toti imi spun k m-a inselat,ea-mi jura ca nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buna ziua si bine v-am gasit!!!!
Apelez si eu la ajutorul vostru intr-o situatie foarte delicata!!!
O sa-ncerc prima data sa va spun pe scurt ce problema am,iar daca o sa-mi gasesc cuvinte o sa va detaliez totul:
Mai pot avea incredere intr-o persoana,daca din toate partiile aud sa renunt la ea,k nu este pt.mine si ca m-a inselat?
Discutiile ce ea in ultimul timp sunt numai certuri de cand aud toate astea:Ea zice k nu e adevarat nimik si jura tot timpul k nu m-a inselat!!!!
Este posibil k un om kre merge la biserica sa jure pe biblie,si mi-a spus k daca vreau si in biserica,k nu m-a inselat,si,totusisa ma fi-nselat?
Va dau si 2 argumente foarte mari dupa parerea mea,kre ma fac sa nu pot sa trec cu vederea tot ce aud despre ea:
1.Fratele ei mai mic(de 12 anisori)m-a intrebat intr-o zi:"Cine a fost baiatul cu care se saruta sora mea?".Acuma ce-i drept,eu stiu k baietelul asta mai minte,dar oare chiar si aici a mintit?
2.Un anonim mi-a trimis pe mess 5 poze in care "prietena mea"era in bratele acelui baiat despre care mi-a spus fratele ei.Nu erau destul de relevante,si ea mi-a spus k acel baiat a tras-o fortat in bratele ei,dar nu s-a intamplat nimik...
Aceste 2 ar fi cele mai tari "dovezi"sa le zic asa,peste care nu pot sa trec!
pe langa ele mai sunt multe vorbe din toate partiile
..........Ce sa mai cred?......e totul gata intre noi?
Sa renunt?,......as renunta,dar daca e adevarat ce zice ea????mai intreb inca odata:"oare poate ea sa jure in halul acela pe lucruri sfinte si,de fapt sa minta?"
......Ajutati-ma va rog,k sunt la pamant........O iubesc,dar daca as stii sigur k m-a inselat....ar inesmna despartire,si,sa fiu sincer,nu stiu cum as mai iesi si din asta
Flo_Pa800
Postat pe 16 Mai 2010 09:11
SE PARE K ESTI SINGURUL CARE NU VREI SA VEZI.BOALA LUNGA MOARTE SIGURA.DECAT SA TRAIESTI ASA CU INCERTITUDINE MAI BINE LAS-O.
CHIAR NU SIMTI CAND ESTI INSELAT?
TE COMPATIMESC
CU RESPECT


