mamica pentru a doua oara

Buna seara!!! Stiu ca nu prea intru pe forum, dar acum am simtit nevoia sa impartasesc bucuria mea si cu voi.
Am o fetita de 4 ani si de curand am aflat ca sunt insarcinata . Sotul meu isi dorea foarte mult un al doilea copil, eu fiind mai rezervata deoarece momentam suntem putin in criza. Dar cand mi-am facut testul,3 teste mai bine zis, si au iesit pozitive, m-am bucurat mult. Sincer imi era dor de perioada cand am fost insarcinata. Ne gandeam la al doilea copil undeva peste 2 ani, dar daca Dumnezeu a vrut sa vina acum ii multumim si il asteptam bucurosi pe urmatorul membru al familiei, mai ales ca fetita mea isi doreste de mult o "fratioara" . Am fost si la control, dar la eco endovaginal doctorita mi-a zis ca nu se vede nimic, e posibil sa fie prea mica sau sa nu fie extrauterina, si m-a chemat vineri la inca un eco.Sincer m-a cam bagat in ceata si abiaastept sa vina vineri sa vedem ce zice.

Va pup si va doresc sarcina usoara si copiii frumosi!!!
monaduca
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:19
Bravo,felicitari sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos,o sa fie o diferenta foarte buna intre copii 4 ani si....poate o sa mai facem si noi un bebe peste cativa ani,momentan avem o fetita de 1 an si jumatate,este timp,avem de facut si altele.o seara buna
anafaraon
Postat pe 1 Decembrie 2009 19:30
Buna!!!
Gata, azi am fost la doctor si mi-a confirmat sarcina.Avem 4-5 saptamani si e totul in regula pana acum. Sper sa fie bine pana la capat.

Va pup si sarcina usoara tuturor!!!
monaduca
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa am un copil..caut mama 157 De la: mihaik2 20 August 2013 13:42
Infertilitate? 5 De la: garbo258759 9 Ianuarie 2012 11:18
O noua sansa O noua viata.Tu si 2 ochisori 1 De la: garbo_stefy 10 Septembrie 2010 12:31
scurgere roz 36 De la: fleurdelis 21 Septembrie 2010 21:01
buna 6 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:00
Setari Cookie-uri