Cum sa ma razbun pe fostul iubit?

bini mamitzo....sun o pe nevastasa....explica i clar...cu muuulte detali cine esti....de ce ...de cite ori....unde si cum.....
nazirra
Postat pe 4 Mai 2010 12:48
De la: erika1, la data 2010-05-04 12:46:34n-ai vreun filmulet porcos cu el? ca-l dam la Libertatea!

te dezamagesc, dar nu am, ganditi-va si voi la altceva, nu am de gand sa apar eu in ziare, doar el si ea
mamitzica
Postat pe 4 Mai 2010 12:50
pai daca-i mutra publica ,suna la Libertatea ,sa-l urmareasca!

am eu ceva cu Libertatea
erika1
Postat pe 4 Mai 2010 12:52
De la: anakin, la data 2010-05-04 12:43:18Deci chestia asta a fost si pentru un pic de imagine la tine, mamitzo, nu? Imagine la care acuma are acces altaaa... cum s-ar spune, ai luat tzeapa.

Ai unghii, ai gat?.. use it.


care imagine domnule? nu am iesit in public impreuna niciodata, stiam de la inceput si am acceptat, asta e, imi doream doar sa petrecem timp impreuna, are o minte sclipitoare, e f cult si inteligent, ce sa mai zic....m-a dat gata
mamitzica
Postat pe 4 Mai 2010 12:56
Lasand la o parte gluma, mie unul mi se pare ca treaba asta cu razbunarea pe fosta prietena fiindca ti-a luat statutul de amanta suna ca dracu', de parca ai fi prima metresa parasita.
Oricum, trebuia sa vina si momentul asta, intr-o zi... asa cum va veni si pentru prietena ta... si de obicei divortul este pentru aia fraieri.

Eu zic ca nu prea ai ce sa mai faci.. c'est la vie.
Succesuri!
anakin
Postat pe 4 Mai 2010 13:00
haidi mai...fra, di ci imi strici dicstractia????????
nazirra
Postat pe 4 Mai 2010 13:03
da, anakine..solidarizeaza cu femeile si da-i fetii o idee..diabolica
erika1
Postat pe 4 Mai 2010 13:10
Mamitzica,asculta la fetita ta diabolica,cum te poti razbuna....haaaaaaaaaa...'Te-ai despartit de iubitul tau si el pare ca nu are nicio problema cu acest lucru? Fa in asa fel incat sa se mai gandeasca la tine si poate chiar sa regrete decizia luata.

Il cunosti foarte bine pe prietenul sau cel mai bun? Perfect. Atunci afiseaza-te la el la usa imbracata doar intr-o haina mai lunga si suna. fetita te sfatuieste ca dupa ce amicul a deschis usa sa isi dai haina jos. Ce va urma tine de tine.

Fa in asa fel incat sa ii afli parolele de pe retelele sociale si intra pe acestea. Modifica-i profilul in asa fel incat sa ajunga sa fie privit ca un ciudat de catre cei din lista de prieteni.

Decoreaza-i masina cu un autocolant pe care sa scrie "Small penis on board" (Penis mic la bord).

Fostul tau iubit si-a stabilit o intalnire cu o tipa noua? In seara respectiva suna la restaurant si roaga pe cineva sa se duca la fostul tau si sa ii transmita ca la telefon sunt copiii sai care intreaba cat mai are de gand sa ii tina afara.

Daca ai ocazia sa vorbesti cu el spune-i ca ai pus in aplicare toate fanteziile pe care el dorea sa le incerce cu tine. A! Nu uita, mentioneaza ca a fost foarte interesant.

Daca sta la curte si are gazon ai ocazia perfecta pentru a-l enerva si pentru a-i distruge bunurile. Scrie-ti numele cu benzina in interiorul unei inimi. Daca stii cu exactitate ora la care ajunge acasa este perfect. Inainte cu cateva momente aprinde "surpriza" si asteapta sa ii vezi reactia.

