ce sa fac?

estela
Postat pe 2 Mai 2010 22:43
iubita lasa-l cu masa cu tot..........nu se merita sa-l tii si pe el si s=o mai suporti si pe masa...........lasa-l puiule k tu meriti mai mult
anuska82
Postat pe 3 Mai 2010 21:20
stiu.m-au chinuit si si-au batut joc de mn 1 an jumate,akum daca am pus piciorl in prag nu le convine,mai ales lui.nu accepta sa zici nimic de maica-sa,cu toate ca e cea mi rea si perversa persoana care am cunoscut-o pana acum,nu ma asteptam sa urasc pe cineva asa cum o urasc pe ea.a vrut sa ma transforme in sluga,sa-mi fure viata,sa-mi ia tot.el nu ma iubeste.toate discutiile noastre din ultymile zile ma fac sa gandesc asa.nu mai dau bani,nu mai sunt buna.o sa-mi vad de viatza mea.pacat ca am pierdut,pt ca numai eu sufar,ei.....doar dupa bani.
estela
Postat pe 4 Mai 2010 02:23
Fata draga, daca ai bani de dat da unor persosne care intadevar au nevoie, nu unor oprtunisti , dac te-ar iubi nu s-ar folosi de tine, iubitul ar merge sa muncesca si mama lui l-ar ajuta. Nu vezi ca profita de slabiciunea ta.
De cand nu ai facut un dar mamei tale?
genisa
Postat pe 4 Mai 2010 09:38
De la: estela, la data 2010-05-04 02:23:59stiu.m-au chinuit si si-au batut joc de mn 1 an jumate,akum daca am pus piciorl in prag nu le convine,mai ales lui.nu accepta sa zici nimic de maica-sa,cu toate ca e cea mi rea si perversa persoana care am cunoscut-o pana acum,nu ma asteptam sa urasc pe cineva asa cum o urasc pe ea.a vrut sa ma transforme in sluga,sa-mi fure viata,sa-mi ia tot.el nu ma iubeste.toate discutiile noastre din ultymile zile ma fac sa gandesc asa.nu mai dau bani,nu mai sunt buna.o sa-mi vad de viatza mea.pacat ca am pierdut,pt ca numai eu sufar,ei.....doar dupa bani.


Pai exact asta trebuie sa faci: sa iti vezi de viata ta, pe mai departe. Nu te mai amari, si nu te mai uita inapoi. Fii cu cineva care te merita si e om in randul lumii.
hot_coffee
Postat pe 4 Mai 2010 17:47
De la: genisa, la data 2010-05-04 09:38:32Fata draga, daca ai bani de dat da unor persosne care intadevar au nevoie, nu unor oprtunisti , dac te-ar iubi nu s-ar folosi de tine, iubitul ar merge sa muncesca si mama lui l-ar ajuta. Nu vezi ca profita de slabiciunea ta.
De cand nu ai facut un dar mamei tale?
de cand su nt cu el
estela
Postat pe 6 Mai 2010 00:13
ia spune-le sa isi mute cuibul... si nu le mai dai nimic.
Fa-i tipului un panou cu for sale, sa iasa mamica cu el la advertising.
quasaria
Postat pe 6 Mai 2010 00:23
De la: quasaria, la data 2010-05-06 00:23:50ia spune-le sa isi mute cuibul... si nu le mai dai nimic.
Fa-i tipului un panou cu for sale, sa iasa mamica cu el la advertising.


