prea gelos...sau...???

vin si eu cu un nou subect...am cunoscut pe cineva cu care am o relatie cu el de vreo sapt....si mi se p[are k e prea gelos....in orice fac...cu cn vb...cu cn ma intalnesc....de ce nu i rasp la tel daca suna imediat....de ce nu rasp la sms...de ce ma duc sa ma int cu fetele...sau de ce trebuie sa plec in x loc si tot asa....multe multe...care ma deranjeaza..mai nou...imi reproseaza faptul k imi pun"prietenii"pe primul loc si k lui nu i acord atentie...are 29 de ani...desi pare matur in multe alte lucruri..in situatia de fata...in modul in care se manifesta acum...nu stiu ce sa mai zic..pe el il cunosc de anul trecut din luna iulie...dar impreuna suntem de o sapt...si mi se pare prea exagerat..
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 01:31
se poate sa aveti 2 stiluri conceptuale de viatza total diferite.....ce spui tu...e ceva normal...dar in acelasi timp...si ce spune el e ceva la fel de normal...in primul rand...se poate ca el sa conceapa un altfel de mod de viata in comparatie...cu cel pe care il vezi tu...unul mai ..de casa../..in plusa de asta fiind la inceputul relatiei...poate are nevoie de anumite ceritudini...pe care tu nu i le dai...ca asta pare ca reclama el...prin felul in care pune problema cu tine...nu stiu daca de gelozie ar fi vorba aici...sau mai degraba de incertitudinea pe care o are el...referitoare la proaspata voastra relatie!!
garbo055472
Postat pe 3 Februarie 2010 10:22
adica stau si ma gandesc ca intr/o noua relatie...trebuie sa existe momente in care..partenerul(a)...trebuie sa fie o prioritate in alegerile facute...de exemplu intre a te intalni cu el sau cu grupul de prieteni...prin faptul de a fi prompt in a raspunde la telefon si sms..demonstreaza un procent de ineres fatza de persoana respectiva...neraspunzand prompt tel. si sms. demonstrand ...dezinteresul si nepasarea...sau dorinta ascunsa de a tachina persoana...dac tu nu te gandesti la toate astea...se poate ca el sa se gandeasca...si ...SCUZE DAR AI UN MINUS!!
garbo055472
Postat pe 3 Februarie 2010 10:27
PAI MA STAI ASA CUM SA FACA ASA CEVA IN DOAR O SAPTAMANA DE RELATIE PAI NU LA INCEPUT E LAPTELE SI MIEREA????
hadassa
Postat pe 3 Februarie 2010 10:32
si, dupa toate aceste nemultumiri ...mai stai cu eeeel?????
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 11:05
da ...offf..ms...da ink mai stau pt k imi palce si vreua sa vdm cat o sa mai fie asa...el isi face planuri prea mari cu mine si eu abia sttiu ce o sa fac maine...
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 11:35
mai stai draguta pana iei si niste pumni de la el asa de drag ca doar iti place
hadassa
Postat pe 3 Februarie 2010 11:38
eee nici chioar asa...nu se ajunge la asa ceva:))))
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 11:40
prea gelos?...fuuuuuuuuugi cat te tin calcaiele!...o sa fie din rau in mai rau!..si-apoi o sa te paraseasca!
deja e culmea...concluzia care se impune...daca toate trebuie sa fugiti...este: ori un pinguin, ori singure, ori lesbi!
Ines
Postat pe 3 Februarie 2010 11:40
mai bn singura femeile nu ma atrag
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 11:43
ines
zambila
Postat pe 3 Februarie 2010 11:43
el are ceva de genu:la el sa fie"telecomanda si bateriile" adica el sa fie cocosul in relatie...insa eu i cam dau peste nas...si face cum face dar tot ca mine face
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 11:44
da da tu teoretic si el practic mai inkolo aia cu nasul
hadassa
Postat pe 3 Februarie 2010 11:50
alisha...mai vorbim mama dupa ce se satura de sex cu tine....cate planuri "marete" isi face cu tine.....
tutankhamon
Postat pe 3 Februarie 2010 11:59
nu stau sa se ajunga pana acolo;))de ex...am inceput sc de soferi si ieri am conus....am avut prima ora de condus...si fff curios ma tot intreba...ce varsta are instructorul...cum arata etc....si faza e ca nu glumea ca imi dau seama knd vb erios si knd nu....si iam dat un rasp de ala sec asa...25 ani....asta ce mai e acum??????cik el isi doreste mai mult rel asta decat mine
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 11:59
cine stie...sa vedem cum merge de acum incolo.....sa vedem ce e in capul lui....momnan e la inceput.....
