buna

da chiar ca a amutit
gmpa
Postat pe 21 Aprilie 2010 18:49
?
fleurdelis
Postat pe 21 Aprilie 2010 18:53
pai cand a vazut cat santeti de rai normal ca a amutit si a ales sa nu se coboare la nivelul vostru. ati spus numai rautati,ati manjit o cu rahat, ia ti pus deja etiketa. de unde dracu stiti voi ca iau trecut multi barbati prin pat,sau va ti simtit descoperiti ca ganditi doar cu al 2-lea cap. si voi doamnelor, ma asteptam de la voi la mai multa intelegere, sa i dati fetei un sfat,nu sa o atacati in felul asta. imi face ti greata cu rautati le voastre. parca nu ati sti cum sant barbati,cu ce gandesc si ce cauta. am crezut ca aici dau de oameni seriosi,oameni carora le poti cere un sfat atunci cand te doare ceva ,oameni care vor sa ajute cu sfaturi din experienta lor de viata, dar am dat de dobitoci de invidioase, de oameni rai si fara bun simt,care isi bate joc de durerea altora, insultand si manjind cu rahat pe alti cand de fapt ei se poarta ca niste rahati. SA VA FIE RUSINE
pussa10
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:09
De la: zambila, la data 2010-04-14 13:16:43pai e forum de femei, de ce nu incerci in alta parte, poate ai mai mult noroc
si apoi, i-ai luat pe toti la rand sa stii ce-si doresc de la tine?
intreb si eu...


YUPY..forum de barbati cre ca...
LILO
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:13
De la: LILO, la data 2010-04-22 11:13:19
YUPY..forum de barbati cre ca...

si pentru barbati...

Tylly
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:16
fleurdelis
Postat pe 22 Aprilie 2010 18:38
Pussa darling, cind o mindrutza iese pe strada imbracata asa cum ar trebui sa fie cind doarme ce asteptari are?
Nu scrie pe ea f...ma?
Ce ti-a sarit asa mushtiucul ca saraca fata a cerut un sfat si lumea o ataca.
E si o vorba din batrini care spune ca pe cateaua care nu ridica coada nici un ciine n-o sa sara.
Deci, eu personal NU CRED in viol si nu cred ca barbatii cauta numai p.....
Barbatii, ca si femeile sunt animale evoluate, cu instinct de reproducere care "sar" la excesul de feromoni.
Daca in loc de feromoni o femeie emana inteligenta atunci barbatul "sare" in alt fel si da, e interesat de mintea si sufletul femeii.
Ciresica
Postat pe 22 Aprilie 2010 18:52
pussa...cumva...faceti parte din aceeasi firma de prestari servicii?
ce-i cu limbaju` asta de copil fujit de la scoala?
faptul ca te simti murdarita...ca si fetita asta de care era vb...
cred ca tine in primu` rand...de ceva protuberante...undeva!!!
in afara de aia...unde a stat bentita...cand erai eleva!!
asa ca...mai incearca sa descoperi ce anume...e gresit pus in discutie de primesti un asemenea tratament sau...de ce ti se pare ca cineva ar avea ceva cu tine sau...cu altcineva de aici!!
daca cine pune o pb in discutie nu bate campii...si chiar e de discutat pe tema respectiva...nu cred ca cineva e rau intentionat sa nu faca asta!!
cand intervii cu un limbaj trivial...si incisiv...te astepti sa primesti mangaieri pe crestet?
ovidiu42
Postat pe 23 Aprilie 2010 19:30
De la: pussa10, la data 2010-04-22 11:09:21pai cand a vazut cat santeti de rai normal ca a amutit si a ales sa nu se coboare la nivelul vostru. ati spus numai rautati,ati manjit o cu rahat, ia ti pus deja etiketa. de unde dracu stiti voi ca iau trecut multi barbati prin pat,sau va ti simtit descoperiti ca ganditi doar cu al 2-lea cap. si voi doamnelor, ma asteptam de la voi la mai multa intelegere, sa i dati fetei un sfat,nu sa o atacati in felul asta. imi face ti greata cu rautati le voastre. parca nu ati sti cum sant barbati,cu ce gandesc si ce cauta. am crezut ca aici dau de oameni seriosi,oameni carora le poti cere un sfat atunci cand te doare ceva ,oameni care vor sa ajute cu sfaturi din experienta lor de viata, dar am dat de dobitoci de invidioase, de oameni rai si fara bun simt,care isi bate joc de durerea altora, insultand si manjind cu rahat pe alti cand de fapt ei se poarta ca niste rahati. SA VA FIE RUSINE
draga daca esti atat de buna fa/o tu ca de la mine ai liber moralista mica m/a cuprins rusinea si stii ceva daca tu nu ajungi sa te stergi de rahat si puti eu inca mai pot si nu m/am imputit desteapt/obarbatii vor ce le oferim noi mai gandeste/te PS nu incerca sa ma cauti ca nu/ti raspund
gmpa
Postat pe 27 Aprilie 2010 18:55




