cine ma poate ajuta cu un sfat, o idee?

buna ziua tutur,


trec printr-o perioada delicata si simt nevoia sa ma descarc celor care vor sa ma asculte acum
eu sint din Giurgiu am 46 de ani am o fetita
de 7 ani iubirea mea Andreea pe care am adoptat-o la virsta de 5 saptamini, sint divortata de 4 ani, nu lucrez nimic, am dosar pentru a primi ajutor social si alocatie suplimentara sustinere familia monoparentala
am nevoie acum mai mult ca oricind de prieteni care sa ma sustina moral si cu sfaturi daca pot lucra la domiciliu, sau o afacere pe internet.
Necazurile s-au tinut lant in ultima vreme si parca nu era suficient noaptea trecut am avut un incendiu puternic care a distrus un spatiu comercial pe care il aveam si urma sa deschid un magazin cu o prietena eu punind la dispozitie spatiul si toate utilitatile iar prietena mea urma sa vina cu banii si sa incepem afacerea, acum totul s-a naruit a ars tot lada frigorifica vitrina plus ca in acest spatiu depozitasem toata imbracamintea sin incaltamintea de vara a mea si a fiicei mele, poate v-am plictisit cu povestea mea , daca stiti ceva despre ceva munca la domiciliu, sau munca pe internet, vreau sa fac ceva sa pot sa-mi cresc copilul
cu toata prietenia Maria

astept o veste pe
ID maria_dobre20022002
telefon 0762017268
maria63
Postat pe 8 Decembrie 2009 13:05
dar numai la domiciu vrei sa prestezi munca?...si eu am avut o fetitza....si zlinic ma deplasam la locul de munca....la domiciu cred ca este cam greu sa gasesti de lucru...
Begonia
Postat pe 8 Decembrie 2009 13:11
Ce ar trebui s facem...? cnd nu avem ce face .?..plictiseala te mbolnvește te streseaz ai face ai munci și nu ai ce nu ai unde...? nu ai bani ...fr bani intri n criz c nu ai ce mnca nu ai cum s-ți ngrijești grdina nu ai cu s-ți ngrijești casa,mașina Și așa ușurel ușurel toate se degradeaz .Dar și mentalitatea omului.Oamenii au inițiativa s fac dar nu au cu ce nu are cine s-i ajute nu vor POLITIC s ne ajutm unii pe alții Și și gsesc refugiu n butur n pclelile bisericești( mn-știri ) politice și altele CAUT explicația corect a cuvintelor k s nțelegi unde lipsește apostroful sau linioara care nlocuiește litera. V mulțumesc pentru nțelegere Didiț Neculai nycu iași
garbo195874
Postat pe 14 Martie 2011 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Te astept la R-theprapy in Bucuresti,pe strada Izvor nr.106 ,Hotel Parliament 2 De la: garbo_5064 29 Iunie 2012 18:24
cicinel 34 De la: fleurdelis 17 Octombrie 2010 20:20
Doctor bun pentru marirea sanilor;) 1 De la: garbo_480575 6 Ianuarie 2018 21:11
cat costa operatia ? 13 De la: Lory_Lore_1 3 Iulie 2015 13:40
buna 3 De la: oany29 7 Martie 2013 11:16
Setari Cookie-uri