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 12:01
da da si cand vei vrea sa scapi la pastele cailor mai scapi intreaga de el
hadassa
Postat pe 3 Februarie 2010 12:03
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 12:06
vb dupa ora 23 knd ajung acasa ca acum plec la munca...vb si va poop:*:*:*:
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 12:11
scz dar o saptamana...........c-am posesiv nu ti se pare?
marian_ploiesti
Postat pe 3 Februarie 2010 20:45
Eu v-am mai zis: daca nu iti da cate o palma din cand in cand inseamna ca nu te iubeste. Asteapta tu sa vezi cum o fi dupa o luna. Ai sa stai cu el cu cutitul la gat.
Doara
Postat pe 3 Februarie 2010 20:49
simti ceva ptr el?rupe relatia pana nu suferiti mai mult[proprie experienta]
marian_ploiesti
Postat pe 3 Februarie 2010 20:51
chiar daca nu simti, rupe tot!(experienta altora)
Ines
Postat pe 3 Februarie 2010 20:55
buna ...am revenit dupa 10h de munk...
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 23:37
may sincer nu pot sa zic ca simt ceva pt el...pt k nu a trecut decat o sapt ...ce poti simti intr-o sapt??????????????de asta zic sa mai las timpul sa treaca...doar ca mi se pare gelos...sau mult mai bn spus posesiv...ma tot zapaceste cu chestia asta el sa conduca in relatie...cee a ce i-am explicat...nu trebuie sa fie asa...trebuie sa fim de acord in ceea ce facem...k in rel asta nu e doar el...sunt si eu pe aici...intr-un final a zis k mine...dar e genu care zice ca mine face ca el....si jush cat o sa mai dureze in ritmul asta....el e rac...am mai avut un rac...si la fel nu prea ne am inteles....adik mie nu mi place sa mi se impuna ceva sau sa fiu contrazisa...sunt f orgolioasa...ambitioasa...dra atunci cand sunt sentimente si tin f mult la pers respectiva..uit de orgoliu....adik pot lasa de la mine cand stiu ca trebuie
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 23:42
sms-uri, telefoane, ceva? el ce face acu? doarme?! sau te pandeste?!
sora_ilsi
Postat pe 3 Februarie 2010 23:43
ma crezi k acum cand am plecat de la munk...mi s-a parut k e in fata firmei?am vazut o masina la fel ca a lui...dar nu m-am uitat la nr...m-am urcat in taxi si nu m-am uitat...dar daca ar face asta ar fi culmeaaaaaaaaaa
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 23:47
ca-n filme...vezi sa n-ajungi sa ai tu obsesii...
sora_ilsi
Postat pe 3 Februarie 2010 23:51
off doamneeeeeeeeeeee sper sa nu
ad_da09
Postat pe 3 Februarie 2010 23:59

Ofer consultanta in tarot, in gypsy cart si astrologie sfaturii, ritualurii, pentru mai multe detail ma puteti vizita si pe site http://atlas-mfe.cabanova.com/. Pentru o programare se poate si la adresa de email little_angel1151@yahoo.com sau adaugandu-ma in lista de mess little_angel1151
little_angel1151
Postat pe 4 Februarie 2010 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTOR!!!MA PARASIT SI NU MAI IMI POT REVENII...SIMT CA MA USUC PE ZI CE TRECE!!! 121 De la: singura2016 1 Mai 2019 20:21
ce sa fac? 20 De la: garbo070672 24 Noiembrie 2012 00:01
greutatea intrauterina a fatului 1 De la: elena380 21 August 2011 09:24
m am despartit de iubitul meu si nu stiu cum sa fac sa l uit 61 De la: Ioana007 6 Iulie 2009 16:21
roscata 4 De la: garbo020337 2 August 2009 14:01
Setari Cookie-uri