relatia la distanta

am un prieten de 5 luni de zile, cu care ma inteleg foarte bine dar care trebuie sa plece din octombrie la Constanta(mentionez eu sunt din Bacau) la facultate.El mi a promis de pe acum ca nu o sa ma insele niciodata si mi a cerut si mie asta.Parintii lui ma cunosc dar si mama mea il cunoste pe el si nu are nimic de reprosat la adresa lui.Odata el prin telefon mi a zis ca parintii lui vor o fata cu situatie materiala la fel de buna ca ei pt ca cred ca eu profit de el;si i-au zis sa si caute in constanta alta fata.El mia zis atunci ca ma iubeste si ca nu o sa renunte asa usor la mine dar eu am ramas cu un gust amar pe buze pt ca el este un baiat care nu iese din cuvantul parintilor lui nici pt o seara cu mine.Noi 2 ne vedem foarte rar adica doar in week end tot din cauza parintilor si din cauza acestui subiect ma cert foarte des cu el,eu sunt o fire mai libertina si nu chiar ascult tot ce zice mami dar el da. mie frica ca daca pleaca sa nu l pierd pt totdeauna.Eu il iubesc cu adevarat si este si primul baiat cu care m-am culcat am facut-o pt a nu l pierde,el apreciaza asta mult dar nu ma crede ca am fost virgina pt ca nu am sangerat.IN FIECARE ZI APARE O PROBLEMA NOUA DE REZOLVAT.NU STIU CE SA FAC PT A NU L PIERDE MA GANDESC TOTUSI 3 LUNI DE ZILE SUNT DESTUL DE MULT IAR EL CREDE CA O SA L INSEL DAR EU STIU BINE CA NU O SA FIE ASA.VA ROG AJUTATI MA CU UN SFAT CE S AFAC PT A NU L PIERDE
BobocicaDiana
Postat pe 1 August 2009 08:27

Hai sa-ti spun ce-as face eu in locul tau...

Dat fiind faptul ca este un baiat ambitios, care va urma o facultate, unde va intalni cu siguranta o multime de fete inteligente si educate, m-as pune cu burta pe carte si mi-as continua si eu studiile. I-as demonstra ca sunt o fata, nu doar frumusica si iubitoare, dar si ambitioasa si inteligenta.
Hai, ca sta in puterile tale sa faci asta, nu atat pentru el, cat mai ales pentru tine...
Ella34
Postat pe 1 August 2009 08:44
ello...

ce mai face waifa, bre?... ca voi erati mai intime, ca sa zic asa... si-a reparat internetu'?...
zambil
Postat pe 1 August 2009 08:52

Nu l-a reparat... Michelle mai are putin si ii impusca pe cei de la Romtelecom... Vestea buna e ca sunt bine, atat ea cat si G.
Si ii lipsiti foarte mult...
Ella34
Postat pe 1 August 2009 08:55
hai bre mami, ca daca era ceva, aparea cazu' pana si la diaconescu, pe otv... sunt altii mai neseriosi decat romtelecom, ce dreacu?...
zambil
Postat pe 1 August 2009 08:57
Eu zic sa-i dam o mana de ajutor si sa-i suflam o vorba lu' Diaconescu asta...
Ella34
Postat pe 1 August 2009 09:00
eu deja urmez o facultate dar aici in bacau si sunt anul 2 iar el abia primul desi el are 21 iar eu 19.azi sa certat cu mama lui pt mine.
BobocicaDiana
Postat pe 1 August 2009 22:23
daca te iubeste cu adevarat, se va intoarce tot la tine, indiferent pe cine va intalni in acest rastimp.....daca meriti cu adevarat iubirea lui, se va intoarce...daca nu, vei vedea in timp...ai grija insa sa nu faci ceva ce vei regreta....si el sa afle si sa se indeparteze de tine....
tutankhamon
Postat pe 1 August 2009 22:53
m-a pus sa i promit ca nu o sa l insel pt ca si el va face asta la randul lui pt ca nu ma va ierta ,el zice ca i-am demonstrat ca-l iubesc si asa si este.
BobocicaDiana
Postat pe 3 August 2009 10:22
Daca-l pierzi, il cauti. Daca nu il mai gasesti inseamna ca nu e al tau. Invata ca o relatie esuata cu un barbat nu e sfarsitul lumii, la fel cum nici el nu e singurul care iti poate fi alaturi.
anarax
Postat pe 3 August 2009 10:28
De la: anarax, la data 2009-08-03 10:28:56Daca-l pierzi, il cauti. Daca nu il mai gasesti inseamna ca nu e al tau. Invata ca o relatie esuata cu un barbat nu e sfarsitul lumii, la fel cum nici el nu e singurul care iti poate fi alaturi.


ca bine zici
kysmy
Postat pe 3 August 2009 11:34
De la: garbo014633, la data 2009-08-03 10:22:07m-a pus sa i promit ca nu o sa l insel pt ca si el va face asta la randul lui pt ca nu ma va ierta ,el zice ca i-am demonstrat ca-l iubesc si asa si este.


draga mea in viata se pot schimba multe chiar daca-i esti aproape s-au departe daca intradevar te iubeste distanta il va face sa te iubeasca si mai mult dar daca nu ....asta e....nu-i nici primul si nici ultimul
viata merge inainte
kysmy
Postat pe 3 August 2009 11:36
dragostea la distanta...
era pe vremuri un banc, intrebare la radio erevan - se poate face dragoste la distanta?
raspuns - da, cu conditia ca penisul sa fie cu 20 cm mai mare decat distanta.
pik_nik
Postat pe 3 August 2009 12:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog dati-mi si mie un sfat:( 7 De la: garbo056362 9 August 2010 19:13
buna... 12 De la: kyra 20 Iulie 2009 21:36
buna... 27 De la: viorica_tzuca 16 August 2012 11:24
RELATII INTERZISE 491 De la: liaiedera 25 Iunie 2010 23:03
nu stiu ce sa fac 4 De la: cricat 23 Noiembrie 2010 22:52
Setari Cookie-uri