INFIDELITATE

BUNA!SUNT CLAUDIA SI AM 32ANI.Sunt casatorita de 3 ani si avem doi copii(fetita si baiat).Pana anul trecut,in vara am crezut ca am o casnicie reusit si un sot minunat si iubitor care nu ar fi fost in stare sa ma insele,dar s-a intamplat inevitabilul.Simteam ca se intampla ceva cu el,prr. ca era total schimbat si sa fie treaba si mai frumoasa incepuse sa primeasca si tel.cu nr ascuns.el este detasat cu serviciul in alt oras si vine aasa doar la sf. de sapt.Cand l-am intrebat ce se intampla cu el sau daca exista altcineva devenea brutal si isi iesea din minti,ceea ce pana atunci nu se imtamplase.Eu sunt mai mare decat el cu 5ani,dar intodeauna ne-am iubit si respectat.adevarat ca dupa ultima sarcina am ramas cu niste kg in plus,dar nu era un motiv suficient sa ma insele.In sept cand am primit factura telefonica sa cad jos erau ffff multe convorbiri si sms-uri date la un anumit nr.de tel,cand l-am intrebat frumos(nu sunt o pers.care s-a cert,nu suport)ce se-ntampla si cine este pers. nici atunci nu a vrut sa recunoasca.atunci l-am intrbat daca este deacord sa sun eu la acel nr de fata cu el. MI-A zis ca pot sa sun,a sunat-bineinteles si stupoare imi raspunde o tipa, care cu un tupeu iesit din comun imi spunea ca-l iubeste pe sotul meu,ca eu nu sunt femeie si agasit la ea,ce nu a gasit acasa,am crezut ca fuge pamantul de sub picioare si am inchis tel.Convorbirea o auzise si el,atunci8 el a zis ca este o nebuna care nustie ce vb si intdr-adevar au vb la tel,s-au intalnit de vreo 2 ori si inrest nu s-intamplat nimik,juranduse si pe copii,nu l-am crezut,mai ales ca repectiva asa hotarata a vb si fara retineri.Tipa fiid din orasul unde era detasat el cu serviciul si de nat.maghiara ca si sotul meu,eu nestiind lb maghiara.Sotul m-a implorat sa nu bag divortul,ca-si v-a schimba nr de tel(a si facut acest lucru) si va rupe orice leg cu ea.Mi-am zis ca mai merita o sansa,mai ales ca pana atunci nu se imtamplase nimik rau intre noi si era o frumoasa pov de dragoste.Incerca sa fie ca la inceput dar ceva se-ntampla si ca si prima oara aveam dreptate.Era la sf.lui noiebr,intr-o vineri doar ce venise acasa din deplasare,eram la o ruda de-a lui-cand stupoare ii suna telofonul(cel de firma,bineinteles),care era oe silentdarfiind in buzunar la trening s-a vazut lumina,i-am zis sa raspunda,era tot schimbat ata la fat cat si la voce.Dupa ce terminase de vb nu avusese curajul sa ma priveasca in ochi si mi-a zis sa mergem pana acasa sa lase masina de aserv.si sa ne intoarcem dupa aceia inapoi,intelesem aluzia si isi daduse si el seama ca mi-am dat seama ca nu este in regula cu el,asa era.Ajunsi acasa incepuse sa-mi spuna ca aceiasi tipa cu care vb eu la tel nu stie cum ii afkase nr de fel de firma si-l sunase de pe vreo 2 nr noi de tel ca sa nu imdau eu seama ca este aceiasi.tot in noaptea aceia pe la 4dim ii trimitea un sms in care ea ilintreba daca se simte bine pt ca ea nu este bine.si alte si alte sms-uri si bip-uri.DIMINETA ENERVATA LA maxim am sunat-o iar ca sa ii zic sa o termine,macar cat este acasa sa se potoleasca ca daca nu o voi da la politie,iar ea la fel ca prima oara cu o nesimtire iesita din comun imi spune ca de fapt nu pe sotul meu il cauta si de fapt pe"varul sau"care era prieten cu sotu,dar curios tipul acela era din oras cu ea si avea tel ,era de fapt o alta minciuna.AU Au trecut zilele si urma sa vina sarbatorile de iarna,iar sotul meu urma sa vina acasa pe 23 dec ptr 2sapt.Toate bune si frumoase pana pe 31 dec 2009 cand sotul meu pleaca de-acasa pt putin timp si parca cineva m-a tims la dulap unde era tel de firma inchis sa vad daca mai gasesc ceva.Cand l-am deschis m-am uitat la mesaje primite si era intrd-adevar un sms de la ea(in lb.maghiara)primit in data de 22 dec 2009 in care ii spune ca ea urma sa ajunga acasa si ca il steapta la ea pana la ora 23 si la sf ca-l sauta.Cum v-am spus eu nu stiam ungureste asa ca m-am dus la o tipa sa mi-l traduca,am crezut ca mor.

