zice ca ma iubeste dar nu are curaj sa termine cu fosta!

De la: si_totusi, la data 2010-03-07 22:58:05vezi? ti-a intrat in tartaca
Mai bine nu ma marit niciodata si nu mai fac sex niciodata decat sa ajung zilele astea.. Pt ca eu datorita credintei,nu fac sex decat dupa ce ma casatoresc..Daca nu gasesc ce imi convine,,mai bine ma lispsesc de barbat si de casatorie..Decat sa fiu servitoare
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Martie 2010 23:02
831, tie cred ca-ti place ceea ce auzi de la el..dar asta nu e in mod necesar si adevarul :-)
reyya
Postat pe 7 Martie 2010 23:03
De la: luptatoareacurajoasa, la data 2010-03-07 23:02:17
De la: si_totusi, la data 2010-03-07 22:58:05vezi? ti-a intrat in tartaca
Mai bine nu ma marit niciodata si nu mai fac sex niciodata decat sa ajung zilele astea.. Pt ca eu datorita credintei,nu fac sex decat dupa ce ma casatoresc..Daca nu gasesc ce imi convine,,mai bine ma lispsesc de barbat si de casatorie..Decat sa fiu servitoare
Nu toate femeile sunt facute ca sa fie servitoare si fraiere..Daca alte fei sunt asa,problema lor..Daca nu au demnitatea lor...Eu mai bine ma lispsesc sa nu mai fac sex toata viata decat sa ajung zilele astea....Mai bine fara sex,,decat cu un stress si un parazit langa mine
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Martie 2010 23:05
sunt sigura ca vei reusi

ai dreptate. decat sa ajungi servitoarea barbatului, lipseste-te de sex . pana la urma cozii, esti credincioasa si trebuie sa ajungi neprihanita in rai. acolo, trai pe vatrai cu sfantul petru
si_totusi
Postat pe 7 Martie 2010 23:08
Asa ca aleg sa nu mai fac deloc in viata mea..Decat sa am un parazit langa mine...Ca sexul nu este o necesitate....Este doar o obisnuinta...Asa ca eu m-am obisnuit fara sex si sincer nu mai simt nevoia....Asa simti nevoia de un barbat responsabil si un suflet sincer si cinstit langa mine..In rest nu ma intereseaza..Asa ca prefer o viata intreaga fara sex,,decat cu un parazit langa mine.Pt ca eu am demnitate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Martie 2010 23:09
De la: si_totusi, la data 2010-03-07 23:08:00sunt sigura ca vei reusi

ai dreptate. decat sa ajungi servitoarea barbatului, lipseste-te de sex . pana la urma cozii, esti credincioasa si trebuie sa ajungi neprihanita in rai. acolo, trai pe vatrai cu sfantul petru
Sexul este o obisnuinta nu o necesitate...Eu am nevoie de un suflet sincer si cinstit langa mine,nu de sex...Daca nu este,,atunci mai bine ma lipsesc..Si ma partez neprihanita pt viata de dicolo de moarte..Ca oricum trece repede...decat o servitoare,,mai bine o femeie cu demnitate
xenaprintesarazboinica
Postat pe 7 Martie 2010 23:12
renunta cat mai poti.nici un barbat nu merita iertat.intr-o zi va recidiva.atunci suferinta ta va fi mai mare.daca mai este si un copil?
thrillia
Postat pe 21 August 2010 02:56
renunta cat mai poti.nici un barbat nu merita iertat.intr-o zi va recidiva.atunci suferinta ta va fi mai mare.daca mai este si un copil?[/quote]

in parte ai dreptate. dar sa stii ca sunt si femei ce nu pot fi iertate. de la caz la caz.
sophia1971
Postat pe 21 August 2010 08:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Avem nevoie de dragoste? 177 De la: anca_53 22 Ianuarie 2010 16:00
am nevoie de ajutor 9 De la: garbo055472 5 Octombrie 2009 17:04
nu mai stiu ce sa fac! pls help! 71 De la: japan 30 Martie 2010 14:50
buna 7 De la: luc70 9 Mai 2009 21:26
DEPRESIE 8 De la: PsihologBucuresti 12 Decembrie 2011 11:45
Setari Cookie-uri