MARIA
garbo095373
Postat pe 16 Mai 2010 20:15
DOAMNE,DA FERICIT OM MAI ESTI.DE CE ?PAI NU AI ALTE PREOCUPARI DECAT UNA...DACA TE INSALA PRIETENE.ZAU ESTI INTREG LA CAP?TU CHIAR NUMAI PENTRU ASTA TRAIESTI?NU MAI SUNT SI ALTE LUCRURI DE FACUT IN VIATA ASTA?ATI INEBUNIT TOTI BARBATII.A....DACA O IBESTI DE CE NU O POTI IERTA DACA AFLII CA TE-A INSELAT?DE CE ?DE EGOIST CE ESTI!DOAR NUMAI VOI BARBATII AVETI VOIE SA INSELATI NU?NU SUNTETI IN STARE SA VA TRAGETI CHILOTII PE VOI,NU STITI SA BATETI UN CUI IN PERETE,SA REPARATI O CLNANTA LA USA ,SA ADUCETI BANI IN CASA.ATATA STITI NUMAI....INSALATUL...SUNTETI TOTI NISTE PUTORI CARE TRAITI PE SPATELE FEMEILOR SI LE NENOROCITI VIATA CU GELOZIA VOASTRA.DAR VOI NU VA DATI IN LATURI DE LA UN IEPURAS MAI TANR...LASILOT SI PSIHOPATILOR!
garbo089273
Postat pe 21 Mai 2010 18:29
De la: garbo089273, la data 2010-05-21 18:29:29DOAMNE,DA FERICIT OM MAI ESTI.DE CE ?PAI NU AI ALTE PREOCUPARI DECAT UNA...DACA TE INSALA PRIETENE.ZAU ESTI INTREG LA CAP?TU CHIAR NUMAI PENTRU ASTA TRAIESTI?NU MAI SUNT SI ALTE LUCRURI DE FACUT IN VIATA ASTA?ATI INEBUNIT TOTI BARBATII.A....DACA O IBESTI DE CE NU O POTI IERTA DACA AFLII CA TE-A INSELAT?DE CE ?DE EGOIST CE ESTI!DOAR NUMAI VOI BARBATII AVETI VOIE SA INSELATI NU?NU SUNTETI IN STARE SA VA TRAGETI CHILOTII PE VOI,NU STITI SA BATETI UN CUI IN PERETE,SA REPARATI O CLNANTA LA USA ,SA ADUCETI BANI IN CASA.ATATA STITI NUMAI....INSALATUL...SUNTETI TOTI NISTE PUTORI CARE TRAITI PE SPATELE FEMEILOR SI LE NENOROCITI VIATA CU GELOZIA VOASTRA.DAR VOI NU VA DATI IN LATURI DE LA UN IEPURAS MAI TANR...LASILOT SI PSIHOPATILOR!
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 18:34
Hai sa nu fim seriosi si sa nu fim rautaciosi...Faza cu inselatul si mintitul femeile au invatat de la barbati...Cum barbatii sunt mai dominatori,femeile sau luat dupa ei...Ca si barbatii jura si fura...Dar ii prins cu rata in gura...Dar poate mai sunt si baieti buni si nu este corect sa plateasca pt barbatii rai...Ci barbatii care inseala sa fie castrati si sa li se dea puta la caini
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 18:37
De la: Flo_Pa800, la data 2010-05-16 09:11:42Buna ziua si bine v-am gasit!!!!
Apelez si eu la ajutorul vostru intr-o situatie foarte delicata!!!
O sa-ncerc prima data sa va spun pe scurt ce problema am,iar daca o sa-mi gasesc cuvinte o sa va detaliez totul:
Mai pot avea incredere intr-o persoana,daca din toate partiile aud sa renunt la ea,k nu este pt.mine si ca m-a inselat?
Discutiile ce ea in ultimul timp sunt numai certuri de cand aud toate astea:Ea zice k nu e adevarat nimik si jura tot timpul k nu m-a inselat!!!!
Este posibil k un om kre merge la biserica sa jure pe biblie,si mi-a spus k daca vreau si in biserica,k nu m-a inselat,si,totusisa ma fi-nselat?
Va dau si 2 argumente foarte mari dupa parerea mea,kre ma fac sa nu pot sa trec cu vederea tot ce aud despre ea:
1.Fratele ei mai mic(de 12 anisori)m-a intrebat intr-o zi:"Cine a fost baiatul cu care se saruta sora mea?".Acuma ce-i drept,eu stiu k baietelul asta mai minte,dar oare chiar si aici a mintit?
2.Un anonim mi-a trimis pe mess 5 poze in care "prietena mea"era in bratele acelui baiat despre care mi-a spus fratele ei.Nu erau destul de relevante,si ea mi-a spus k acel baiat a tras-o fortat in bratele ei,dar nu s-a intamplat nimik...
Aceste 2 ar fi cele mai tari "dovezi"sa le zic asa,peste care nu pot sa trec!
pe langa ele mai sunt multe vorbe din toate partiile
..........Ce sa mai cred?......e totul gata intre noi?
Sa renunt?,......as renunta,dar daca e adevarat ce zice ea????mai intreb inca odata:"oare poate ea sa jure in halul acela pe lucruri sfinte si,de fapt sa minta?"
......Ajutati-ma va rog,k sunt la pamant........O iubesc,dar daca as stii sigur k m-a inselat....ar inesmna despartire,si,sa fiu sincer,nu stiu cum as mai iesi si din asta
Pai ce pot sa iti spun ca sa poti descoperi ca prietena ta te-a mintit....Sa angajezi un detectiv..Sau sunt pixuri de spionaj...Ca sa o urmaresti.....Pt ca nu este bine sa crezi ceea ce iti spune un om...Trebuie sa il urmaresti si sa te uiti la faptele lui...Poate tu esti baiat bun..Si nu este corect sa platesti pt barbatii rai...Daca esti si tu rau si inseli si minti femeile..Atunci iti meriti soarta...Ca roata se xschimba
xenaprintesarazboinica
Postat pe 21 Mai 2010 18:40
De la: garbo089273, la data 2010-05-21 18:29:29DOAMNE,DA FERICIT OM MAI ESTI.DE CE ?PAI NU AI ALTE PREOCUPARI DECAT UNA...DACA TE INSALA PRIETENE.ZAU ESTI INTREG LA CAP?TU CHIAR NUMAI PENTRU ASTA TRAIESTI?NU MAI SUNT SI ALTE LUCRURI DE FACUT IN VIATA ASTA?ATI INEBUNIT TOTI BARBATII.A....DACA O IBESTI DE CE NU O POTI IERTA DACA AFLII CA TE-A INSELAT?DE CE ?DE EGOIST CE ESTI!DOAR NUMAI VOI BARBATII AVETI VOIE SA INSELATI NU?NU SUNTETI IN STARE SA VA TRAGETI CHILOTII PE VOI,NU STITI SA BATETI UN CUI IN PERETE,SA REPARATI O CLNANTA LA USA ,SA ADUCETI BANI IN CASA.ATATA STITI NUMAI....INSALATUL...SUNTETI TOTI NISTE PUTORI CARE TRAITI PE SPATELE FEMEILOR SI LE NENOROCITI VIATA CU GELOZIA VOASTRA.DAR VOI NU VA DATI IN LATURI DE LA UN IEPURAS MAI TANR...LASILOT SI PSIHOPATILOR!