Postat pe 4 Februarie 2010 16:58
si pe cand ii spui Adio?? :-) nu de alta, dar e o chestiune inevitabila as crede
reyya
Postat pe 4 Februarie 2010 17:01
las o mai mami sa termine fata.....
si??????
nazirra
Postat pe 4 Februarie 2010 17:03
io credeam ca degeaba bate saua , calu-i demult fugit
reyya
Postat pe 4 Februarie 2010 17:06
ETAPE: 1 . AFARA CU EL
2. AZ ANYAD PICSABA
3. SI LUI SI EI
4. LIVE YOUR LIFE WITHOUT HIM
luiseadriana
Postat pe 4 Februarie 2010 17:17
am si eu o nedumerire..fata asta ,claudia este inscrisa pe 05.02.09 si posteaza abia pe 04.02.10?

o "copt" cam un an problema...
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 17:20
pai lilo...se apropie 2012....nu mai e nici timpu ,ala de l stiam noi demuilt!!!!intelegi????
nazirra
Postat pe 4 Februarie 2010 17:21
este inscrisa pe 5 .02 .2009 :-)
reyya
Postat pe 4 Februarie 2010 17:22
da no,si?????daca la ea e 5??????
nazirra
Postat pe 4 Februarie 2010 17:24
nu a postat nimik timp de un an ..hmmm..curios , e proaspata problema.
reyya
Postat pe 4 Februarie 2010 17:26
naziruto..ii vorba de 05 februarie 2009=anul trecut
acum suntem in 4 februarie 2010=anul acesta
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 17:26
haualio,pai si daca den viteza o gresit fata????de ce sinteti acuma asia de circotase,poate o scris in ungureste!!!!!
nazirra
Postat pe 4 Februarie 2010 17:41
De la: , la data 2010-02-04 16:58:13BUNA!SUNT CLAUDIA SI AM 32ANI.Sunt casatorita de 3 ani si avem doi copii(fetita si baiat).Pana anul trecut,in vara am crezut ca am o casnicie reusit si un sot minunat si iubitor care nu ar fi fost in stare sa ma insele,dar s-a intamplat inevitabilul.Simteam ca se intampla ceva cu el,prr. ca era total schimbat si sa fie treaba si mai frumoasa incepuse sa primeasca si tel.cu nr ascuns.el este detasat cu serviciul in alt oras si vine aasa doar la sf. de sapt.Cand l-am intrebat ce se intampla cu el sau daca exista altcineva devenea brutal si isi iesea din minti,ceea ce pana atunci nu se imtamplase.Eu sunt mai mare decat el cu 5ani,dar intodeauna ne-am iubit si respectat.adevarat ca dupa ultima sarcina am ramas cu niste kg in plus,dar nu era un motiv suficient sa ma insele.In sept cand am primit factura telefonica sa cad jos erau ffff multe convorbiri si sms-uri date la un anumit nr.de tel,cand l-am intrebat frumos(nu sunt o pers.care s-a cert,nu suport)ce se-ntampla si cine este pers. nici atunci nu a vrut sa recunoasca.atunci l-am intrbat daca este deacord sa sun eu la acel nr de fata cu el. MI-A zis ca pot sa sun,a sunat-bineinteles si stupoare imi raspunde o tipa, care cu un tupeu iesit din comun imi spunea ca-l iubeste pe sotul meu,ca eu nu sunt femeie si agasit la ea,ce nu a gasit acasa,am crezut ca fuge pamantul de sub picioare si am inchis tel.Convorbirea o auzise si el,atunci8 el a zis ca este o nebuna care nustie ce vb si intdr-adevar au vb la tel,s-au intalnit de vreo 2 ori si inrest nu s-intamplat nimik,juranduse si pe copii,nu l-am crezut,mai ales ca repectiva asa hotarata a vb si fara retineri.Tipa fiid din orasul unde era detasat el cu serviciul si de nat.maghiara ca si sotul meu,eu nestiind lb maghiara.Sotul m-a implorat sa nu bag