FEMEIA RAC CINE ESTE RAC?PARERII SI OBIECTII DEFECTE SI CALIATI:)

Despre femeia Rac:

Femeia Rac nu moare niciodata de nerabdare sa iasa n lume. Cnd o face, sa stiti ca a cedat presiunilor familiei de a-si "ncerca norocul" ca sa se marite. Pentru asta, nsa, ar trebui sa fie nitelus cam fata batrna.

Femeia Rac mizeaza foarte tare pe presimtirile si pe perceptiile ei. Stie ca alesul inimii o va gasi atunci cnd va veni momentul si, pentru aceasta clipa, ea se antreneaza sa devina o femeie "foarte gustoasa", care impregneaza ntreaga locuinta cu dantele, volane, arome, prajituri si poze cu ngerasi dolofani sau cu copii bucalati decupati de pe ambalajele cu reclame pentru sugari. Puteti gasi n ea sotia si mama ideala,sa nu uitam ca la fel este geloasa sensibila si..............

Pe de alta parte, femeia Rac este o fiinta foarte placuta si "plina" - nu sub aspectul greutatii corporale, ci sub aspectul placerii pe care o puteti simti atingnd-o. Aceasta fiinta lunara prin conditia zodiei (semnul zodiacal Rac este guvernat de Luna) are o carne placuta, consistenta la modul molatic, nvaluitor, confortabil. Formele femeii Rac sunt asemenea prajiturilor bine crescute la caldura blnda a focului sau asemenea pernelor-fantezie n care te afunzi ca ntr-o regasire de-o viata. Snii mereu doldora de o iubire fara sfrsit sunt facuti sa umple orice caus si tresaltarea lor asigura orice privitor ca, sub aceste darnice circumferinte exista o inima gata mereu pentru o iubire de-a pururi.

Nu conteaza ct de barbat sunteti. Lnga nurlia femeie Rac puteti deveni rapid favoritul nr.1 al unei sotii bune ca pinea calda, respectul ei profund, infinit, fiind rasplata onoarei pe care i-ati acordat-o de a o face mama copilului la care viseaza nca de la primele ei ntelegeri.
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 18:57
"sotie buna ca painea calda"?;cred ca d'aia prefera sotul meu painea mai veche
garbocatalyna
Postat pe 14 Februarie 2010 19:06
incet dar sigur, garbo se tramsforma in forum zodiac
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2010 19:10
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 19:12
garbo se transforma urat
nelly05
Postat pe 14 Februarie 2010 19:17
imdap! asta este...
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 19:19
nelly...mai ales cand unii de pe aici fac remarci nefondate si incearca sa bage zazanie intre noi si sa inceapa cearta... cautand parca sa dezbine linistea forumului...
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:22
tuth, din pacate chiar asa este, linistea forumului s-a dus draq.......hai sa deschidem alt forum
nelly05
Postat pe 14 Februarie 2010 19:25
hmm gata fetelor sau domnelor ce sa va zic am sa sterg ceea ce am scris dar vad ca nu am fost nici prima si sigur nici ultima care scrie despre zodiac asta este va doresc o zi buna si scuze de deranj :(((
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:26
stai fetitza linistita ca nu te-a alungat nimeni de=aici!
zi mia bine cu ce=o gresit ticalosul ala, taman astazi ca sa'ti propunem cum sa ii vii de hac!
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 19:28
si acum cum il sterg ca sa nu mai supar oameni pe acest site care zic ca este a lor :(((??????????'
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:28
domnisoara NASPA - scuze, dar singura ti-ai ales nickul....mai cauta mama, ca este topic cu femeia rac ....iar forumul mai are cateva topicuri de zodiace in care se descrie femeia rac...ai rabdare si cauta.....
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:31
alexa, nu ai deranjat pe nimeni, reactia noastra a fost asta doar din cauza ca deja mai sunt min. 2 topice cu zodia rac, pe care s-a discutat si rasdiscutat subiectul.
nelly05
Postat pe 14 Februarie 2010 19:31
nelly...sa moara ce-am pa casa...hai sa facem alt forum.....dar bagam un test psiho greu la intrare.....
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:32
nu e vorba de suparare. exista pe garbo rubrica separata horoscop. acolo, e altceva

