Sunt inabordabila chiar daca imi place tipul, nu ma pot controla...

Buna,
Am aproape 18 ani, sunt deschisa, comunicativa, multe persoane mi-au spus ca arat foarte bine, multe dintre acestea fiind de sexul opus, unii dintre ei chiar dandu-se la mine. Majoritatea dintre acestia uitandu-se doar la felul in care arat, i-am expediat rapid. Partea nasoala e ca au fost cativa care poate meritau o sansa si eu chiar vroiam sa le dau sansa asta, dar cand incercau sa se apropie de mine sau sa imi vorbeasca despre asta, eu le dadeam clar de inteles ca nu au nici o sansa, poate mai faceam si misto de ei, imediat dupa regretand ca am facut asta. Azi am facut cea mai mare prostie. Am fost la piscina si un coleg pe care il plac si ma place a intrat in vorba cu mine. Totul ok, ne stropeam cu apa, la un moment dat m-a luat si in brate, glume, chestii.. pana cand a inceput sa bata apropouri daca am iubit. Prima oara ii sopteam foarte aproape ca da, am mai multi si ca nu ar avea si el loc printre ei pana cand el s-a saturat de glumele de genul asta si m-a intrebat serios. Eu i-am zis ca da, la fel de serioasa. El probabil ca stia ca nu am pentru ca mi-a spus ca mint si a iesit din apa... E si el foarte dragut, si si dupa el se tin mai multe fete si nu o sa insiste niciodata pentru ca are si el mandria lui si mai ales dupa faza asta, el baiat inteligent si frumos respins si luat la misto.. Si nu inteleg de ce am facut asta, il plac, foarte mult chiar, ne intelegem ok, nu e fustangiu chiar daca se tin atatea dupa el... I-am ranit orgoliul si nu v-a mai veni la mine dupa faza de azi, iar eu nu voi fi niciodata in stare sa merg eu la el, sau sa-i propun eu sa iesim la un suc.. Mai ales ca acum e si vacanta si id-ul sau nr de tel nu i l-am dat... Nu stiu de ce pe moment ma comport asa...
Sper ca nu m-am intins prea mult si v-as fi recunoscatoare daca mi-ati spune parerea voastra, de ce credeti ca reactionez asa si cum considerati ca as putea sa ma schimb? >:D
summer273
Postat pe 13 Iunie 2010 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati lupta pentru a fi fericiti cu riscul a fi foarte egoisti? 39 De la: garbo012814 22 Iunie 2009 13:27
Anatomia conflictului 13 De la: anisoaraf 18 Ianuarie 2012 11:07
sa zicem important:( 33 De la: tutankhamon 9 Noiembrie 2009 22:28
ajutati-ma va rog 2 De la: Ciresica 2 August 2010 19:13
buna 18 De la: garbo089791 20 Ianuarie 2010 23:02
Setari Cookie-uri