prostie sau doar orgoliu...?

ok deci...e vorba de un tip cu care am fost combinata...cea mai proasta alegere a fost k e din liceu cu mine..mare greseala stiu.In fine.Am stat 6 luni impreuna si k in orice cuplu neam mai certat dar in rest era frumos ,ne intelegeam perfect,aveam f multe in comun....ei toate bune si frumoase pana knd sa trezit dintro data k vrea pauza.Am ramas surprinsa ca nu intelegeam de ce ...si ma facut putin sa sufar.Am inceput sa nul pot privi si nici sal salut...orcium o fata cu minte si la locul ei nu saluta baieti indiferent de ce a fost intre ei sau ce este...ei am ajuns sal intreb intro zi dc a facut asta si mia reprosat k nu am ochi pentru el k nul salut si motivul tot nu la spus...in fine.Am priceput k sa dus totul si nu mai am ce face...am mai insistat dar nu prea tare si nu sa intamplat nimik.Acuma mai recent a inceput cu priviri si cu gesturi sa ma faca sa ma doara...nu prea ia reusit asa tare dar eram nedumerita dc face asta si mam hotarat sal intreb ..ptr k imi dadea senzatia k vrea ceva de la mine..si am sp imi calc pe inima si vad ce iese...dar cea iesit?sa combinat cu o fata mult mai urata si..na mult opusul meu.Chiar azi mam dus sa vb cu el si am vrut sa vad cum reactioneaza.A acceptat sa vorbim si...iam sp "u ala care vai te iubesc,esti comoara mea si mandria mea si deodata gata?"..la care imi sp k "am lucrat cu cap"...vazand k e asa sigur de faptul k eu am tinut la el f tare...iam sp k ia mers dar nu ma doare si f sigur pe el a sp k eu nash fi asa sigur...k sal asigur k nu e asa cum spune iam zis k mai dat pe aia....nu ma mai interesezi...Si sincer dak ati putea face o comparatie intre mn si tipa aceea e de la cer la pamant...stiam k el e pretentios k imaginea conteaza ptr el si sa combinat cu o tipa muult diferita de asteptarile mele...in fine...a sarutato de fata cu mine...nush dc k dupa aia sa aflu k nici no baga in seama k o respinge si altele...E f sigur k ma face sa sufar dar nu e asa ...nu vreau neaparat sai arat k mie indiferent k sa combinat cu ea...dar totusi voi ce spuneti sa fac?Ma gandeam la un alt baiat dar apoi sp k vreau sai fac in ciuda....tine la mn da a ales sa se razbune decat sa fie cu mine si nu iam facut nimik dureros din contra...asa k dativa cu parerea:D pls:*:*:*
garbo064266
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:00
mda...muriti de plictiseala, e clar

tu de cratima si semne de punctuatie ai auzit ?
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:07
si uite asa muri scroafa in papusoi de...ciuda
yanyacharberet
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:40
eu n-am putut sa citesc pana la capat..mi-au facut ochii ca la tiribomba
melanie
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:44
la nivel de 15 ani, ce vrei
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:45
fi-meu are 14 da' nu scrie asa...
l-as strange de gat
eladaela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:49
daca o prind pe nepoata-mea vorbind asa, o alerg in jurul blocului, pana zice "miau! "
melanie
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:50
pai fie-tu mere la scoala, mama...
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:50
da...la zi si cu frecventa
eladaela
Postat pe 12 Noiembrie 2009 19:52
da cam ar trebui sa-ti alegi pe altu esthi inca tanara
garbo072004
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:00
Mai bine meri pe la scoala sa mai inveti sa scrii!
lala_cri
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:05
sa-si piarda timpul cu scrisul si cititul ?

dragostea e pe primul plan
si_totusi
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:10
De la: si_totusi, la data 2009-11-12 20:10:29sa-si piarda timpul cu scrisul si cititul ?