divortul,ca-si v-a schimba nr de tel(a si facut acest lucru) si va rupe orice leg cu ea.Mi-am zis ca mai merita o sansa,mai ales ca pana atunci nu se imtamplase nimik rau intre noi si era o frumoasa pov de dragoste.Incerca sa fie ca la inceput dar ceva se-ntampla si ca si prima oara aveam dreptate.Era la sf.lui noiebr,intr-o vineri doar ce venise acasa din deplasare,eram la o ruda de-a lui-cand stupoare ii suna telofonul(cel de firma,bineinteles),care era oe silentdarfiind in buzunar la trening s-a vazut lumina,i-am zis sa raspunda,era tot schimbat ata la fat cat si la voce.Dupa ce terminase de vb nu avusese curajul sa ma priveasca in ochi si mi-a zis sa mergem pana acasa sa lase masina de aserv.si sa ne intoarcem dupa aceia inapoi,intelesem aluzia si isi daduse si el seama ca mi-am dat seama ca nu este in regula cu el,asa era.Ajunsi acasa incepuse sa-mi spuna ca aceiasi tipa cu care vb eu la tel nu stie cum ii afkase nr de fel de firma si-l sunase de pe vreo 2 nr noi de tel ca sa nu imdau eu seama ca este aceiasi.tot in noaptea aceia pe la 4dim ii trimitea un sms in care ea ilintreba daca se simte bine pt ca ea nu este bine.si alte si alte sms-uri si bip-uri.DIMINETA ENERVATA LA maxim am sunat-o iar ca sa ii zic sa o termine,macar cat este acasa sa se potoleasca ca daca nu o voi da la politie,iar ea la fel ca prima oara cu o nesimtire iesita din comun imi spune ca de fapt nu pe sotul meu il cauta si de fapt pe"varul sau"care era prieten cu sotu,dar curios tipul acela era din oras cu ea si avea tel ,era de fapt o alta minciuna.AU Au trecut zilele si urma sa vina sarbatorile de iarna,iar sotul meu urma sa vina acasa pe 23 dec ptr 2sapt.Toate bune si frumoase pana pe 31 dec 2009 cand sotul meu pleaca de-acasa pt putin timp si parca cineva m-a tims la dulap unde era tel de firma inchis sa vad daca mai gasesc ceva.Cand l-am deschis m-am uitat la mesaje primite si era intrd-adevar un sms de la ea(in lb.maghiara)primit in data de 22 dec 2009 in care ii spune ca ea urma sa ajunga acasa si ca il steapta la ea pana la ora 23 si la sf ca-l sauta.Cum v-am spus eu nu stiam ungureste asa ca m-am dus la o tipa sa mi-l traduca,am crezut ca mor.
ramoclau
Postat pe 4 Februarie 2010 17:42
iaca "s-o dres busuiocul"..suntem in actualitate
LILO
Postat pe 4 Februarie 2010 17:45
Ramoclau, viata nu merita traita decat FRUMOS...nu-ti pierde vremea si nervii in chestii de gen.Lasa-l balta , nu te merita...
reyya
Postat pe 4 Februarie 2010 18:03
RASPUNS PT REYYA.NU AVEAM CUM SA POSTEZ....PTR CA EU SUNTNOUA,M-AM INSCRIS IERI(04.02.2010)SI SUNT CLAUDIA(USER NAME-ramoclau)
ramoclau
Postat pe 5 Februarie 2010 10:38
Pt Lilo....EU M-AM INSCRIS IERI(04.0202010) NU IN ANUL 2009.
ramoclau
Postat pe 5 Februarie 2010 10:43
NU.....IN 2010 4 FEB
ramoclau
Postat pe 5 Februarie 2010 10:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce as putea sa fac??? 42 De la: Simona-Alexandra 29 Martie 2015 17:31
Iubire si intrebari fara raspuns! 110 De la: tabita 6 Mai 2010 08:40
ma iubeste sau nu? 31 De la: politistul 26 Mai 2010 07:34
Buna:) 8 De la: garbo_6852 3 Septembrie 2012 12:44
Teama relatiei la distanta 51 De la: kinga444 21 Noiembrie 2009 01:23
Setari Cookie-uri