Crearea celui mai adecvat mediu pentru copilul meu!

Doi parinti au avut o idee

"Cum putem crea cel mai bun mediu pentru a stimula joaca si in acelasi timp odihna pentru copilul nostru?"
Else si Hennig Lykke Jensen si-au pus aceasta intrebare cand au devenit parinti in 1972. La scurt timp dupa, au inceput sa creeze mobilier de inalta calitate din lemn masiv pentru copii.
Asta a fost acum mai bine de 30 de ani, dar ca orice parinte, imi amintesc perfect clipa. Brusc, eram tata, cuprins de emotie si dorind un singur lucru: crearea celui mai adecvat mediu pentru copilul meu. Un ambient care sa ii stimuleze imaginatia si curiozitatea, si sa ii ofer un loc unde sa se relaxeze si sa se poata odihni. Visam la un pat ideal pentru copii. Ceva functional care sa creasca odata cu ei, care sa le genereze un univers de joaca si bucurie. Astfel a aparut FLEXA si sistemul nostru flexibil, ce poate fi extins pentru a raspunde nevoilor unui copil in crestere. Este fantastic sa iti vezi copilul dezvoltandu-se, crescand. Devenind independent si responsabil.
Flexa Shop Bucuresti va invita in Galeriile Mobexpert Baneasa pentru a experimenta conceptul mobilierului modular special gandit pentru copii.
flexashop
Postat pe 30 Ianuarie 2010 17:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
constipatia la bebe 4 De la: crs 14 Septembrie 2009 12:14
cu fetita despre sex 29 De la: elebi 1 Ianuarie 2010 15:40
Bona vesela si rabdatoare 3 De la: kidz005697 28 Noiembrie 2009 15:20
Administrare calciu la bebei 36 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 10:28
analize 12 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:53
Setari Cookie-uri