infidelitate???

in bucuresti, scumpo.....in bucuresti de 36 de ani...
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:10
tanti rodi...esti cu capul??? unde vezi tu ironie????am zis clar...."si-ai prins gagiul cu alta si el nu recunoaste"...unde e ironia, fenmeia lui dumnezeu??? e puruol adevar.....fara nici o ironie....aaa..iti incerci crizele de gelozie si pe noi???? neee....nu cred ca-ti tine.....mai bine incearca sa te temperezi....
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:12
mika multumesc de sfat desi pana la urma cred ca v-om discuta problema doar noi doi cum e normal ca nu pot sa fac regie pe asa ceva. va multumesc la toti cei care vati dat cu parerea
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:12
De la: tutankhamon, la data 2009-10-15 00:10:04in bucuresti, scumpo.....in bucuresti de 36 de ani...

trebuie neaparat sa ne cunoastem... trec de cateva ori pe an prin bucuresti.
dihoritza
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:14
tutankhamon draga daca zici tu ca e ironie fie... dar nu sunt "una" , daca te uiti in stanga comentariilor vezi si tu ca ma numesc rodi. si apoi ce discutati voi in ultima vreme chiar nu e legat de mine si de problema mea. intelegi de ce am tins sa cred ca esti ironic? daca am gresit imi cer scuze dar legat de ce am scris mai sus ramane valabil
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:16
tanti.....iti repet si tie ca si altora de pe acest forum.....sunt femeie....nu ma mai cauta in pantaloni ca nu am ce vrei tu....

si da...esti una...articol hotarat sau numeral, ia-o cum vrei....una dintre femei.....care e problema??? si eu sunt una....si mama e una.....asa cum barbata-tu e unul.....si tata e unul....acuma ai priceput???
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:18
nu am nevoie sa caut pe nimeni in pantaloni iar ca ai mai spus si la altii e din cauza userului eu una nu am mai intrat si nu te-am mai citit sa stiu daca esti un domn sau o doamna.
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:25
Mai Rodi, ideea este ca adevarul doare de cele mai multe ori, iar noi ori il realizam si facem ceva, ori realizam dar incercam sa trecem cu vederea. Acum daca tu esti fericita cu iubitul tau, daca te iubeste, daca este alaturi de tine, daca i ti ofera atentia necesara, daca are grija sa nu ti lipseasca nimik, daca este totul ok...........pe tine ce naiba te mai intereseaza daca era cu una sau nu? De inselat oricum inseala toti. Dar atata timp cat intre voi este totul ok, ce rost are sA faci din tantar armasar. CAND VEI AVEA O PROBA SOLIDA, ATUNCI FA SCANDAL MAMA, DAR PAN ATUNCI NU L TERORIZA, CA S AR PUTEA DACA NU A FACUTO SA O FACA !!!
mika_mika
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:27
inseamna ca nu ai urmarit postarile din acest topic...pentru ca cel putin doi uitilizatori diferiti mi s-au adresata asa cum sunt...de sex feminin....
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:27
mda mika ai dreptate
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:36
ok tutankhamon am inteles esti o doamna . si ai dreptate ca nu am citit tot pe aici, pentru ca am vazut ca nu ma priveste . nu in acest moment
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:38
Rodi, nici o data nu sti ce se poate intampla in viata. Si eu am zis de multe ori ca nu am sa fac multe lucruri, dar le am facut. Cu increderea este mai greu, stiu, eu una stau f prost la capitolul asta. Si eu sunt extrem de geloasa, dar cu trecerea timpului am incercat si reusit sa nu fie vizibil lucrul asta, si sa comentez atunci cand sunt sigura de un lucru!!! Nu te mai complica pt ca nu ai de ce. Eu sunt femeie, si mi am inselat iubitul, lucru care nu am crezut ca am sa l fac vre o data, si pe care nu l regret, au fost niste luni minunate, au ramas niste amintiri deosebite. Bine ca eu nu sunt maritata, iar cel inselat a fost cu mine 2 sapt inainte sa plece pe vas, ori noi nu eram chiar impreuna cand s a intamplat, dar tot inselat se numeste.
mika_mika
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:44
ok..rodi.... iar cu nenea care era cu tanti.....parerea mea.....insceneaza-i ceva o data, cu o femeie pe care el nu o cunoaste, dar in care tu ai incredere deplina.....soferii au proasta reputatie de a calca rau pe bec.....stiu ca doare al naibii ce spun, dar e mai bine sa afli acuma, la inceput, decat mai tarziu, cand veti avea, poate, si copii....si vezi ce faci cu afacerea aia a voastra, sa nu ai surprize neplacute sa muncesti tu pentru bunastarea lui.....intelegi tu ....
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:53
mika nici eu nu sunt maritata. dar sunt aproape maritata. de un an de zile aproape stam impreu darna si mi-a fost alaturi la greu e adevarat dar problema e ca eu nu pot sa-l impart . incerc sa ma autoconving ca pot dar NU. sunt asa pentru ca si eu ofer fidelitate . daca o ofer nu e firesc sa fie reciproc?? iar daca nu... dar nu vreau sa ajung acolo . nu am facut-o niciodata. nu ca asa condamna pe cine face ci pentru ca eu una cand vreau pe , cineva ex e de mult scos din viata mea. poate ca e mental dar nu pot lupta impotriva firii mele. poate daca ar fi ceva rau ceea ce cer dar asa...
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:54
de asta mie frica tutankhamon. eu una m-am urnit mai greu la drum . dupa ce ca i-am crezut toata pasiunea si nevoia de familie acum sa o distruga....dar cum ai spus si tu mai bine acum decat mai tarziu, desi crede-ma ca ma doare ... eu nu ma indragostesc asa cu una cu doua ...dar si cand o fac...iar cand e vb de despartire....dar asta e viata .
rodi_rdln
Postat pe 15 Octombrie 2009 00:59
Eu zic sa stai linistita si sa nu ti mai faci atatea probleme. Lasa lucrurile asa, sa mearga de la sine, iar cand vei avea ceva concret atunci sa faci galagie. Pana atunci, iubesteti barbatu, si nu l acuza fara vre un motiv bine intemeiat.
mika_mika
Postat pe 15 Octombrie 2009 12:56
eu i-as fi facut telefonul farimele....
julia33
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:00
si ce rezolvi, julia??? faci telefonul farame....ok....te-ai razbunat pe moment.....el isi cumpara alt telefon si o ia de la capat....
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:02
julia, esti foarte furioasa, si te inteleg, ai si dreptate...
mai un sfat, incearca sa vezi cum se poarta el cu restul lumii...daca doar cu tine e asa tafnos si nervos, s-ar putea sa existe "alta" problema!
zambila
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:05
macar sa se invate minte ca o femeie nu inseamna multimea vida...chiar in halul asta sa se ajunga sa minti de fata cu persoana pe care pretinzi ca "o iubesti" ca nu e langa tine? dar de ce oare si-a permis sa raspunda asa la telefon...inseamna ca a fost totusi o persoana apropiata care probabil contorizeaza ce face cu cine ste tralala (mama sau ...)si el nu vrea sa supere...din aceasta cauza ascunde...
julia33
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:09
NU CRED...
julia33
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:15
ascunde pentru ca e las, julia....a fost prins cu ocaua mica si cu minciunica si ascunde, de frica consecintelor.....barbatii sunt cel mai bun exemplu de lasitate cand sunt prinsi in astfel de situatie....sau, reversul.....sunt lei paralei...de genul..."ce ai fa?? esti nebuna?? io cu aia??? ti s-a parut fa!!!"
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:16
ei, lasa tuth, ca nici pe noi nu ne da sinceritatea afara din casa...ca doar nu ne doare gura!
zambila
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:18
rodi, pana nu discuti cu el, n-ai de unde sa visezi ce s-a intamplat deja, poate iti faci probleme degeaba...

