cicinel

cicinel...cand i-ai spus ultima oara '"te iubesc" sotiei tale???? cand i-ai luat ultimul buchet de flori???? cand ai laudat-o pentru mancarea gustoasa???? cand ai apreciat o rochie mai mulata pe ea, chiar daca varsta i-a pus cateva rotunjimi pe ea???cand ai luat-o de mana ultima oara si ai privit-o in ochi sa-i spui cat de importanta este ea pentru tine, ca te spala, te imbraca, are grija de tine cand esti bolnav...etc etc etc.....cand ai dansat cu ea un vals nebun printre cratitele din bucatarie?????cand ai sarutat-o ca pe un fruct zemos caruia vrei sa-i sorbi si ultima picatura????
tutankhamon
Postat pe 1 Februarie 2010 22:52
Cred ca barbatii trebuie sa se obisnuiasca cu ideea ca nevasta lor este FEMEIE, asemeni altora.
De ce sa stea-n bucatarie cu sortu-n poale, cu aspiratorul intr-o mana si cu rufele in alta, cand pot fi elegante, zambitoare, parfumate si atragatoare ca si celelalte femei dupa care-si rup ei capul ? Nevasta are si ea nevoi, mancarimi, hormoni, FANTEZII..........
Cat depre "noi suntem barbati, noi putem calca in balarii", aflati dragii nostri ca in fata lui Dumnezeu toti suntem niste bieti muritori.

Cicinel (nume de macho ?!) plange dupa menajera, bucatareasa, calcatoreasa, tapul ispasitor si poate sacul de box !!!!!!
El nu plange dupa sotia lui !!!!!!
FelixTomescu
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:33
daca fac un calcul, si io-s cu soatza de mai bine de 20 de ani... dar din cate citesc, nu-s cicinel!... deci, unde-i cicinel?...:P
:))
eu_geminy
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:54
ioiiii n-a aparut cicinel??
ce dor mi-eraaaaaaaaaaa
fleurdelis
Postat pe 17 Octombrie 2010 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Remodelare corporala, slabire in Constanta, cu aparate bune, stie cineva? 7 De la: garbo215691 9 August 2016 17:04
Subiect nou. :D 28 De la: Axl_R 1 Iunie 2015 19:58
Cat cunoasteti despre fotoepilare cu tehnologia SPL? 3 De la: garbo232610 18 Octombrie 2011 14:55
Ce doctor ati apelat pentru implant silicon? 4 De la: garbo_448185 17 Iulie 2017 13:47
Salon de remodelare corporala in Constanta stie cineva? 17 De la: garbo104836 13 Martie 2010 09:15
Setari Cookie-uri