Revelionul ! yupii !!!

scrich...e si aici un motiv de bucurie.....o sa vedeti artificiile mai bine,pe intuneric ....sau ati inceput deja cu artificiile, nebunati ilor????....iooooi nu dadea.....
tutankhamon
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:30
Daca ies si scantei,nu dau,soro,nu dau,in privinta artificilor,vor fi,dar vecinii,trebuie sa iasa afara,sa le amplaseze,tunurile,ca e ca la razbel,pe aici de revelion,la noi,se face un fum ca nu vezi blocul de vis a vis,daca se face bezna,cum coboara,basca,ca se vor omora intre ei
scrichy
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:35
mai, voi ati citit ce vi se pregatestee la 1 ianuarie???
mancati si beti bine de revelion, ca dupa aia...
pik_nik
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:40
un super banc cu ardeleni:
Ion si Gheorghe vorbeau intr-o seara, si Ion zice:
- Gheo! Tie ce-ti place mai mult? Petrecerea de Anul Nou sau sa te culci cu nevasta-ta?
La care Gheorghe raspunde:
- Bai Ioane, sincer, Anul Nou, ca ala-i mai des......
sophia1971
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:42
mai sopia...esti pe-ni-bi-la....nu te baga nimeni in seama, si te bagi tu cu niste obosituri de bancuri rasuflate...bine, gata...am ras...ha ha ha...e bine....hai, acuma fugi la nani....ca e tarziu pentru fetitele cochete si-ti strici tenul...
tutankhamon
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:45
Un barbat iubea cu adevarat o femeie, dar era prea timid s-o ceara in casatorie. Au inaintat in varsta, dar niciunul dintrei ei nu s-a casatorit. Bine-nteles, de-a lungul a sase ani s-au tot intalnit cam o data pe saptamana, dar era atat de timid incat n-a indraznit niciodata sa sugereze casatoria si cu atat mai putin sa locuiasca impreuna. Cu toate acestea, intr-o zi si-a facut curaj s-o ceara in sfarsit in casatorie. A sunat-o si i-a spus:

- Joanna?...
- Da, eu sunt.
- Vrei sa fi sotia mea?
- Bine-nteles ca vreau! Da cine e la telefon???.........
sophia1971
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:46
Noaptea de Anul Nou este o noapte plin de superstiii n tradiia romneasc.

Muli cred c, dac n noaptea dintre ani vor avea bani la ei, tot anul le va merge bine. Nu numai romnii sunt superstiioi, ci i restul europenilor.....
de exp,...grecii fac o prjitur tradiional n care pun bani i se nghesuie apoi s o mnnce pentru a gsi banii. Se spune c cei care i gsesc vor avea parte de bogie tot anul. Scoienii obinuiesc s mnnce n noaptea dintre ani 12 boabe de struguri pentru a avea 12 luni pline de belug. ......
sophia1971
Postat pe 30 Decembrie 2009 23:49
De la: tutankhamon, la data 2009-12-30 23:45:38mai sopia...esti pe-ni-bi-la....nu te baga nimeni in seama, si te bagi tu cu niste obosituri de bancuri rasuflate...bine, gata...am ras...ha ha ha...e bine....hai, acuma fugi la nani....ca e tarziu pentru fetitele cochete si-ti strici tenul...
......................
si, pentru ca SUNT O DOAMNA cocheta.. am sa-ti raspund civilizat si in versuri:"sunt oameni toti , si-i plin in lume de....VAMESI SI DE FARISEI,i VAD SI NU -NTELEG... anume
Ce MA MAI POARTA PRINTRE EI...."
sophia1971
Postat pe 31 Decembrie 2009 00:08
cata inteligenta..... papagalito, asta-i tot ce te-a invatat stapanul?????....si doamna cocheta e numai la aspectul exterior toanto.....ceea ce vrei tu sa zici e civilizata...dar deh...cuvantul asta nu il ai in vocabular....
tutankhamon
Postat pe 31 Decembrie 2009 00:12
cata drep[tate are o. goga in aceasta poezie"oameni"...
sunt oameni toti si-i plina lumea de.vamesi si de farisei..."
cu simpatie, sophia
sophia1971
Postat pe 3 Ianuarie 2010 17:35
sophia !!!!!!!!!!!!!!! Dispari... nu am nevoie de bancurile tale pe topicul meu ! Dak vroiam bancuri obosite cautam pe "Google" draga !
anndrreead_sexygirl
Postat pe 13 Ianuarie 2010 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratament naturist pt cresterea sanilor 209 De la: caraianiroxana 13 Februarie 2017 17:50
GAZELE INTESTINALE 38 De la: Marieta_Tonose_1 28 Septembrie 2013 16:05
gelul cu echinaceea 1 De la: garbo010468 3 Februarie 2010 22:05
Pt cresterea parului foloseste ulei de nuca de cocos 100% natural ...face minuni ! 12 De la: garbo_489454 17 Mai 2018 14:34
exista tratamente naturiste si pt tompe infundate? 11 De la: garbo175477 11 Noiembrie 2010 15:53
Setari Cookie-uri