IMPLANT MAMAR

ma bucur ca te-ai linistit, cornelia...
andracalin
Postat pe 1 Octombrie 2009 23:36
offf, alta care se crede desteapta
stefystefy_kidz
Postat pe 4 Octombrie 2009 12:23
stefy, tu cauti sa te certi cu mine? incearca... sunt convinsa ca poti mai mult de atat... te astept cu ceva mai tare, ca sa-ti dau replica...
andracalin
Postat pe 4 Octombrie 2009 19:18

te deranjeaza ceva? pe mine nu...
stefystefy_kidz
Postat pe 4 Octombrie 2009 22:15
e nevoie de un efort un pic mai mare din partea ta sa ma enervezi... sa stii ca nu ma poate enerva oricine...
Poate o sa reusesti!!! Mai incearca, daca vrei cu adevarat si ti-ai facut un scop din asta!!!
de data asta ai fost cam slabuta in abordare si nu reusesti decat sa te faci de ras...
dar, mai exact, care e problema ta cu mine? ca sa stiu si eu ce vrei de fapt? pentru ce vrei sa te certi cu mine? singura parere pe care mi-am exprimat-o pe acest forum a fost ca pledez ca oamenii sa scrie corect gramatical...
tu cu chestia asta nu esti de acord?
dupa ce voi afla exact motivul supararii tale, voi decide daca meriti vreun raspuns... pana atunci, pastreaza un limbaj decent, te rog...

PS si scuze pentru restul cititoarelor
am incercat sa evit un astfel de dialog pe forum, dar stefy si-a setat astfel profilul, incat sa nu poata primi mesaje private... ea doar ataca pe forum...

andracalin
Postat pe 4 Octombrie 2009 23:28
ce-ai femeie? nu vezi ca tu cauti zanzanie? acum te iei si de mine, ai terminat cu restul? cred ca suferi de ceva...mai bine vezi-ti de treaba. E problema fiecaruia cum scrie, esti cumva profesoara si n-ai loc de munca? hmmmmm
stefystefy_kidz
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:43
la revedere!!!!! alt raspuns n-am pentru tine!!!!
andracalin
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:21
of, cat efort trebuie sa fi depus, saracuta de tine, te-ai cobarat tu la nivelul asta...te felicit
stefystefy_kidz
Postat pe 5 Octombrie 2009 17:48
DAAA. eu mi-as pune silicoane dar motivul sa fie intemeiat sau fff bine intemeiat.adica nu imi pun silicoane ca sa par mai fitzoasa din moment ce am cu ce sa ma laud ,asa ,natural.
deci,delia,mi se pare ca exagerezi cu implantul asta din moment ce sanii iti sunt fermi asa cum zici tu .sau nu o fi asa ??
In urma alaptarii mi s-a lasat pieptul si nu imi place ce vad in oglinda si as fi tentata sa imi pun. a avea sanii fermi si frumosi mi-ar ridica moralul si m-as simti mult mai bine,mai implinita.
Dar acum imi permit dar oare mai taziu ??? si apoi am toate temerile descrise de alte mamici,daca e un esec,daca ,daca ,daca ...
O prietena si-a pus si la o zi dupa operatie mi-a zis ca daca stia cat doare...nu si-ar fi pus....acum...arata un decolteu spledid ..de invidiat .dar ea dupa doi copii alaptati avea nevoie ,se lasase pieptul.
Se poate alapta ,am vazut un reportaj la tv dar mi se pare ca nu ai voie sa te ingrasi .si daca vrei al 2-lea copil...cateva kg,cat de putin..tot vei lua.asa ca...mai gandeste-te.
kidz003776
Postat pe 10 Octombrie 2009 16:43
fetelor eu zic sa fim asa cum ne-a lasat dumnezeu!e adevarat k si eu am fost tentata la un moment dat sa i-mi pun. inainte sa am bebe aveam sani mici,akum sunt mai marisori dar lasati ...sotul meu ma place si asa...shi am auzit k doare dar am auzit k la o tipa i-au explodat knd a zburat cu avinul din cauza presiuni,shi cate shi mai cate am vazut la tv...no thanks! mai bine naturali...stiti k mai multi barbati apreciaza naturalul . shi in plus am putea face exercitii pt fermitate sau tratamente la salon...pa pa
eu_mino
Postat pe 10 Octombrie 2009 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND CARUCIOR CHICCO 3 in 1 2 De la: mirela19789 28 Februarie 2010 17:30
dresssesonline 1 De la: ozcolor 16 Februarie 2011 17:55
Vand carucior copii Cosatto Cabi folosit doar landoul 1 De la: bebitz 23 Octombrie 2009 15:00
Vand Carucior pentru copii Graco +patut ABC Design +premergator Miniblu 2 De la: madyrizi 26 August 2009 16:17
Jucarii pentru copii 1 De la: kidz000259 12 Martie 2009 23:09
Setari Cookie-uri