oare nu mai pot iubi?

mai si eu m-am intrebat...dar cred totusi pana la urma ca e doar blondina care ne arata cour-ul mai!eu asa cred!
fleurdelis
Postat pe 1 Mai 2010 21:37
Doara
Postat pe 1 Mai 2010 21:39
Vai aceste ganduri nici nu trebuie sa-ti treaca prin cap.Poate nu poti intelege acum dar credema ca nu se merita sa fi asa indiferenta .Viata este scurta si trebuie traita din plin, asa ca ia piciorul de pe frana si calca acceleratia.este bine ca ai niste principii dar sa nu exagerezi...
oly25
Postat pe 2 Mai 2010 22:04
nici eu
LILO
Postat pe 3 Mai 2010 12:34
De la: fleurdelis, la data 2010-04-30 22:16:34maiii...eu nu miapot iubi...deci nu are rost sa ma bag in vorba pe-aici...



toti iubesc,cand le vine sorocul.tu deja, sau inca nu a .....
alexxandra
Postat pe 3 Mai 2010 12:40
De la: Dor_marunt, la data 2010-04-30 21:58:43 Ce misto. Ptiu. Pacatoasa ce sunt.


s-a marit randul pacatoaselor
Anilus
Postat pe 9 Mai 2010 11:10
cu siguranta intr-o zi vei iubi din nou ...acum nu poti iubi pe cei care sunt la fel ca cel care te-a parasit pt ca nu ai acceptat sa faci sex dar vei gasi intr-o zi unul care sa te iubeasca nu pt sex ci pt ceea ce esti tu cu adevarat...atunci vei rade de acel pe care crezi ca l-ai iubit si o sa realizezi ca de fapt te-ai amagit...o sa-ti dai seama ca n-a fost iubire ci lipsa de experienta...uneori confundam iubirea cu nevoia de a avea pe cineva langa noi...de obicei cand suntem dezamagiti de cel la care nu ne asteptam credem ca totul se sfarsete la acea persoana si refuzam sa cunoastem altele de teama de a nu ni se intampla din nou dar loviturile uneori te maturizeaza si te ajuta sa vezi mai limpede multe pe care fara ele nu ai pricepe...nu te izola si incearca sa te apropii de oameni,ofera fara sa astepti ceva in schimb si intr-o zi vei vedea ca sunt multe persoane care te admira ...dragostea nu vine cand o chemam noi...ea vine cand are ea chef...uneori cand nu te astepti si de unde nu te gandesti...sa fii iubita si sa iubesti!
yzabela_03
Postat pe 13 Mai 2010 13:00
nustiu ce sfat sa-ti dau eu sunt intr-o situatzie asemanatoare,eu am stat cu un baiat 8 luni l-am iubit foarte mult dar ma mintzit ingrozitor el era casatorit si avea si o fetitza de 2 ani eu habar nu aveam l-am lasat imediat nu vreoiam sa stric o familie era un copil la mijloc,dupa ce i-am zis ca am aflat k e casatorit continua sa ma minta sa-mi spuna k nu e adv dupa ce m-am despartzit de el mia fost foate greu dar l-am uitat eu mi-am vazut de drumul meu si el de al lui.problema mea e alta cu cine vreau sa fiu nu-l pot iubi la inceput imi placea ziceam gata el este ultimul cu el vreau sa raman toata viatza dar....dupa 2 3 zile simteam k nu my sunt k in prima zi ma raceam complet in timp ce el incepea sa ma iubeasca OFFF URASC SA FAC O PERSOANA SA SUFERE CE POT FACE K MAM SATURAT.Acum vb cu un baiat italian k eu sunt in Italia am cam 2 sapt de cand vb cu el dar..nu simt nici macar ca-mi bate inima pt el in skimb el imi ofera iubire curata si eu nimic ii ofer doar gheatza k am o inima rece incerc sa fac tot efortul sa-l pot iubi dar nu pot va rog din inima sa-mi dati macar un mic sfat
garbo201071
Postat pe 12 Aprilie 2011 05:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatii 12 De la: garbo064678 29 Noiembrie 2009 09:10
as dori si eu un sfat 8 De la: bombonyk 21 Iulie 2011 01:08
Probleme in cuplu 19 De la: Garbo3935 5 Iunie 2014 16:42
cum sa procedez 48 De la: fleurdelis 21 Ianuarie 2011 23:44
o fosta prostiuata 47 De la: marinela_223 17 Octombrie 2010 18:26
Setari Cookie-uri