julia, era doar o varianta, tu stii mai bine, si crezi ce vrei...nici eu n-as fi crezut
zambila
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:21
cine a mai fi inventat si barbatii astia fara ei nu ne-ar fi durut cap'soarele...
julia33
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:21
Mai, din cate stiu eu indiferenta doare cel mai tare. Eu am avut de castigat cu indiferenta (binenteles cu limita,ce i prea mult strica), incearca sa fi mai indiferenta putin, sa te aranjezi mai mult, sa l faci putin gelos, dar putin, sa iesi la o cafea cu prietenele sau (el sa stie asta), si intarzie putin, uneori nu i raspunde la tel imediat, lasal sa fiarba putin. Poate asta da rezultate!!!
mika_mika
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:22
mika, la mine n-a functionat asta!
a trebuit sa devin indiferenta de tot
zambila
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:24
ti-am raspuns cu " nu cred" pentru ca tu tinzi sa crezi ca as fi o persoana furioasa si tafnoasa(adika rea) ...cineva care a facut ce am facut eu nu e cu siguranta astfel de persoana...am si eu momentele mele dar nu sunt o persoana rea doar pt ca am zis ca ia-s fi facut telefonul faramele baiatului acela daca as fi fost in locul prietenei sale.. da un upercut tot i-as fi aplicat
julia33
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:25
zambilutzo...mai ales cand ai un animal din asta care vrea sa se arate tare in clanta.....moooama.....io m-am perfectionat si nu mai are nici unul sanse.... juma de ora fara sa ma repet....si nu mi-e rusine sa si dau cu pumnul sau, mai simplu, am un wok tzapan....ca deh......domnii sunt inteligenti si musculosi si vor sa domine....ei bine, pe mine nimeni nu ma domina cu violenta...daca are ceva de spus si foloseste cuvinte normale, ok, dialoghez cu el....daca incepe cu violente verbale si fizice ii arat ca nu sunt proasta care tremura in fata lui....hi hi...din fericire pe mine ma ajuta si fizicul, ca sunt mai inalta si mai solidutza...tu ma stii...
tutankhamon
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:27
tuth, asa mami, da-i bataie!! mama lor de barbati!

julia, reciteste ce am scris, si poate mai discutam...cred ca, ori n-am fost eu asa clara cum ma cred unii , ori n-ai inteles tu nimic din ce am scris acolo!
zambila
Postat pe 15 Octombrie 2009 13:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Studiu de caz plus intrebare... 46 De la: Luminitza 28 Mai 2009 10:56
Poti s aiubesti dar sa fi indragostita de altul? 12 De la: garbo_415874 29 Ianuarie 2017 18:08
Masturbare... 148 De la: MelissaMarr 2 Aprilie 2020 16:24
Trairi 29 De la: albastrea14 13 Octombrie 2014 16:17
vreau sa-l insel cu cel mai bun prieten 74 De la: madalynna06 13 Octombrie 2009 14:17
Setari Cookie-uri