Daca ai o prietena insarcinata spune-i sa faca un test de :"sml-happy0009:
alexxandra
Postat pe 4 Mai 2010 16:00
Anakin cam are dreptate. Cand ai acceptat statutul de amanta trebuia sa accepti si faptul ca se va termina mai devreme sau mai tarziu. Doar nu credeai in sinea ta ca se va insura cu tine. Si daca asta-i narvaul lui, probabil ca in scurt timp o va parasi si pe actuala si isi va cauta alta. Cam asta e viata. Urata dar se intampla. Cred ca fiecare isi primeste lectia de la viata mai devreme sau mai trarziu. Nu cred ca il mai iubesti asa cum l-ai iubit. Acum esti doar ranita si probabil ca te simti umilita. Sa stii ca se mai intampla si uneori chiar n-ai ce face. Asta e.
Doara
Postat pe 4 Mai 2010 16:02
Din ciclul de unde da copy/paste Aleha, azi, episodul N-spe.

In primul rand, sa adaugam ceea ce mai lipsea:
" ... Daca ai o prietena insarcinata spune-i sa faca un test de sarcina si sa ti-l dea tie. Lasa-l la usa fostului iubit cu un biletel pe care sa fie scris "Multumesc pentru nimic".

Si acuma sa precizam sursa de diabolism a Alehei :
Publicat : Marti, 30 Iunie 2009, ora 07:12
Sursa: Ziare.com
Autor: Iarina Dumitrescu

Click aici : http://www.ziare.com/sex/sexy/zece-lucruri-diabolice-pe-care-sa-i-le-faci-fostului-iubit-802275 , pentru a citi articolul in intregime.
anakin
Postat pe 4 Mai 2010 16:08
Anakine sper ca nu ai nimic de comentat ca am invatat-o pe mamitza ce sa faca,in situatia ei.exista si ghilimelele de rigoare,pt preluare.ce credeai ca ai descoperit America?haaaaaaaa,haaaaaaa
alexxandra
Postat pe 4 Mai 2010 16:19


distractiv.....articolul , altfel ....incercarile astea nu-si au rostul....eu zic sfideaza-l ....
jeanette40
Postat pe 4 Mai 2010 16:23
De la: jeanette40, la data 2010-05-04 16:23:09

distractiv.....articolul , altfel ....incercarile astea nu-si au rostul....eu zic sfideaza-l ....




si mie mi-a placut,cand l-am citit.ba chiar l-am inregistrat si eu la notessul meu.sa nu il pierd.e tare si merita sa aflam ce efect au aceste sfaturi diabolice
alexxandra
Postat pe 4 Mai 2010 16:30
ce va distrarati p'acilea...

cu mamitza,mam' mare si tanti mitza...

bietu' goe,sarcu'...persoana importanta,nu spun tzine...
preciouss
Postat pe 4 Mai 2010 21:33
mamitzo.....scuze ptr raspunsul intarziat,iti raspund acum

ce i-as spune....sa ti-l ofere cu funda rosie
cat despre suferinta ei....nu cred ca ar trebui sa iti faci tu probleme
un asemenea specimen nu merita doar....nici nu stiu ce merita
si daca tot te gandesti la ea si la suferinta ei,nu cred ca trebuia sa te incurci cu...."domnul"
si cred ca i-as mai spune multe...
tie ti-as spune sa ma lasi cu chestia asta cu indragosteala,cu "inima" careia nu-i poti dicta...asa cum am mai spus cuiva p'aici oamenii au fost inzestrati si cu ceva numit "creier",tocmai ptr a ne deosebi de animale si ptr a avea si altceva in afara de instincte
pacat ca unii nu il folosesc
si cred ca as mai putea spune multe,dar cred de asemenea ca ar fi pierdere de vreme
eladaela
Postat pe 5 Mai 2010 07:43
De la: Alexxandra, la data 2010-05-04 16:00:49Mamitzica,asculta la fetita ta diabolica,cum te poti razbuna....haaaaaaaaaa...'Te-ai despartit de iubitul tau si el pare ca nu are nicio problema cu acest lucru? Fa in asa fel incat sa se mai gandeasca la tine si poate chiar sa regrete decizia luata.

Il cunosti foarte bine pe prietenul sau cel mai bun? Perfect. Atunci afiseaza-te la el la usa imbracata doar intr-o haina mai lunga si suna. fetita te sfatuieste ca dupa ce amicul a deschis usa sa isi dai haina jos. Ce va urma tine de tine.

Fa in asa fel incat sa ii afli parolele de pe retelele sociale si intra pe acestea. Modifica-i profilul in asa fel incat sa ajunga sa fie privit ca un ciudat de catre cei din lista de prieteni.

