sa zicem important:(

buna.am mai scris pe forum cateva subiectedar asta e unu din cele mai important pentru mine...
am cunoscut pe net un baiat din Tulcea(eu fiind din judet nu tulcea oras.sunt din orasul macin) prin august.baiatul mia placut in adevaratul sens al cuvantului.desi pe atunci nu credeam ca o sa ma indragostesc de el.
pe hi5 are poze cu "fosta" lui iubita.am pus fosta in ghilimele pentru ca asta e misterul.
cand am vorbit prima data cu el mia spus ca sa despartit de ea insa cand a venit la mine avea ca imagine de fundal o poza cu ei doi....la masina are ADV( cuprinde si numele fostei...il suna si fosta ....si am o frica de a continua aceasta relatie...:((... nu stiu ce sa fac:((....imi spune ca nu are nici o leg cu "fosta"...

va rog sa ma ajutati.multumesc anticipat
Livia03
Postat pe 2 Noiembrie 2009 19:03
Livia ...ala nu stie ce vrea, lasa-l , intotdeauna relatia voastra va fi umbrita de ,,fosta" si vei suferi ..nu e cazul sa te implici .
reyya
Postat pe 2 Noiembrie 2009 19:10
Ar putea urma scena aia clasica..tu sa te implici si el dupa o vreme sa-ti spuna ca te iubeste si pe tine si pe ,,fosta" sau ,,ca inca o mai iubeste pe fosta"..La genul asta de atitudine nu trebuie sa dai curs..nu stie ce vrea , penduleaza.
reyya
Postat pe 2 Noiembrie 2009 19:21
Ba stie foarte bine ce vrea. Si cu slanina-n pod si cu botul uns.
Tiffany
Postat pe 2 Noiembrie 2009 21:08
stie ce vrea...sa devii si tu o fosta...te va avea, te va iubi, dar ii va trece repede....generatia hi5...
tutankhamon
Postat pe 3 Noiembrie 2009 01:02
Tiffany, nu te stiam asa sensibila si cu autolimitari in limbaj!
Stii foarte bine care e adevarata expresie, aia care are in partea a doua "si cu sufletul in rai"
pik_nik
Postat pe 3 Noiembrie 2009 05:37
Pentru inceput, ca sa te lamuresti ce vrea, io zic sa-l pui sa isi schimbe numarul de la masina.
Ba nu! Sa schimbe masina cu totul! Cum, nu vrea? Atunci te invat eu cum sa il faci s-o schimbe: te urci la volan fara stirea lui, demarezi, accelerezi si... primul stalp sau pom, al tau sa fie!

PS: Vrea, nu vrea, dupa aia obligatoriu va trebui sa schimbe masina! Din fericire pentru el, va trebui sa te schimbe si pe tine. Cu alta
ready_vivus
Postat pe 3 Noiembrie 2009 05:41
am zis ca pentru prima intalnire...e normals anu aiba o poza cu mine pe tel:-s...desi eu facusem unu cu telu meu la poza lui pe hi5... si referitor la masina...sa schimbe numarul atunci cand ne vom casatori:))
daca relatia noastra nu o va duce mult sa schimbe numarul la fiecare prietena??:))
chestia e ca ma atrage tot mai mult:-((...nu prea as vrea sa il las....pentru ca avem foarte multe in comun....
si ma simt intradevar iubita...:D:">...cam greu lam gasit si acum ca lam gasit nu vreau sa il las....
Livia03
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:22
partea mai rea e ca ne vedem odata la doua saptamani:|...si vb foarte des la telefon:D...eu il tin la tel din scurt...
Livia03
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:24
da' voi discutati deja de casatorie ?

de cat timp sunteti impreuna ?
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:26
mami...leaga l cu lantu.......tine l bine......sa fi sigura ....
nazirra
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:30
nazi, nazi...
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:31
cini io??????
nazirra
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:33
nu, cloana ta...

ioi...hai ca dau un ceai la dat cu capu'...
wife_de_zmeu
Postat pe 3 Noiembrie 2009 16:35
avem 3 luni...insa are panuri mari cu mine...