tu daca-ai fi in locul lui, nu te-ar interesa daca ai fost inselata, tu ce-ai simtii?
persidadamian
Postat pe 21 Mai 2010 19:30
De la: Flo_Pa800, la data 2010-05-16 09:11:42Buna ziua si bine v-am gasit!!!!
Apelez si eu la ajutorul vostru intr-o situatie foarte delicata!!!
O sa-ncerc prima data sa va spun pe scurt ce problema am,iar daca o sa-mi gasesc cuvinte o sa va detaliez totul:
Mai pot avea incredere intr-o persoana,daca din toate partiile aud sa renunt la ea,k nu este pt.mine si ca m-a inselat?
Discutiile ce ea in ultimul timp sunt numai certuri de cand aud toate astea:Ea zice k nu e adevarat nimik si jura tot timpul k nu m-a inselat!!!!
Este posibil k un om kre merge la biserica sa jure pe biblie,si mi-a spus k daca vreau si in biserica,k nu m-a inselat,si,totusisa ma fi-nselat?
Va dau si 2 argumente foarte mari dupa parerea mea,kre ma fac sa nu pot sa trec cu vederea tot ce aud despre ea:
1.Fratele ei mai mic(de 12 anisori)m-a intrebat intr-o zi:"Cine a fost baiatul cu care se saruta sora mea?".Acuma ce-i drept,eu stiu k baietelul asta mai minte,dar oare chiar si aici a mintit?
2.Un anonim mi-a trimis pe mess 5 poze in care "prietena mea"era in bratele acelui baiat despre care mi-a spus fratele ei.Nu erau destul de relevante,si ea mi-a spus k acel baiat a tras-o fortat in bratele ei,dar nu s-a intamplat nimik...
Aceste 2 ar fi cele mai tari "dovezi"sa le zic asa,peste care nu pot sa trec!
pe langa ele mai sunt multe vorbe din toate partiile
..........Ce sa mai cred?......e totul gata intre noi?
Sa renunt?,......as renunta,dar daca e adevarat ce zice ea????mai intreb inca odata:"oare poate ea sa jure in halul acela pe lucruri sfinte si,de fapt sa minta?"
......Ajutati-ma va rog,k sunt la pamant........O iubesc,dar daca as stii sigur k m-a inselat....ar inesmna despartire,si,sa fiu sincer,nu stiu cum as mai iesi si din asta




daca o iubesti cu adevarat,stai de vb cu fata,cu iubita ta.de unde stii ca unii care iti picura in ureche venin,nu iti vor binele,ci doar raul.cum sa o pui sa jure pe biblie?asta nu se face.problema e la tine.esti usor influentabil.spune-i fetii persoanele care te-au "informat".pune-i de fata.pozele pot fi contrafacute.daca nu vei vb cu ea ,vei trai mereu,cu acest sentiment, ca ai fost inselat.nu te lasa pe mana altora.convinge-te,cu okii tai.sigur se poate,sa fie si adevarat.dar azi exista tot felul de metode de a afla,realitatea.desi e rusinos, dar te scuteste de incertitudine.apeleaza la o firma de detectivi.decizia este a ta.bafta
alexxandra
Postat pe 21 Mai 2010 19:51
Bai nene, ce varsta aveti?.. terminati-va intai scoala, invatati sa scrieti, si apoi treceti la nivelul urmator.

