am nevoie de un sfat..

si uneori nu auzi sfaturile primite...
elodia
Postat pe 1 Februarie 2010 10:13
De la: rodyk, la data 2010-02-01 10:07:32 reflex...nu te induri?

nu pot sa ma indur! am intalnit "n" situatii de genul asta si le-am plans de mila. Doar atat mai poti face. Mai ales cand este vorba la mijloc de un copil, nascut intr-o religie crestina...vaaai...nici nu vreau sa ma gandesc! sincer iti zic; in acest moment imi trece un fior rece prin spate. JUR! Dej nu mai am mila de ea, ma gandesc numai la copilasul ala. Sincer.
Dar...m-asi mira sa o ia de nevasta cu un copil, pt. ca aia din tara lui, il reneaga ca fiu si ruda!Doar daca se rupe de familia lui si ramne in RO.
****si cu asta chiar am iesit, ca aici cu voi nu fac bani, si vin facturile de plata!

Pai amintiti-va si spahii sau ienicerii -cum draq le zicea- desi erau converiti si crescuti de ei, erau aruncati in prima linie in lupte. Carne de tun.
Reflex
Postat pe 1 Februarie 2010 10:15
elodia
rodyk
Postat pe 1 Februarie 2010 10:16
sunt multumita si apreciez efortul vostru....numai ca o sa-mi fie foarte greu sa ma detasez de el
garbo051879
Postat pe 1 Februarie 2010 10:18
du-te fa un dush rece, numara de la 10 inapoi si ai scapat! pai daca avem in viata 1000 de aventuri amoroase, ne casatorim de 1000 de ori?!! da-i o pedala, vezi cum e....si gata Bye!
Reflex
Postat pe 1 Februarie 2010 10:20
fiori pe sira spinarii, mila, juraminte, alea-alea...
sa va mai aud io spunand ca barbatii-s insensibili!
Tylly
Postat pe 1 Februarie 2010 10:21
reflex,unde ai fost mama cand jeleam eu cate un capetzel?
elodia
Postat pe 1 Februarie 2010 10:22
celleste...am si io o fata...s`are 20 de ani, trecuti! acu`ai inteles
Reflex
Postat pe 1 Februarie 2010 10:23
sa-ti traiasca fata si sa te bucuri de ea!
Tylly
Postat pe 1 Februarie 2010 10:24
mersi! la fel si tie ies, o zi buna!
Reflex
Postat pe 1 Februarie 2010 10:27
sa-ti traiasca fata,sa fie fericita si sa ai parte numai de bucurii de la ea.....multumesc pentru sfat
garbo051879
Postat pe 1 Februarie 2010 10:30
musulmanii nu se joaca, cand e vorba de traditie si religie.

de asta tin eu cu barbatii romani. chiar daca zic unii ca e porci , ca n-are maniere si nu-s civilizati, cel putin cand se indragostesc, nu mai conteaza ce zice mamitzica, clanul familial sau popa.


cel mai bine e, sa nu fie amestecatura. cand apar diferente din astea culturale ,e dificil. te lovesti de tot felul de aiureli care mai de care de neinteles.

cu unul de al tau, stii la ce sa te astepti. romanii au o mare problema . sa fii fata mare. in rest, ca la balamuc. e pe descurcatelea .






si_totusi
Postat pe 1 Februarie 2010 11:51
De la: si_totusi, la data 2010-02-01 11:51:33musulmanii nu se joaca, cand e vorba de traditie si religie.

de asta tin eu cu barbatii romani. chiar daca zic unii ca e porci , ca n-are maniere si nu-s civilizati, cel putin cand se indragostesc, nu mai conteaza ce zice mamitzica, clanul familial sau popa.


cel mai bine e, sa nu fie amestecatura. cand apar diferente din astea culturale ,e dificil. te lovesti de tot felul de aiureli care mai de care de neinteles.

cu unul de al tau, stii la ce sa te astepti. romanii au o mare problema . sa fii fata mare. in rest, ca la balamuc. e pe descurcatelea .






Adica nu am inteles ca barbatii romani au o problema.Ca femeia sa fie fata mare..Dar ce ei sunt baieti mari?Cine se cred ei ca sa judece femeia?
omulsincer
Postat pe 9 Februarie 2010 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa imi dau seama... 5 De la: thrillia 19 Decembrie 2010 21:43
de ce nu pot sa fiu mai degajata fata de el?? 43 De la: kyra 23 August 2009 11:56
Relatia mea.... 400 De la: Jojolin 14 Septembrie 2010 04:38
De ce inseala un barbat care isi iubeste partenera? 6 De la: luptatoareacurajoasa 15 Mai 2010 20:41
De ce ne iubim partenerii ?! 199 De la: Cassey 9 Iulie 2009 14:39
Setari Cookie-uri