pff.. lamuriti'ma ..

vreau sa stiu si eu cv...de ma tine de vreo 2 luni in suspans..:( ..pe 24 feb ..am facut'o cu iubitul meu .protejat insa . apooi la 3 zile ,mi'a venit menstruatia.am stat insa in ziua in kre mi'a venit,pe ciment vreo cateva minute.. si knd am intrat in ksa,pe absorbant aveam un cheag. mia curs in ziua si noaptea aceea destul de mult ,dar apoi mi'a curs maroniu .. vreo 4 zile . Luna urmatoare mi;a venit la data kre trebuie .mi'a curs 3 zile destul de mult,apoi iar chestie maro . Nu am nici un simptom cum k as fi gravida ,da se poate sa fiu ? tin sa mentionez k ma doare mijlocul,burta si uneori sunt balonata. ma gandeam k balonata sunt de la stres pt k sincer nu prea mai am liniste ...
Alllyyy
Postat pe 22 Martie 2010 21:49
buna allyyy cu multi ''y'' (glumesc)din cele spuse de tine de tine inteleg ca tot ''lucrul asta'' dureaza de 2 luni,timp in care nu ti-ai putut face un test sau un control la ginecolog?


nu cred ca esti insarcinata mai degraba ai luat o raceala sau te-ai pricopsit cu ceva dar pentru linistea si sanatatea ta fa un test si un control
anaROBERT
Postat pe 22 Martie 2010 23:48
Un test e cel mai bun, rapid si sigur si nu e nici scump. Te ajuta sa te linistesti.
Stiu prientene care in prima luna de sarcina le-a mai venit si ciclu "peste" sarcina, adica au ramas insracinate si o luna toto le-a mai venit ciclu, dar in cantitati mai mici decat de obicei. Asa ca, fa un test si scapi de stres.
printesa31i
Postat pe 22 Martie 2010 23:52
si mie in prima luna desi eram insarcinata mi-a venit si cm si nu in cantitati mici sau neinsemnate ci normal ca de obicei,de aia spun un test sau un control sa depistezi la timp neregulile e cel mai potriit.
anaROBERT
Postat pe 23 Martie 2010 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dereglari hormonale - rezultat al masturbarii? 2 De la: alfheim 14 Iulie 2011 23:52
doua sarcini oprite din evolutie 3 De la: ale_micutza 6 Iulie 2009 07:03
cumapra scaun bebe de un anisor.. 1 De la: cocco_1125 22 Septembrie 2009 13:13
Oare sunt insarcinata? 5 De la: tatusilvia 2 Aprilie 2009 20:49
mamici din spania 1 De la: segio2009 24 Iulie 2009 02:42
Setari Cookie-uri