corect!
reyya
Postat pe 6 Mai 2010 02:06
gata.am plecat.sunt singura intr-o camera inchiriata si mi-e greu fara el dar trebuie sa fiu tare.el ma suna si zice ca ma iubeste si ca o sa vim impreuna si poate mai bn e asa.isi cauta de munca,da tot langa masa...........si mie mi -e greu....
estela
Postat pe 13 Mai 2010 01:35
buna estela ,uite si eu sunt cu un baiat de un an si jumate aproape el sta cu ai lui eu singura de multe ori am zis ca il las si asa si am facut sa intors la mine a lasat discoteca si multe altele pt mine dar pe masa nu vrea so lase inka zike ca este devreme sa stam impreuna dar daca asta continua asa si eu am sa il las chiar daca imi este ff greu si daca te iubeste cu adevarat va veni cu tine;) succes si bafta in viata si zimi si mie cum este fara el multumesc :) andra
nimikkk
Postat pe 13 Mai 2010 01:47
e tare greu fara el.noi am stat impreuna un an jumate zi de zi,acum imi e greu.ca-l iubesc dar de intors nu ma mai intorc in aceeasi casa cu masa.daca se va hotari intr-o zi va veni,dar sa nu fie prea tarziu.
estela
Postat pe 13 Mai 2010 01:58
i-am dat papucii...sunt singura...si nimeni nu mai e cu mine sa -mi impart amarul...macar pe forum...daca mi-e bine fara el,de ce mai sufar'?
estela
Postat pe 25 Mai 2010 03:08
pentru ca te-ai obisnuit cu el, de asta.
Dar o sa treaca, sigur.
Umple-ti timpul cu tot felul de activitati si chiar daca il porti in gind cu tine peste tot...tine-l doar in gind.
Curind o sa dispara si de acolo.
Ciresica
Postat pe 25 Mai 2010 04:52
da.dar problema e ca ma cauta,ma dispera .imi zice ca ma iubeste ,parca ma injecteaza....dar eu tot sg vreau sa stau....sau el trebuie sa se schimbe,in barbatul responsabil si fara fusta mamiciii,ceea ce e greu,deocamdata.
estela
Postat pe 26 Mai 2010 03:57
Uita-l fata draga. E plina balta asa ca altul, curind o sa apara.
Ciresica
Postat pe 26 Mai 2010 05:23
naspa.m a atacat unu sa mi fure geanat pe strada si m a tarat cu masina cativa metri.am diverse rani care ma dor..da nu mi a furat nimc.m a blestemat al meu iubit cu masa e greu in spania singura ,fara nimeni sa vina sa te ia de lamunca noaptea of
estela
Postat pe 27 Mai 2010 02:48
m a blestemat al meu iubit cu masa

masa=mama sa??/

in acest caz se scrie ma-sa ca altfel credem ca este vorba de MASA,aceea de pe care ne servim :mic dejun,pranz sau cina

p.s. foarte trist ca se intampla asemenea atacuri la persoana

poi du-te si fa plangere la politie...altfel ramai asa ranita
LILO
Postat pe 27 Mai 2010 05:01
e,am scris la repezeala azi noapte.stiu sa scriu corect....eram vai de mine si am gresit si eu,naca tot omul
estela
Postat pe 27 Mai 2010 19:05
pfffffffffff,iar am gresit"na,ca"
estela
Postat pe 27 Mai 2010 19:07
De la: estela, la data 2010-05-27 19:05:19e,am scris la repezeala azi noapte.stiu sa scriu corect....eram vai de mine si am gresit si eu,naca tot omul
Pai fata draga..Mergi si tu la biserica in spania.Ca trebuie sa fie si biserica romaneasca..Acolo poate gasesti oameni cu frica de Dumnezeu..Multi sunt de fatada..Dar mai sunt si cumsecade....
xenaprintesarazboinica
Postat pe 28 Mai 2010 23:05
De la: estela, la data 2010-04-14 03:50:58am o relatie de un an si jumate,nu stiu daca ma iubeste asa cum merit,eu am facut multe pt el,nu are munca eu il intretin,si mai rau trebuie sa o suport si pe masa,ca nu vrea sa o lase singura,e rea si avara.mai are un baiat care l-a dat la o parte pt ca nu avea bani si pt ca sotia lui nu-i dadea bani ei.soacrei.l-a ales pe cel de-al doilea copil adica iubitul meu pt ca eu am acceptat un tymp sa-i dau bani ei.acum nu -i mai dau si el ia zis ca m-au deranjat toate momentele cand ea imi cerea bani.si asta a deranjat-o si nu ma mai suporta .nu mai vorbm dar el ma obliga sa stau si cu ea in casa zice ca n-o lasa sg niciodata.mentionez ca ea are o suma mare de bani in banca de care nu vrea sa se atinga si are si suficienti bani pe luna ca munceste din care se poate intretine.dar nu-i ajunge.eu incerc sa-l fac sa se gandeasca si lamine.ca trebuie sa ne vedem de viata noastra fara ea.dar el nu intelege ca masa e rea si nu vrea cu nici un chip.simt ca va trebui sa-l las cu masa chiar daca ma doare ca-l pierd.voi ce ma sfatuiti?