Iar cat despre ideea cu detectivii.. dati-mi voie :
anakin
Postat pe 21 Mai 2010 19:58

pt unii...nu exista nivel superior
exista doar (la) SUBSOL
LILO
Postat pe 21 Mai 2010 20:00
mey, daca ea se juraaaaaaaaaaa
fleurdelis
Postat pe 21 Mai 2010 20:01
Eu ma bucur ca anonimul la nevoie se cunoaste.
Doara
Postat pe 21 Mai 2010 20:21
Tare naiv poti fi!!!!!!!!!!!!!!!
eu iti zic daca cineva stie sa minta ,minte de crede si acea persoana,cel putin 60 la suta.
exemplu.[eu am vazut cu ochii mei prietenul meu si a avut curaj sa se jure.nu vreau sa va despart,dar cine-i orb nu poate vedea.tu nu esti orb.dar nu vrei sa vezi realitatea.de ce nu o urmaresti.?
spune-i k pleci o zi din localitate sau 2 si urmareste-o.decat sa traiesti asa in incertitudine, mai bine sa te convingi.
Cati ani ani?
de te poate fraieri o femeie?


maria
garbo095373
Postat pe 22 Mai 2010 20:20
Nu mai bine ii spune "pa" daca n-are deloc incredere in ea?
Doara
Postat pe 22 Mai 2010 22:31
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-22 22:31:13Nu mai bine ii spune "pa" daca n-are deloc incredere in ea? [/quote Poate sunt doar intrige..Mie cate intrige nu miau bagat altii..Ca sa ma desparta de prietene si de toti oamenii care vroiau sa se impeteneasca cu mine..Sunt oameni rai..Care nu au ce face..Si se distreaza facand rau la altii..Nu este bine sa te iei dupa gura la altii..Pt ca lumea este rea si invidioasa...Si vrea ca sa fii nefericit daca vede ca iti merge bine..Asa ca nu se merita sa te iei dupa gura la altii...Ci sa te convingi cu ochii tai...Sa pui omul la teste sa il urmaresti,dar nu sa te ii dupa altii ca oamenii sunt rai
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Mai 2010 22:47
Poate sunt doar intrige..Mie cate intrige nu miau bagat altii..Ca sa ma desparta de prietene si de toti oamenii care vroiau sa se impeteneasca cu mine..Sunt oameni rai..Care nu au ce face..Si se distreaza facand rau la altii..Nu este bine sa te iei dupa gura la altii..Pt ca lumea este rea si invidioasa...Si vrea ca sa fii nefericit daca vede ca iti merge bine..Asa ca nu se merita sa te iei dupa gura la altii...Ci sa te convingi cu ochii tai...Sa pui omul la teste sa il urmaresti,dar nu sa te ii dupa altii ca oamenii sunt rai
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Mai 2010 22:48
Cate relatii nu s-au stricat din cauza ca au intervenit altii cu rautatea si invidia lor...Automat daca povesti la cineva ca esti fericit si iti merge bine..Automat iti pune gand rau...Sau poate baga intrige ca sa te desparta..OAMENII sunt rai...Asa ca nu se merita sa te iei dupa gura niamui,,,Ci sa o urmaresti sa o pui la teste,fara sa ii spui...Si sa te convingi cine spune adevarul.Ca poate o sa pierzi daca e iei dupa gura la altii
xenaprintesarazboinica
Postat pe 22 Mai 2010 22:51
jezas...
michelle_
Postat pe 19 Decembrie 2011 16:55
Axl_22
Postat pe 19 Decembrie 2011 17:04
cum o sta cu circulatia sanqvina?
Eugenia69
Postat pe 19 Decembrie 2011 17:30
ai vazut poze. Nu?
Astepti sa ii vezi in actiune? (ca si asta poate fi doar asa, o chestie fortata ca sa iti bage tie strimbe, nu de altceva... )
quasaria
Postat pe 21 Decembrie 2011 01:26
juraminte, juraminte.... adevarul este ca nu suntem perfecti si cum suntem de obicei inconjurati de tentatii ne mai abatem de la "drumul cel drept" :)) ma rog, atunci cand iubesti trebuie sa mai inveti si sa ierti. oricum, decizia e doar a ta... important este sa nu ramai cu regrete.
al_ma
Postat pe 10 Februarie 2012 10:40
De la: al_ma, la data 2012-02-10 10:40:36juraminte, juraminte.... adevarul este ca nu suntem perfecti si cum suntem de obicei inconjurati de tentatii ne mai abatem de la "drumul cel drept" :)) ma rog, atunci cand iubesti trebuie sa mai inveti si sa ierti. oricum, decizia e doar a ta... important este sa nu ramai cu regrete.