Decoreaza-i masina cu un autocolant pe care sa scrie "Small penis on board" (Penis mic la bord).

Fostul tau iubit si-a stabilit o intalnire cu o tipa noua? In seara respectiva suna la restaurant si roaga pe cineva sa se duca la fostul tau si sa ii transmita ca la telefon sunt copiii sai care intreaba cat mai are de gand sa ii tina afara.

Daca ai ocazia sa vorbesti cu el spune-i ca ai pus in aplicare toate fanteziile pe care el dorea sa le incerce cu tine. A! Nu uita, mentioneaza ca a fost foarte interesant.

Daca sta la curte si are gazon ai ocazia perfecta pentru a-l enerva si pentru a-i distruge bunurile. Scrie-ti numele cu benzina in interiorul unei inimi. Daca stii cu exactitate ora la care ajunge acasa este perfect. Inainte cu cateva momente aprinde "surpriza" si asteapta sa ii vezi reactia.

Daca ai o prietena insarcinata spune-i sa faca un test de :"sml-happy0009:


esti de vis!!!!!!! punctul patru e perfect
o voi face,si stii ceva? chiar reflecta realitatea
deja rad de ma prapadesc
sper sa reusesc sa obtin un astfel de autocolant
te tin la curent
mamitzica
Postat pe 5 Mai 2010 17:36
mamitzo..

eu nu cred in povestea ta.
da' tu nu te superi pe mine,este?

stii?stilul este o chestie atat de transparenta...

hai razbunare maxima...

oaliu...
iasomia
Postat pe 5 Mai 2010 17:39
pai lucrurile stau cam asa...
1 - orice om se naste liber, deci cit timp a fost oarecum fair n-ai de ce sa te razbuni. Te-a mintit cu cevs? Nu. A incheiat relatia si si-a vazut de viata mai departe. Ar fi trebuit sa faci la fel.

2 - avantajul ALTEI femei e, de obicei, doar faptul ca e alta. Si e de scurta durata. Deci no hard feelings aici - nu e neaparat mai buna, mai frumoasa, mai devreme acasa. E alta. Si el asta vrea. Una stabila are deja (saraca!).

Bine, daca tii mortis sa te rabuni, metode existaaaa....
quasaria
Postat pe 5 Mai 2010 21:04
da' zi-le,bre Q,nu ma tinea acilea in suc propriu!
preciouss
Postat pe 5 Mai 2010 21:30
eu sunt perfect de-acord cu...avantajul ala....
al "altei femei" perfect sunt...
fleurdelis
Postat pe 5 Mai 2010 21:35
ce as face eu... In primul rind, o sesiune de shopping, spa si relaxare, ca sa arat super. Pe dinafara. Sufletul nu se vede.
Dupa spa, shopping si relaxare m-as infiltra sau la cel mai bun client al lui...sau la sef'su, chiar si ca secretara, fie si secretara voluntara...fie si daca tb. sa aduc bani de acasa pt asta....

Doi... m-as duce sa plimb catelul pe unde plimba nevasta-sa catelul... sau copilul... poate ne imprietenim. Asa, fara sa ii spun nimic, doar sa ne vada ciripind impreuna la o dulceata, pe balcon. Bineinteles, daca tipa nu te cunoaste. Daca te cunoaste, nu e o idee buna.

Asta asa, pentru tonusul indiviului. Si ar fi doar inceputul. Intriga. Desfasurarea actiuni(lor), mai incolo.

quasaria
Postat pe 5 Mai 2010 22:32
roby_cado
Postat pe 5 Mai 2010 22:39
mamitzico da'o dracului de treaba adica omu' are si "obectu'" mic si tu iti omori zilele planuind razbunare????

las-o'n ma-sa de trebushoara ca te strofoci de pomana si in loc sa infloresti tu te ofilesti cautand methode de pedepsire a omului nerecunoscator...
capus sus.."peptu'" n'ainte...baga si un steag ceva..si sa vezi cum mor cei doi de ciuda..
dede
Postat pe 5 Mai 2010 23:57
eu zic sa-ti iei un pistol si sa-i impusti direct si fix in cap
estela
Postat pe 6 Mai 2010 00:35
Hai ca te-ai gasit si tu acum. Esti tare-n sfaturi. Bravo. Inchide calculatorul si nu mai intra.
Doara
Postat pe 6 Mai 2010 06:13
De la: mamitzica, la data 2010-05-05 17:36:32
De la: Alexandra, la data 2010-05-04 16:00:49Muzica,asculta la fetita ta diabolica,cum te poti razbuna....haaaaaaaaaa...'Te-ai despartit de iubitul tau si el pare ca nu are nici o problema cu acest lucru? Fa in asa fel incat sa se mai gandesc la tine si poate chiar sa regreti decizia luata.