zilnic apare cate cineva care deschide topice noi, desi exista astfel de subiecte dezbatute

te duci tu frumos, alexandra naspa, la horoscop si ai sa vezi ca intrebarea ta are raspuns

am impresia ca de fapt, ai vrut sa deschizi un topic si n-ai avut idei . salvarea - horoscopul
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2010 19:34
tuth, e grele mai cu testele alea
nelly05
Postat pe 14 Februarie 2010 19:35
dar nu vrei vrea sa pun miss:((?ok multumesc ca mi.ati zis de chestia asta cu racul nu stiam :(((scuze deranjul
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:35
miss naspa...mie imi place titlul ales de tine.....

"Femeia rac cine este rac?parerii si obiectii defecte si caliati:)"

....ni-l traduci si noua????macar partea a doua a titlului, de dupa semnele de intrebare...
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:37
ok dra nu am stiut cum sa deschid acolo in fine multumesc
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:37
nelly, macar sa se impuna si sa se respecte o conditie importanta!
cei mai vechi sa fie recunoscuti de sefi supremi, sa li se construiasca altare, sa fie laudati zilnic si sa nu-i contrazica nimeni! chiar daca sunt niste stralucite inutilitati
a, si orice topic nou sa fie intai supus aprobarii lor!
pik_nik
Postat pe 14 Februarie 2010 19:38
ce rai sunteti de parca voi ati fi perfectii:(((((((((((((
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:39
eu zic k sefia...ucide romania!
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 19:40
nelly....tocmai!!!...grele...grele.....
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:41
eu zic ca , vreau sefie. na
si_totusi
Postat pe 14 Februarie 2010 19:41
de aceea merge asa bine in romania ca suferim toti de sefie railor m.ati suparat numai oameni rai vad peste tot :(((((
nimikkk
Postat pe 14 Februarie 2010 19:42
nik, nu-mi place asa, daca e forum nou inseamna ca toti utilizatorii sunt noi, deci nimeni nu va fii seful nimanui, fiecare de capul lui
nelly05
Postat pe 14 Februarie 2010 19:42
De la: fleurdelis, la data 2010-02-14 19:40:00eu zic k sefia...ucide romania!


LILO
Postat pe 14 Februarie 2010 19:42
bun, haideti sa fim obiectivi acuma! toti avem probleme! tooooooooootzi! si cam toti cand avem probleme aiurea ne revarsam si aici! ideea era sa...spunem ce ne doare si...sa gasim ajutor! de orice fel ar fi el e extreem de important! daca en suparam pe viata si izbim in fitecine...e o cestiune de timp sa ajugem in stalp! cu moralul, cu rezolvarile...cu tot! in fine...oricum e optionala treaba...
fleurdelis
Postat pe 14 Februarie 2010 19:43
Alexa, tu nu vezi care-i conditia principala?!
poti sa ai limbaj birjaresc, poti sa-ti versi frustrarile, barfele, zvonurile, mizeriile, cat vrei, daca AI VECHIME AICI!
pik_nik
Postat pe 14 Februarie 2010 19:43
donsoara naspa...stii ca esti haioasa???? tot tu gresesti si tot tu te superi!!!!...
tutankhamon
Postat pe 14 Februarie 2010 19:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Natura femeii 43 De la: Daniel71 11 Septembrie 2012 12:36
PRODUSE ANION 4 De la: tutankhamon 29 Octombrie 2009 09:45
Viata alaturi de Dumnezeu 247 De la: Freya_ 22 August 2010 23:33
Se spune ca majoritatea copiilor au copiat mintea tatalui,pt ca barbatul este liderul familiei? 75 De la: eu_geminy 25 Octombrie 2010 14:06
Relatii pe internet 164 De la: zambil 12 Aprilie 2010 17:15
Setari Cookie-uri