a spus ca e dispus sa ma astepte 3 ani de zile ca sa termin eu liceul si apoi sa ne casatorim:|
Livia03
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:20
si tu l-ai crezut
yanyacharberet
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:23
deci, mai repeta, ce are cu tine???
3 ani??? poate zile...
nici liceul nu l-ai terminat??? valeuuu
zambila
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:24
lasati mai fata sa se marite.....ce conteaza liceul...nu auziti ca EL .......alesul ei, are planuri mari cu ea........ei dracie voi sunteti invidioase cred
nelly05
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:30
3 ani ca sa termini liceul ?

la o artimetica sumara inseamna ca ai cinshpce ani si esti in primul an de liceu

si de gandesti deja la casatorie

pisi, am doua vesti pentru tine...una buna si alta rea

aia buna e ca in juma' de an o sa-i uiti si numele alesului

aia rea e ca ai sa persisti in prostiile astea inca fo' 5 ani, pe putin

deci, atentie mare la neuron, mamicule
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:49
ioi doamne ce frageda esti si cat de tare te-a putut prosti....
tutankhamon
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:53
le-a tampit haifaivul, tut...

tot cu gandu' la maciuci is...doar ca bagabontii aia imbraca chestia in staniol, le zice ca le respecta si le ia de nevasta peste tz ani

mey, plozii astia parca-s alta specie, parol

io acu' 10 ani n-am avut probleme d-astea cu fie-mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:56
le va lua de nevasta wifo cand se reintoarce marmota in romania...ca acuma ii in bulgaria ca cica acolo e mai ieftina invelirea ciucalatii....
tutankhamon
Postat pe 5 Noiembrie 2009 22:58
sunt clasa a 10a..multumesc celor care ma incurajeaza:D
Livia03
Postat pe 6 Noiembrie 2009 16:41
nu ne multumi, mami...ca nu te incurajeaza nimeni p-acilea...nu la tampenii d-astea

da' putem sa te incurajam sa termini liceul, sa faci o faculta, sa stai pe picioarele tale...asta da, putem sa facem
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 16:43
asculta acilea la wifa..vezi-ti de scoala, fata..
melanie
Postat pe 6 Noiembrie 2009 19:08
adica are ceva daca am si o relatie in timp ce imi fac scoala??
Livia03
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:43
De la: Livia03, la data 2009-11-06 21:43:03adica are ceva daca am si o relatie in timp ce imi fac scoala??
depinde ce intelegi tu prin.....relatie
yanyacharberet
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:46
da, are ceva...relatiile si scoala nu fac casa buna...

poti sa ne crezi pe cuvant, ca avem copii mai mari decat tine, si mai multa experienta

auzi, da' tu cu mama ta nu vorbesti deloc de chestii de-astea ?

si oricum, tu chiar crezi ca e vreo chestie mirobolanta sa fii maritata ?

casnicia nu e numai stat in pat, facut secs si toata ziua lugu lugu...inseamna facut mancare, spalat, calcat, curatenie, frecat buda dupa ales, adunat ciorapii de pe unde si-i arunca, spalat chiuveta dupa ce se rade, scarpinat intre urechi cand e tzafnos...si lista poate continua
wife_de_zmeu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 21:53
daca e nevoie fac tot:D..pentru ca il iubesc

si el de mic nu prea a dus o copilarie asa de fericita ca la carte:(

Livia03
Postat pe 8 Noiembrie 2009 14:19
si tu crezi ca o copilarie fericita....e cea ca la carte? tu ai avut o copilarie ca la carte si sa inteleg ca ai fost fericita
yanyacharberet
Postat pe 8 Noiembrie 2009 15:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
singuratate in doi 66 De la: garbo091755 5 Ianuarie 2010 10:52
......ce sa fac.....????? 2 De la: Strumfette 23 Februarie 2009 13:21
ciao 7 De la: pik_nik 21 Iunie 2009 10:22
copil si catel....pot fi impreuna? 19 De la: mia79x 21 Iulie 2009 20:13
casnicia mea mai are vreo sansa? 22 De la: bluelight 11 Februarie 2010 21:27
Setari Cookie-uri