ATENTIE!!!-MESAJE VIRUSI PE TELEFONIE MOBILA SI INTERNET!!!

01:24 3/12 De transmis . URGENT. Dac avei un apel telefonic i pe mobil se afieaz A C E nu rspundei, anulai apelul. Este un virus care distruge cartela SIM i distruge mobilul. Aceasta a fost confirmata de Motorola, Sagem si Nokia RUGAM TRIMITETI ACEST AVERTISMENT PRIETENILOR, FAMILIEI, ETC.... Fii vigileni n urmtoarele zile! Nu deschidei niciun mesaj care are ataata o fil numita "Invitaie", indiferent cine o trimite. Este un virus care deschide o Flacr Olimpic care "arde" ntregul hard disc al computerului dvs. Acest virus va fi trimis de la cineva care are adresa dvs. de email n lista de contact, de aceea trebuie s trimitei acest email tuturor contacilor. E mai bine s primii acest mesaj de 2 ori decat sa
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 10:42
Magda Magda: De transmis . URGENT. Dac avei un apel telefonic i pe mobil se afieaz A C E nu rspundei, anulai apelul. Este un virus care distruge cartela SIM i distruge mobilul. Aceasta a fost confirmata de Motorola, Sagem si Nokia RUGAM TRIMITETI ACEST AVERTISMENT PRIETENILOR, FAMILIEI, ETC.... Fii vigileni n urmtoarele zile! Nu deschidei niciun mesaj care are ataata o fil numita "Invitaie", indiferent cine o trimite. Este un virus care deschide o Flacr Olimpic care "arde" ntregul hard disc al computerului dvs. Acest virus va fi trimis de la cineva care are adresa dvs. de email n lista de contact, de aceea trebuie s trimitei acest email tuturor contacilor. E mai bine s primii acest mesaj de 2 ori decat sa
alexxandra
Postat pe 12 Martie 2010 11:11
da...bine...am inteles .....nu e nevoie sa repeti ca o moara stricata....aaa...am inteles.....noi suntem tampitii si tu aia citita......cu biblioteca vasta....
tutankhamon
Postat pe 13 Martie 2010 12:09
De la: tutankhamon, la data 2010-03-13 12:09:13da...bine...am inteles .....nu e nevoie sa repeti ca o moara stricata....aaa...am inteles.....noi suntem tampitii si tu aia citita......cu biblioteca vasta....





esti rautacioasa.puteam sa tac,si sa nu va trimit anuntul.si acum pt cultura ta,virusul a fost.. multi nu au stiut si au patit-o.de ce crezi ca se spunea ca e o stire-virus???sti stirea cu razbelu,,si moartea presdintelui,a fost data aceasta stire pe tel.mobil la o televiziune.aia au anuntat ,dupa cum sti,fara sa verifice,iar pe net prima stire asta era.daca o deschideai sa citesti ca era mail,(daca primesti stiri direct de afara,).asa ca toti care nu au stiut sa nu deschida nici un anunt,s-au prajit.
alexxandra
Postat pe 19 Martie 2010 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Probleme Auto si GPL 3 De la: InstalatiiGPL 15 Aprilie 2014 07:32
Destinul fiecaruia este prestabilit? 209 De la: fleurdelis 17 Martie 2010 02:19
Cit de ridicol e ridicolul? 495 De la: Ciresica 8 Ianuarie 2012 18:57
VANATOARE KRIS 19 De la: dresorul 28 Decembrie 2010 09:52
castiga un dolar pe fiekre click ce primesti... 1 De la: Dydylina 20 August 2009 15:14
Setari Cookie-uri