alergie sau intoleranta lapte vaca

fata mea de 1an a inceput sa faca scaune moi cam la 1 ora dupa ce bea lapte de vaca (daca nu bea lapte nu are nici o problema cu scaunul). Lapte de vaca ii dau de la 10 luni, pina atunci a supt. Chestia asta cu scaunele moi (arata ca un mustar mai moale si uneori au si mucus) au inceput cam de 1 saptamina dupa ce am revenit acasa de la soacra-mea unde am stat o saptamina si unde a baut lapte de 3.5% grasime de la magazin . Si cind a baut lapte de la magazin a avut scaune moi imediat dupa ce ii dadeam laptele. Initial am zis ca e de la cum am schimbat laptele dar cind am ajuns acasa si am trecut pe laptele de vaca situatia nu s-a schimbat, inca s-a agravat. Am uitat sa va spun ca a facut si febra si ceva bubite pe corp (burta si spate). S-a mai intilnit cinev CU aceasta situatie? Doctorita a spus sa nu ma ingrijorez, ar putea fi de la dinti....dar acuma e deja cam mult. Help me!!!
Multam mult ...o mamica disperata
roxanica_vip
Postat pe 31 Ianuarie 2009 14:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
durere de masea de 2 zile si alaptez ce calmant potsa eau ca sa si unflat 2 De la: cri_cat 12 Decembrie 2011 22:28
Decalotarea 52 De la: ses 3 Februarie 2010 16:15
declansarea lactatiei si mentinerea ei 3 De la: Aly_Fab 29 Martie 2010 15:39
remedii homeopate 29 De la: loricri2001 22 Ianuarie 2013 22:34
cuptorul cu microunde 42 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 19:38
Setari Cookie-uri