bebelusul si sexul

am si eu o intrebare: dupa noua luni de la nastere bebe poate sa faca sex, baietelul meu cam fu..gareste vantul pe afara si nu stiu ce sa-i fac
claryna88
Postat pe 26 Octombrie 2008 21:15
esti de o prostie rara, un dezastru
nmihaela
Postat pe 12 Noiembrie 2008 20:11
eu nu anteleg prea clar ce a vrut sa spuna dar daca e ce cred eu atunci are probleme marrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrii cu capullllllllllllllllllllllllllll
silviatatu
Postat pe 1 Aprilie 2009 17:05
cred ca mari de tot...doamne fereste de astfel de mamici
SEBY1YEAR
Postat pe 2 Aprilie 2009 14:36
doamneeeeee ce lume....niic nu te poate amuza proasta asta...e de plans nu de ras
kidz001185
Postat pe 3 Iunie 2009 19:17
Inca nu v-ati dat seama ca isi bate joc de forum??a mai dat cateva raspunsuri ( sau asa a vrut sa se para) total lipsite de sens si fara nici o noima.
ninutza_kidz
Postat pe 6 Iunie 2009 12:29
chiar credea ca punem botul si ii spunem ca poate sa faca sex, ceea ce insemna sa faca bebelusul sex...
partea a doua a mesajului este mult prea profunda pentru noi, mamicile obisnuite, ca n-avem cum sa intelegem ce a dorit sa spuna caprioara...
oricum, utilizatorul nu mai exista, deci mesajul a fost clar pus la plesneala...
banuiti, ca si mine, ca e un barbat misogin si care n-a mai avut o femeie, nici macar gonflabila, de mult timp?????
andracalin
Postat pe 6 Iunie 2009 13:51
m-ai amuzat rau cu femeea gonflabila,parerea mea e ca a postat msj-ul
unul sau una care duc lipsa maaaaare de creier in cap
silviatatu
Postat pe 6 Iunie 2009 16:17
eu stiu cate ceva despre faptul ca , chiar si bebelusii au stimuli sexuali , chiar din burtica de cand li se formeaza organele genitale. cunosc o fetita care la gradinita(3 ani avea) isi freca cearsaful intre picioare pana transpira. parintii ei au dus-o la medic si au aflat ca intr-adevar ea are senzatii erotice asemanatoare adultilor.
nu evitati subiectul este o problema destul de des intalnita la copii , mai bine sa tinem ochii in patru decat sa negam realitatea.
situatii asemanatoare mai au copiii cand merg pe bicicleta sau din pozitia''pe ciuci'' se freaca cu piciorul de organele genitale.
am citit odata ceva si despre bebelusi dar nu stiu exact si nu dezvolt subiectul, in orice caz atata timp cat au organe sexuale, stiu sigur ca pot avea si senzatiile aferente
ella28
Postat pe 21 Iunie 2009 14:12
da, e adevarat, copiii sunt fiinte "sexuale"... noi, parintii, in constrangem prin educatie sa si le inhibe pana la adolescenta...
dar nu despre asta era vorba in primul mesaj...
andracalin
Postat pe 21 Iunie 2009 15:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
2% pentru cauza luptei cu infertilitatea 1 De la: SOS_Infertilitatea 27 Februarie 2010 11:58
buna fetelor 6 De la: angi_kapa 28 Martie 2010 11:27
O posibila sarcina? 7 De la: garbo_471408 23 Iulie 2017 21:38
sarcina 3 De la: andreuta001 26 Noiembrie 2011 15:13
imi vine sa ma sinucid 12 De la: cristty 12 Martie 2012 11:31
Setari Cookie-uri