io zic sa faci cumva, sa-i iei banii la baba, s-apoi sa-l lasi. vezi tu...acuma pe criza asta ti-ar prinde bine. lasa, nu te mustre constiinta, face baba altii -se pricepe. tu nu!
Reflex
Postat pe 28 Mai 2010 23:26
bai estello, imi pare rau ca nu iti gasesc recomandarea pe care mi-ai facut-o acum o luna.
Dar daca iti amintesti tu locatia, nu mai sta pe ganduri.
anakin
Postat pe 29 Mai 2010 21:38
De la: Reflex, la data 2010-05-28 23:26:14
De la: estela, la data 2010-04-14 03:50:58am o relatie de un an si jumate,nu stiu daca ma iubeste asa cum merit,eu am facut multe pt el,nu are munca eu il intretin,si mai rau trebuie sa o suport si pe masa,ca nu vrea sa o lase singura,e rea si avara.mai are un baiat care l-a dat la o parte pt ca nu avea bani si pt ca sotia lui nu-i dadea bani ei.soacrei.l-a ales pe cel de-al doilea copil adica iubitul meu pt ca eu am acceptat un tymp sa-i dau bani ei.acum nu -i mai dau si el ia zis ca m-au deranjat toate momentele cand ea imi cerea bani.si asta a deranjat-o si nu ma mai suporta .nu mai vorbm dar el ma obliga sa stau si cu ea in casa zice ca n-o lasa sg niciodata.mentionez ca ea are o suma mare de bani in banca de care nu vrea sa se atinga si are si suficienti bani pe luna ca munceste din care se poate intretine.dar nu-i ajunge.eu incerc sa-l fac sa se gandeasca si lamine.ca trebuie sa ne vedem de viata noastra fara ea.dar el nu intelege ca masa e rea si nu vrea cu nici un chip.simt ca va trebui sa-l las cu masa chiar daca ma doare ca-l pierd.voi ce ma sfatuiti?


io zic sa faci cumva, sa-i iei banii la baba, s-apoi sa-l lasi. vezi tu...acuma pe criza asta ti-ar prinde bine. lasa, nu te mustre constiinta, face baba altii -se pricepe. tu nu!


Da! Da! Si bag-o a la "porbagaj" pe cotoroanta!
moniq_
Postat pe 29 Mai 2010 21:42
De la: anakin, la data 2010-05-29 21:38:30bai estello, imi pare rau ca nu iti gasesc recomandarea pe care mi-ai facut-o acum o luna.
Dar daca iti amintesti tu locatia, nu mai sta pe ganduri.
anakin...am inceput sa ma indragostsc de tn,,,,acuma ca tot sunt singura...ce zici?
estela
Postat pe 29 Mai 2010 22:50
fleurdelis
Postat pe 30 Mai 2010 10:59
De la: estela, la data 2010-05-29 22:50:00
De la: anakin, la data 2010-05-29 21:38:30bai estello, imi pare rau ca nu iti gasesc recomandarea pe care mi-ai facut-o acum o luna.
Dar daca iti amintesti tu locatia, nu mai sta pe ganduri.
anakin...am inceput sa ma indragostsc de tn,,,,acuma ca tot sunt singura...ce zici?


Vezi cum e cu facerea de bine?
anakin
Postat pe 30 Mai 2010 18:02
te-ai pricopsit
bluelight
Postat pe 30 Mai 2010 18:05
bro..
pui de-o nunta in familie fara sor'ta,bre?
preciouss
Postat pe 30 Mai 2010 18:07
Anakine... nu zice nu, tu mai ai antecedente cu doamne de pe garbo...


Nu zic eu, asa zice lumea
Romeo_Ex
Postat pe 30 Mai 2010 18:15
deh, unele lucruri se intampla pe repezeala, sis, nici nu te dumiresti si s-a intamplat.

Acuma sa vedem cat o rezista si femeia asta, ca nah, ea cu serviciu, eu fara, ea famelista, eu ca flacaul, din floare-n floare, ca haiducul...

Romica, natura asta da la unii mai mult, la altii mai putin. Nu dispera, cand voi iesi la pensie o sa te iau ucenic
anakin
Postat pe 30 Mai 2010 18:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mama de fata vs. mama de baiat ,in calitatea de soacra 60 De la: garbogirl2123 9 Ianuarie 2014 19:50
Pareri 5 De la: garbo_479975 11 Ianuarie 2018 17:38
imi este greu sa-mi vad mama 10 De la: garbo_1474 13 Mai 2012 18:02
ajutor 3 De la: garbo_447283 2 August 2016 10:38
Iubire de mama? 33 De la: Andreeaa244 13 Martie 2016 02:02
Setari Cookie-uri