nu zau? :-)
Misto abordare... Relaxata.
Cit de pres trebuie sa fii sa iei la modul asta faptul ca barbatu'tau prefera o alta femeie?
quasaria
Postat pe 10 Februarie 2012 10:58
De la: Flo_Pa800, la data 2010-05-16 09:11:42Buna ziua si bine v-am gasit!!!!
Apelez si eu la ajutorul vostru intr-o situatie foarte delicata!!!
O sa-ncerc prima data sa va spun pe scurt ce problema am,iar daca o sa-mi gasesc cuvinte o sa va detaliez totul:
Mai pot avea incredere intr-o persoana,daca din toate partiile aud sa renunt la ea,k nu este pt.mine si ca m-a inselat?
Discutiile ce ea in ultimul timp sunt numai certuri de cand aud toate astea:Ea zice k nu e adevarat nimik si jura tot timpul k nu m-a inselat!!!!
Este posibil k un om kre merge la biserica sa jure pe biblie,si mi-a spus k daca vreau si in biserica,k nu m-a inselat,si,totusisa ma fi-nselat?
Va dau si 2 argumente foarte mari dupa parerea mea,kre ma fac sa nu pot sa trec cu vederea tot ce aud despre ea:
1.Fratele ei mai mic(de 12 anisori)m-a intrebat intr-o zi:"Cine a fost baiatul cu care se saruta sora mea?".Acuma ce-i drept,eu stiu k baietelul asta mai minte,dar oare chiar si aici a mintit?
2.Un anonim mi-a trimis pe mess 5 poze in care "prietena mea"era in bratele acelui baiat despre care mi-a spus fratele ei.Nu erau destul de relevante,si ea mi-a spus k acel baiat a tras-o fortat in bratele ei,dar nu s-a intamplat nimik...
Aceste 2 ar fi cele mai tari "dovezi"sa le zic asa,peste care nu pot sa trec!
pe langa ele mai sunt multe vorbe din toate partiile
..........Ce sa mai cred?......e totul gata intre noi?
Sa renunt?,......as renunta,dar daca e adevarat ce zice ea????mai intreb inca odata:"oare poate ea sa jure in halul acela pe lucruri sfinte si,de fapt sa minta?"
......Ajutati-ma va rog,k sunt la pamant........O iubesc,dar daca as stii sigur k m-a inselat....ar inesmna despartire,si,sa fiu sincer,nu stiu cum as mai iesi si din asta

http://sufletdetarfa.blogspot.com/
EROUL
Postat pe 19 Februarie 2012 23:47
Vroiai sa inveti metode de a afla o parola ?
Viziteaza site-ul meu, daca vrei sa afli parola
persoanei iubite sa vezi cat de incredere este ea
sau prietenii tai , afla ce cred despre tine!
sau alte motive pentru care vrei parola.....
Pachetul contine informatii pas cu pas, scris, audio si poze.

http://mmc-system.ro/hackers/home_page.html
Ben_Carson_1
Postat pe 14 Decembrie 2013 21:30
"Vroiai sa inveti metode de a afla o parola ?
Viziteaza site-ul meu, daca vrei sa afli parola
persoanei iubite sa vezi cat de incredere este ea
sau prietenii tai , afla ce cred despre tine!
sau alte motive pentru care vrei parola.....
Pachetul contine informatii pas cu pas, scris, audio scris si poze..."

Aoleu maica , cred ca ies de pe Garbo....
Sarbatori fericite va doresc tuturor........
Rotty
Postat pe 14 Decembrie 2013 22:08
garbo270861
Postat pe 15 Decembrie 2013 03:58

Parerea mea este sa aratati mai multa dragoste sotiei si mai multa intelegere .

Daca fratele ei a mintit ?
Aveti incredere in anonimi ?
Poate ca sunteti invidiati ca va intelegeti bine .

Daca sotia are dreptate ?


Argentina_Malcea_1
Postat pe 15 Decembrie 2013 05:30
scuza-ma tu cati ani ai? De nu-ti vine sa crezi cu stupoare ca o femeie poate sa manipuleze psihic un barbat? chiar si o dicutie de zi cu zi se poate manipula, o poti face chiar si fara sa-ti dai seama. ;).
garbo_14220
Postat pe 21 Decembrie 2013 01:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 39 De la: quasaria 14 Ianuarie 2011 23:08
de ce ma inselat? 96 De la: melania33 21 Mai 2011 21:10
poti ramane langa sotie doar pentru un copil, desi spui ca nu o mai iubesti? 107 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:53
Reactie neplacuta 54 De la: garbo265966 16 Iulie 2012 09:02
Ajutor!!! 4 De la: Alecsx 28 Mai 2012 11:11
Setari Cookie-uri