credeti ca psihologia va fii de viitor in romania ?

deci nu stiu de ce traiam eu cu senzatia asta mai....poate ca din ce povesteai tu mereu...eu aveam senzatia ca traiesti realizari pt o alta lume! uite si ...intalnirea ta cu fat frumos! sincer...eu n-as fi crezut ca asta este un basm romanesc! nu stiu de ce! sa ma ierte....populatia romaniei, da...
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:07
deci8 mie daca mi-ai fi spus o poevste cu mitocanie, batai, etc, as fi recunoscut backgroundul imediat! insa....asaa..... tare mi'i greu
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:08
fleur...foarte interesant...se vede ca EI sunt printre noi...
depinde pe ce cale pasim
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:10
mai tu iti dai seama de cate ori ne-am uitat noi la nori, si ni s=au parut ciudati?? in mod ciudat luminati de soare?? dec ate ori m-am uitat spre cer incercand sa descifrez ceva acolo cd eram copil?? of doamne!
mai mie mi-i somn....ma duc sa dorm! tu cum ai rezistat azi?
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:12
deci, acu' musai sa-mi spuneti care de pe unde-mi sunteti, ca voi m-ati tras in piept pe mine nu eu pe voi...

incepe tu, lilo, apoi fleur...in ordinea asta, va rog...


haideti ca tocmai ma suna iubi si eu vorbeam cu voi, dovada ca imi sunteti tot atat de dragi...
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:13
hi, sunt fleur, sunt in bucuresti si am 36 de ani
next, plz
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:14
am rezistat fleur..dar ma incearca somnul..ca ii vreme ploioasa si bate vantul...si..
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:14
lasa vantul, lilo, si spune tot, ca esti la momentul adevarului
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:15
eu sunt din vestul salbatic al romanikai
LILO
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:15
deci eu am dormit o ora, dupa ce am vb! si cd m-am trezit la 6...sa-mi steie inima, o ceata deasa de sa o tai cu cutitul!toata ziua am cascat azi!
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:16
si io din Pitesti...gata, facuram harta...praf!
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:16
aha! si=-acuma, ia zi...ce cenacluu??? de poe? consumi mata??
mai noi crez ca tre sa vb mai mult in particoler nu e asa??
si-am descoperit asta tocmai acuma, cand ma-ndeamn'unsoooooooooomn
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:17
bucuresti,

47 de ani,o splendoare de femeie....o minune dulcica...
iasomia
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:19
iooooooooooooooi, va pup fetele...
da tre sa foog, cu mos' ene
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:21
Se numeste "Liviu Rebreanu", dar eu ma dau prozatoare in ultima vreme, sunt si membru fondator al Ligii Scriitorilor, filiala Pitesti, membru al UZP, vrei sa ma mai laud un pic sa ma-njure dusmanii mei, care n-am avut noroc...ca bani ioc, doar activitate garla...ca io sunt buna numai la voluntariate...acolo ma baga toata lumea in fata si la platit taxe...cand e sa ma plateasca si ei sau sa-mi dea macar banii inapoi cei de le dadui, se fac nevazuti...asa e unii...ca mine...n-au noroc de bani...

da' au noroc in dragoste
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:21
pup si io, ca plec
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:22
zici ca-as muta din aia...ncii sa vb nu mai poci. da...revin io peste o ora,immuoa!tzok tzok
fleurdelis
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:24
m-am gandit sa-mi iau si io un nick ca sa nu-mi mai dau numele real...

ce ziceti de sora_ilsi@gard?
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:33
papapapa...
sora_ilsi
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:35
gard????
nazirra
Postat pe 8 Ianuarie 2010 17:39
foarte interesant filmulet. si apropo de sufletele oamenilor privati de libertate este mai usor sa-i descosi pentru ca ei nu au cui sa vorbeasca daca as fi un psiholog intr-o inchisoare ma vad asemeni unui preot la spovedanie care tot ce aude ramane intre mine si cel care mi-a spus
izulet
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:06
primero: ca, daca uiti sa folosesti cratimele si multitudinea semnelor de punctuatie cu care e inzestrata limba romana macar in conversatie,nu prea te vad descosand cu talent pe-ai sortii incarcerati...
secundo: da' fa-te mama jurnalista,ce dreaq?! ca si aia-i de viitor!
tertzo: sora_ilsi@oishtea-n gard nu merge?!
preciouss
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:15
De la: izulet, la data 2010-01-08 20:06:58foarte interesant filmulet. si apropo de sufletele oamenilor privati de libertate este mai usor sa-i descosi pentru ca ei nu au cui sa vorbeasca daca as fi un psiholog intr-o inchisoare ma vad asemeni unui preot la spovedanie care tot ce aude ramane intre mine si cel care mi-a spus


ce, care filmulet? Habar n-ai despre ce vorbesti, fetito, am gresit cand m-am adresat tie, n-ai face fata in "orasul acela trist", cum il denumea unul cu domiciliu flotant pe acolo. Tu crezi ca ai putea sa decosi pe vreunul? In primul rand ca ei te "citesc" din prima cine esti, mai bine decat tu pe ei...In al doilea rand ei nu se destainuie oricui, nici chiar psihologilor platiti pe care ii are inchisoarea, si nu e usor sa le castigi increderea...Unii sunt cufundati in niste taceri, cu toate ca au cui sa vorbeasca, au si ei familii, prieteni...Mai bine orienteaza-te spre altceva care sa ti se potriveasca...
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:02
pe mine, sa ma scuzati, dar m-ati pierdut de tot
panty_C
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:04
De la: preciouss, la data 2010-01-08 20:15:02 sora_ilsi@oishtea-n gard nu merge?!


alo, preci, tu n-ai citit, mami, si postarile anterioare ca sa nu-mi strici frumusete de nick? acu' m-ai dat peste cap si io ce ma mai fac?
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:06
Citeste de la cap, corinutzo, si ai sa-ntelegi...
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:07
soro,ba citii...
da ziceam si io la mishto,sa ma aflu-n treaba...ca m-am tot gandit ce s-ar asorta la gard...
preciouss
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:08
Ilsi, rabdarea mea...azi...

si mai sunt si in toane buuuune

las' ca mai citesc alta data!
panty_C
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:11
deh, daca veneai cu el mai inainte sa fie patentat...
sora_ilsi
Postat pe 9 Ianuarie 2010 21:12
da ma refeream la un filmulet anterior si oricum nu aveti de unde sa stiti ce mi se potriveste
izulet
Postat pe 10 Ianuarie 2010 02:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CPU compatibil cu placa de baza? 0 De la: 3 Martie 2010 21:46
legislatie-restantierii cu penalitati la asociatii de proprietari 3 De la: vuvuzela 4 Martie 2011 19:41
Facultate medicina sau stomatologie la 25 ani ? 3 De la: garbo_414986 25 Septembrie 2019 01:00
scoala 14 De la: alfheim 27 Iunie 2011 22:07
un fel de feed back 71 De la: delada 19 Ianuarie 2017 20:46
Setari Cookie-uri