dragostea e pe primul plan


si sexul.....
sora13
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:12
totusico, are 18 ani...normal ca e preocupata de altele, he, he, he...
Anouk
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:36
dar asa din curiozitate , fata care a deschis toampicul ista , are tulei la fufun? sau .... cu mama ei a vorbit chestilea astea, ioi doamne , dragostea astea e ca deheria sau dezenteria , ioi doamne
yanyacharberet
Postat pe 12 Noiembrie 2009 20:57
Rai mai sunteti voi
irina31
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:17
De la: garbo064266, la data 2009-11-12 19:00:00ok deci...e vorba de un tip cu care am fost combinata...cea mai proasta alegere a fost k e din liceu cu mine..mare greseala stiu.In fine.Am stat 6 luni impreuna si k in orice cuplu neam mai certat dar in rest era frumos ,ne intelegeam perfect,aveam f multe in comun....ei toate bune si frumoase pana knd sa trezit dintro data k vrea pauza.Am ramas surprinsa ca nu intelegeam de ce ...si ma facut putin sa sufar.Am inceput sa nul pot privi si nici sal salut...orcium o fata cu minte si la locul ei nu saluta baieti indiferent de ce a fost intre ei sau ce este...ei am ajuns sal intreb intro zi dc a facut asta si mia reprosat k nu am ochi pentru el k nul salut si motivul tot nu la spus...in fine.Am priceput k sa dus totul si nu mai am ce face...am mai insistat dar nu prea tare si nu sa intamplat nimik.Acuma mai recent a inceput cu priviri si cu gesturi sa ma faca sa ma doara...nu prea ia reusit asa tare dar eram nedumerita dc face asta si mam hotarat sal intreb ..ptr k imi dadea senzatia k vrea ceva de la mine..si am sp imi calc pe inima si vad ce iese...dar cea iesit?sa combinat cu o fata mult mai urata si..na mult opusul meu.Chiar azi mam dus sa vb cu el si am vrut sa vad cum reactioneaza.A acceptat sa vorbim si...iam sp "u ala care vai te iubesc,esti comoara mea si mandria mea si deodata gata?"..la care imi sp k "am lucrat cu cap"...vazand k e asa sigur de faptul k eu am tinut la el f tare...iam sp k ia mers dar nu ma doare si f sigur pe el a sp k eu nash fi asa sigur...k sal asigur k nu e asa cum spune iam zis k mai dat pe aia....nu ma mai interesezi...Si sincer dak ati putea face o comparatie intre mn si tipa aceea e de la cer la pamant...stiam k el e pretentios k imaginea conteaza ptr el si sa combinat cu o tipa muult diferita de asteptarile mele...in fine...a sarutato de fata cu mine...nush dc k dupa aia sa aflu k nici no baga in seama k o respinge si altele...E f sigur k ma face sa sufar dar nu e asa ...nu vreau neaparat sai arat k mie indiferent k sa combinat cu ea...dar totusi voi ce spuneti sa fac?Ma gandeam la un alt baiat dar apoi sp k vreau sai fac in ciuda....tine la mn da a ales sa se razbune decat sa fie cu mine si nu iam facut nimik dureros din contra...asa k dativa cu parerea:D pls:*:*:*
Lasa-l fata in pace si cauta un baiat serios.....Stiii ca barbatii de 20 ani,nu se gandesc ei la ceva serios,,,Ei sunt mai mult pt sex....De asta nu este bine sa te incurci cu un baiat decat atunci cand vrei ceva serios.....Pt ca multi baiaeti vor sa se distreze.......
irina31
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:20
De la: irina31, la data 2009-11-23 22:17:24Rai mai sunteti voi


si ti-or trebuit 11 zile si 2 ore ca sa -ti dai seama?
LILO
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:23
De la: LILO, la data 2009-11-23 22:23:22
De la: irina31, la data 2009-11-23 22:17:24Rai mai sunteti voi


si ti-or trebuit 11 zile si 2 ore ca sa -ti dai seama?
Pai ce crede-ti ca primiti daca sunteti rai?
irina31
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:27
ACADELE
LILO
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:31
De la: LILO, la data 2009-11-23 22:31:36ACADELE
Primiti maciuci pe spinare nu acadele
irina31
Postat pe 23 Noiembrie 2009 22:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In curand trei ani si tot cu pampersi 18 De la: garbonixon 29 Mai 2010 21:45
cei 40 de mucenici 0 De la: 9 Martie 2010 14:47
oferta unghii false 1 De la: garbo164791 9 August 2010 18:09
ce parere aveti despre barbatii de pe garbo? 507 De la: ingerasulluptator 8 Iulie 2013 10:26
Cum va faceti atmosfera placuta la birou? 9 De la: garbo_426430 14 Ianuarie 2016 18:04
Setari Cookie-uri