ghid practic pentru cresterea copilului pana la 5 ani

discutia a fost intre mine si boaba, tu de ce te bagi?
beatrice_silvia
Postat pe 18 Septembrie 2008 15:13
buna ziua se poate sa imi trimiteti si mie cartea pe e-mail :danielaailincai79@yahoo.com,va rog frumos
danielaailincai79
Postat pe 18 Septembrie 2008 15:15
Nu ai tu treaba de ce ma bag eu!!!
Si daca tot esti asa "bagareata", poate postezi si tu niste carti interesante in biblioteca, nu doar sa copiezi ce au postat altii!!!!!!!!!!!!
msh2007
Postat pe 18 Septembrie 2008 17:01
va rog sa-mi trimiteti, daca se poate, Ghidul practic pentru cresterea copilului pana la 5 ani...ma lupt de cand s-a nascut baietelul meu de un an de zile cu 2 bunici foarte incapatanate ...si de multe ori obosesc sa ma mai opun si am mare nevoie de argumente ...si alte carti daca puteti mi-ar fi de mare ajutor...
mihaellalex
Postat pe 18 Septembrie 2008 18:29
Buna ma numesc Alina si sunt pt prima oara pe forum.
Am vazut ca oferi un Ghid. L-as dori si eu daca s-ar putea.
Multe multumiri! Si sa fii fericita!
P.S. mailul meu este basa_alina@yahoo.com
Multumesc inca o data
Ally2008
Postat pe 19 Septembrie 2008 07:35
AI PUTEA SA-MI TRIMITI SI MIE?
TE ROG MULT MI-AR FI DE MARE FOLOS ucim_dana@yahoo.com MERCI
UCIM_DANA
Postat pe 19 Septembrie 2008 09:15
pitzi, din cate imi amintesc tu te-ai bagat, deci "bagareata" esti tu! ce ti-am zis-o!

beatrice_silvia
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:11
wow, adevarul e ca mi-ai zis-o rau de tot, nu-mi mai revin din mirare, de unde le scoti? Ai nevoie de creier nu gluma ca sa gasesti replici din astea....pana una alta...cand ziceai ca ne postezi ceva interesant?????nu de alta dar nu mai avem rabdare!!!!!!!!!!! repede-repejor
msh2007
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:07
wow , ce spirituala esti!
asteapta tu mult si bine sa postez eu ceva!
beatrice_silvia
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:19
sau ai postat si tu o carticica si nu stii cum sa te lauzi?
beatrice_silvia
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:21
sunt bunica unei fetite fff frumoase, in varsta de 2 ani si as dori si eu carticelele. multumesc
constantai
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:37
adresa mea este: constantai67@yahoo.com, batranetea asta....
constantai
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:40
beatrice_silvia
Postat pe 19 Septembrie 2008 15:55
doresc si eu cartea,
andreeadico@yahoo.com
andreeadico
Postat pe 19 Septembrie 2008 16:03
Buna!ma numesc Beatrice .nu am mai postat pe acest forum...te rog frumos daca ai putea sa-mi trimiti si mie ghidul?adresa mea de email este:beatricetmz@yahoo.com.multumesc frumos
beatricetmz
Postat pe 20 Septembrie 2008 10:38
Beatrice iti multumesc pentru toate carticelele, nu ma asteptam la asa de multe! Super!
andreeadico
Postat pe 20 Septembrie 2008 15:07
anamariaguta, cred ca esti c-am rautacioasa si invidioasa. nu cred ca este atat de important daca beatrice pune sau nu cartile in biblioteca, important este ca le imparte cu noi.
si eu am incercat sa le iau din biblioteca si nu am reusit!
beatrice
andreeadico
Postat pe 20 Septembrie 2008 15:20
normal ca nu ai postat ca nu esti in stare numai sa copiezi !!!!!LOGIC
iar daca postez eu ceva tu sigur n-o sa ai acces la ea
msh2007
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:42
"anamariaguta, cred ca esti c-am rautacioasa si invidioasa. nu cred ca este atat de important daca beatrice pune sau nu cartile in biblioteca, important este ca le imparte cu noi.
si eu am incercat sa le iau din biblioteca si nu am reusit!"


