ATENTIE!!!-MESAJE VIRUSI PE TELEFONIE MOBILA SI INTERNET!!!

01:24 3/12 De transmis . URGENT. DacŃ ave■i un apel telefonic ║i pe mobil se afi║eazŃ A C E nu rŃspunde■i, anula■i apelul. Este un virus care distruge cartela SIM ║i distruge mobilul. Aceasta a fost confirmata de Motorola, Sagem si Nokia RUGAM TRIMITETI ACEST AVERTISMENT PRIETENILOR, FAMILIEI, ETC.... Fi■i vigilen■i ţn urmŃtoarele zile! Nu deschide■i niciun mesaj care are ata║ata o filŃ numita "Invita■ie", indiferent cine o trimite. Este un virus care deschide o FlacŃrŃ OlimpicŃ care "arde" ţntregul hard disc al computerului dvs. Acest virus va fi trimis de la cineva care are adresa dvs. de email ţn lista de contact, de aceea trebuie sŃ trimite■i acest email tuturor contac■ilor. E mai bine sŃ primi■i acest mesaj de 2 ori decat sa
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 10:42
Magda Magda: De transmis . URGENT. DacŃ ave■i un apel telefonic ║i pe mobil se afi║eazŃ A C E nu rŃspunde■i, anula■i apelul. Este un virus care distruge cartela SIM ║i distruge mobilul. Aceasta a fost confirmata de Motorola, Sagem si Nokia RUGAM TRIMITETI ACEST AVERTISMENT PRIETENILOR, FAMILIEI, ETC.... Fi■i vigilen■i ţn urmŃtoarele zile! Nu deschide■i niciun mesaj care are ata║ata o filŃ numita "Invita■ie", indiferent cine o trimite. Este un virus care deschide o FlacŃrŃ OlimpicŃ care "arde" ţntregul hard disc al computerului dvs. Acest virus va fi trimis de la cineva care are adresa dvs. de email ţn lista de contact, de aceea trebuie sŃ trimite■i acest email tuturor contac■ilor. E mai bine sŃ primi■i acest mesaj de 2 ori decat sa
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 11:11
da...bine...am inteles .....nu e nevoie sa repeti ca o moara stricata....aaa...am inteles.....noi suntem tampitii si tu aia citita......cu biblioteca vasta....
tutankhamon
Postat pe 13 Martie 2010 12:09
De la: tutankhamon, la data 2010-03-13 12:09:13da...bine...am inteles .....nu e nevoie sa repeti ca o moara stricata....aaa...am inteles.....noi suntem tampitii si tu aia citita......cu biblioteca vasta....

esti rautacioasa.puteam sa tac,si sa nu va trimit anuntul.si acum pt cultura ta,virusul a fost.. multi nu au stiut si au patit-o.de ce crezi ca se spunea ca e o stire-virus???sti stirea cu razbelu,,si moartea presdintelui,a fost data aceasta stire pe tel.mobil la o televiziune.aia au anuntat ,dupa cum sti,fara sa verifice,iar pe net prima stire asta era.daca o deschideai sa citesti ca era mail,(daca primesti stiri direct de afara,).asa ca toti care nu au stiut sa nu deschida nici un anunt,s-au prajit.
alexxandra
Postat pe 19 Martie 2010 13:36

Recomandari

SubiectMesajeUltimul Mesaj
idei de pacaleli4De la: yavrum 1 Aprilie 2009 17:59
Banc Politik2De la: elodia 24 Aprilie 2010 21:33
Ce faci in acest moment ??206De la: fleurdelis 4 Iulie 2010 06:26
Vrei sa faci bani din cumparaturi?1De la: Jasmine_delly 30 Octombrie 2010 02:35
Ce zici de ╚Ť├ón╚Ťari?3De la: RALUCAA86 25 August 2018 14:38
Setari Cookie-uri