Il cunosti foarte bine pe prietenul sau cel mai bun? Perfect. Atunci afiseaza-te la El la usa imbracata doar intr-o haina mai lunga si sunt. fetita te sfatuieste ca dupa ce amicula deschis usa sa imi de haina jos. Ce va urma tine de tine.

Fa in asa fel incat sa ii afli parolele de pe retele sociale si intra pe acestea. Modifica-i profilul in asa fel incat sa ajungi sa fie private ca un ciudad de catre cei din lista de prieteni.

Decoreaza-i masina cu un autocolant pe care sa scrie "Small penis on board" (Penis mic la bord).

Fostul tau iubit si-a stabilit o intalnire cu o tipa noua? In seara respectiva suna la restaurant si roaga pe cineva sa se duca la fostul tau si sa ii transmita ca la telefon sunt copiii sai care intreaba cat mai are de gand sa ii tina afara.

Daca ai ocazia sa vorbesti cu el spune-i ca ai pus in aplicare toate fanteziile pe care el dorea sa le incerce cu tine. A! Nu uita, mentioneaza ca a fost foarte interesant.

Daca sta la curte si are gazon ai ocazia perfecta pentru a-l enerva si pentru a-i distruge bunurile. Scrie-ti numele cu benzina in interiorul unei inimi. Daca stii cu exactitate ora la care ajunge acasa este perfect. Inainte cu cateva momente aprinde "surpriza" si asteapta sa ii vezi reactia.

Daca ai o prietena insarcinata spune-i sa faca un test de :"sml-happy0009:


esti de vis!!!!!!! punctul patru e perfect
o voi face,si stii ceva? chiar reflecta realitatea
deja rad de ma prapadesc
sper sa reusesc sa obtin un astfel de autocolant
te tin la curent




mamitzica,astept reactia.dar daca are "small penis on board",eu cred ca esti deja razbunata.haaaaaaaaaaaaaaaa,s-a auto pacalit singurica,'pretina".spune-i sa faca si alungire ,pt satisfacere.ooops diabolic
alexxandra
Postat pe 6 Mai 2010 12:33
De la: estela, la data 2010-05-06 00:35:16eu zic sa-ti iei un pistol si sa-i impusti direct si fix in cap





haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
alexxandra
Postat pe 6 Mai 2010 12:39
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-06 06:13:15Hai ca te-ai gasit si tu acum. Esti tare-n sfaturi. Bravo. Inchide calculatorul si nu mai intra.


daca ai face u treaba asta ar fi mai multa lume linistita
blondina_X
Postat pe 6 Mai 2010 13:06
Poate doar tu, dar nu meriti placerea asta. Si fii si tu mai originala in raspunsuri. Ca asa cu "ba tu", "ba tu", poate oricine. Ia incearca sa pui neuronul la treaba ca poate nu crapa.
Doara
Postat pe 6 Mai 2010 16:44
De la: Dor_marunt, la data 2010-05-06 16:44:10Poate doar tu, dar nu meriti placerea asta. Si fii si tu mai originala in raspunsuri. Ca asa cu "ba tu", "ba tu", poate oricine. Ia incearca sa pui neuronul la treaba ca poate nu crapa.


te cam oftici...fane placerea asta...
blondina_X
Postat pe 6 Mai 2010 20:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce inseamna daca visezi sarpe cobra 15 De la: fleurdelis 2 Septembrie 2010 00:13
Poveste de dragoste -Ramas bun Doamnelor. 62 De la: garbo265966 29 Iunie 2012 12:14
Fa postul sexual mai usor! 23 De la: the_voice 31 Martie 2011 21:03
fantomele 90 De la: loveactually 30 August 2009 15:15
Gratuit 21 De la: elodia 23 Mai 2011 21:03
Setari Cookie-uri