ca sa poti sa-ti dai cu parerea ar trebui sa citesti de la inceput topicul, macar din curiozitate. Cartile le-a postat altcineva, boaba, care a si ajutat pe toata lumea sa le obtina, dar nu ma chinui eu sa-ti explic, daca vrei sa fii pe subiect, citeste, daca nu, abtine-te!!!
si inca ceva FOAAAAARTEEE IMPORTANT: "c-am" al tau , se scrie CAM, fara liniuta...dar noi sa fimsanatoase, nu?
msh2007
Postat pe 20 Septembrie 2008 21:49
As dori si eu cartea, daca se poate...adresa mea de mail este tzuky333@yahoo.com.
Multumesc anticipat!
gabirere
Postat pe 21 Septembrie 2008 08:10
Boaba
iti multumesc pentru cartile din biblioteca kidz
am adaugat si eu multe din ele la colectia mea
doar impreuna putem reusi. trebuie doar un pic de efort intelectual iar ideea ta cu colectia pe adresa de e-mail a fost stralucita
pacat ca nu toata lumea se descurca
mihaelastanciu
Postat pe 21 Septembrie 2008 08:40
buna dimineata,
ma numesc cristina si am un baietel de 2 ani si te rog sa-mi spui si mie de unde ai luat ghidul,sau daca poti sa mi-l timiti si mie ar fi super.multumesc
apropo adresa mea de e-mail:cristina_paunica@yahoo.com

cristina_paunica
Postat pe 21 Septembrie 2008 09:14
Buna!As dori si eu aceasta carte.Te rog mult .adresa mea de mail este:flavia_stefan@yahoo.com Multumesc mult!
stefanflavia
Postat pe 21 Septembrie 2008 17:18
Buna,as dorii si eu cartea,adresa mea este cristina28tuca@yahoo.com.
cristina28tuca
Postat pe 21 Septembrie 2008 19:24
EU AM PRIMIT CARTILE DE LA BEATRICE PE ADRESA DE MAIL, IAR CEEA CE SPUI TU MARIAGUTA NU DOVEDESTE DECAT UN CARACTER URAT.
NU FACI DECAT SA TE CERTI CU TOTI CEI CARE II TIN PARTEA BEATRICEI.
NU CRED CA TINE NEAPARAT DE INTELECT MODALITATEA IN CARE STII SAU NU SA NAVIGHEZI PE INTERNET, SA FIM SERIOASE!
andreeadico
Postat pe 22 Septembrie 2008 08:39
cred ca mai bine ai citi tu!
beatrice chiar a spus ca boaba a postat cartile si ca ea doar le trimite celor care nu reusesc sa intre pe gmail si chiar a felicitat-o pentru ideea de a deschide aceasta biblioteca! asa ca mai bine te abtii tu de la comentarii rautacioase! Si iti multumesc si pentru lectia de gramatica, dar s-a intamplat din cauza vitezei
"normal ca nu ai postat ca nu esti in stare numai sa copiezi" - banuiesc ca tot din cauza vitezei?!
andreeadico
Postat pe 22 Septembrie 2008 08:44
sunt de acord cu andreea, eu ma descurc mai greu cu calculatorul si mai ales pe internet pentru ca am o varsta, dar asta nu inseamna ca am probleme intelectuale.
mihaelastanciu cred ca ar trebui sa fii mai atenta cand iti exprimi o parere, s-ar putea sa-i jignesti si pe ceilalti.
constantai
Postat pe 22 Septembrie 2008 08:54
SALUT boaba!
AM SI EU RUGAMINTEA DACA POTI SA TRIMITI GHID PRACTIC pentru cresterea copilului pana la 5 ani SAU CE MAI AI DESPRE ALIMENTATIA COPILULUI LA ADRESA ia.popescu@yahoo.com.
MULTUMESC!
ADV
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:27
sa stii ca m-am speriat de !

de unde ai in tine atata ura si rautate?
beatrice_silvia
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:30
Beatrice multumesc din inima pt toate carticele, nu credeam ca sunt atat de multe dar sunt binevenite toate. Pupici
andyenga
Postat pe 22 Septembrie 2008 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Crese de stat cu program de vara in Iasi 4 De la: ameno 22 Iunie 2010 10:27
acte necesare inscrierii la gradinita 6 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 14:38
o gradinita privata? 6 De la: garbo_379414 3 August 2013 20:19
salut 6 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 19:06
Probleme de vedere? 10 De la: MALINA 18 Mai 2009 07:25
Setari Cookie-uri