de ce va manjiti , voi , fetelor, una pe alta?
liaiedera
Postat pe 27 Aprilie 2010 19:29
nu se manjesc...doar ca...e ceva in aer!!!
un virus...care macina inteligenta...
si...tare rau e cand vrei s-o folosesti si-ti dai seama ca...e franjuri!!!
asa ca...noi suntem obisnuiti cu astfel de caractere!!!
ovidiu42
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:00
HMMM,am citit tot topicul,e drept ca aici,cum apare ceva nou,se da navala,iar bascalia e prim plan,le dau dreptate insa la multi,e drept ca daca iesi imbracata pe strada,aproape de cum erai sub dush,pe fruntea ta scrie din start"sunt disponibila",iar daca nu ai si ceva dram de inteligenta,e si mai grav,vei fi vazuta ca un obiect sexual si atat,s-ar putea ca initiatoarea topicului,sa se incadreze in cele spuse de mine.
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:45
Scrichy, precis!!!
Ciresica
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:51
doi.....hai sa nu fim rai!!!
iote ca sant si astfel de persoane pe aici si...tre` sa le acceptam si pe ele!!!
asa ca...tu...stiindu-ma pe mine...nu fi rautacioasa...te rog!!!
si ei...traiesc printre noi...si...iata ca...vin ...cand nu vrei!!!
ovidiu42
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:53
OVIDIU,ce faci acum o dai cotita,dar mai devreme ce scriai,te-a cuprins mila,de ce oare
dialoguri in privat,ceva,ceva
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:55
cini...e xtraterestri???????
nazirra
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:57
NAZIRRO,aiurea,bieti pamanteni
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:00
buna...n am ceapa....la tocanita.....nici vreun extraterestru sa l trimit dupa.....asa ca ma duc io.....naspha.....
nazirra
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:03
NAZIRRO,extraterestii nu stiu de ceapa,cartofi....,ei nu gatesc
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:16
De la: scrichy, la data 2010-04-28 18:55:37OVIDIU,ce faci acum o dai cotita,dar mai devreme ce scriai,te-a cuprins mila,de ce oare
dialoguri in privat,ceva,ceva




nu fi...incisiva...te rog!!!...chiar n-am ganduri ascunse!!!
ovidiu42
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:26
OVIDIU,cu privatul am glumit,dar reciteste ce ai scris mai inainte,acum te-ai intors la 180 grade,asa ca ce sa mai cred
scrichy
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:30
uoffff .. dar nu poti fara mai nazzi??
fleurdelis
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:53
n are cummmm....nu miroase...nu gatesti!!!!!!!!!!
nazirra
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:57
De la: scrichy, la data 2010-04-28 19:30:31OVIDIU,cu privatul am glumit,dar reciteste ce ai scris mai inainte,acum te-ai intors la 180 grade,asa ca ce sa mai cred




pai...am scris ..zic eu...in context!!!
doar ca...tu pari putin ...rautacioasa!!
dar...asta e!!!
fii tu asa si...sa fie ok!!
ovidiu42
Postat pe 28 Aprilie 2010 20:05
io nu nteleg nik!!!!!!!!!11
nazirra
Postat pe 28 Aprilie 2010 20:10
draga ancora nu stii ca barbatii iubesc cantitativ...si femeile calitativ..asa ca ...nu te mai agita pentru ca toti sunt la fel...
roxyroxy
Postat pe 19 Mai 2010 18:12
De la: LILO, la data 2010-04-22 11:13:19
De la: zambila, la data 2010-04-14 13:16:43pai e forum de femei, de ce nu incerci in alta parte, poate ai mai mult noroc
si apoi, i-ai luat pe toti la rand sa stii ce-si doresc de la tine?
intreb si eu...


YUPY..forum de barbati cre ca...
Eu zic ca garbo este un forum de hermafroditi
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Mai 2010 20:09
irinuco, ai invatat un cuvant nou si numa' pe asta il utilizezi?
zambila
Postat pe 19 Mai 2010 20:13
De la: scrichy, la data 2010-04-28 18:45:28HMMM,am citit tot topicul,e drept ca aici,cum apare ceva nou,se da navala,iar bascalia e prim plan,le dau dreptate insa la multi,e drept ca daca iesi imbracata pe strada,aproape de cum erai sub dush,pe fruntea ta scrie din start"sunt disponibila",iar daca nu ai si ceva dram de inteligenta,e si mai grav,vei fi vazuta ca un obiect sexual si atat,s-ar putea ca initiatoarea topicului,sa se incadreze in cele spuse de mine. [/quote Eu consider ca nu este corect sa profiti de naivitatea si prostia altora...Pt ca de asta si femeile se folosesc de barbati,,pt ca nici ei nu sunt mai buni...Profita de copile naive si nevinovate...Care poate din nevinovate si naive se transforma in curve..Si apoi ajung de rasul barbatilor...Asa ca eu nu stiu daca sunt barbati care sa merite iubire..Cu un barbat o femeie trebuie sa fie foarte severa si sa nu se lase calcata pe coada
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Mai 2010 20:16
Eu consider ca nu este corect sa profiti de naivitatea si prostia altora...Pt ca de asta si femeile se folosesc de barbati,,pt ca nici ei nu sunt mai buni...Profita de copile naive si nevinovate...Care poate din nevinovate si naive se transforma in curve..Si apoi ajung de rasul barbatilor...Asa ca eu nu stiu daca sunt barbati care sa merite iubire..Cu un barbat o femeie trebuie sa fie foarte severa si sa nu se lase calcata pe coada
xenaprintesarazboinica
Postat pe 19 Mai 2010 20:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA SUPRAVIETUIESC DUPA O DRAMATICA DEZAMAGIRE ? 26 De la: Kamitzu15 26 Ianuarie 2011 21:19
Adevar sau Provocare 346 De la: eu_geminy 30 Octombrie 2010 00:35
Despre indragosteala si...inapoi la punctul zero 61 De la: garbo174243 11 Aprilie 2011 04:45
Pasii spre o relatie... 51 De la: Doara 15 Octombrie 2010 06:26
Roman....pribeag prin lume. 8 De la: Luna_in_capricorn 27 Septembrie 2010 09:53
Setari Cookie-uri