ela

Pik,intotdeauna!
AMELYY
Postat pe 8 Octombrie 2009 00:19
nene...apaoi la una de asta cum ii coana 314...trebe fermoar serios de metal frate....ca la cat deschide..inchide...aici e lucratura serioasa fratilor....fortele frecarii "e" mici copii....se revolutioneaza fizica....si limba romana de la limbajul cult si citit al doamnei....ce paula ei.....pacat ca e a alteia cu acte....
tutankhamon
Postat pe 8 Octombrie 2009 01:51
e 314,daca ptr tine o carte e prea greu de citit,uite iti recomand eu ceva(http://old.csid.ro/articol/sex_zone/Totul_despre_frigiditate/1/18/backPid/3.html)asta ca sa t informezi si mata ce inseamna frigiditate si sa nu mai folosesti cuvinte fara a le cunoaste sensul.
daca in neuronul tau,moralitatea si respectul ptr tine si ptr ceilalti inseamna frigiditate,ce faci tu cum se numeste??
daca cele care nu sparg casa cuiva sunt frigide tu ce esti??
cand accepti sa fi amanta,accepti si consecintele(adica nu ai pretentii)
eladaela
Postat pe 8 Octombrie 2009 07:44
las-o greaco ca atata poate si atata duce.....daca ea nu se gandeste decat la paula si la legile frecarii....asta nu e vina noastra...noi mai avem si altele...familii, soti, unele poate copii, servici...dar ea nu are de unde sa stie toate astea....ca nu e frigida.....
tutankhamon
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:33
pai ma enerveaza asta frate cand o vad ca isi face un titlu de glorie din statutul ei de mare amanta
eladaela
Postat pe 8 Octombrie 2009 11:49
draga...obisnuieste-te....toate femeile de teapa ei se lauda ca sunt mari doamne...si se lauda ca sunt mai femei decat noi, astea maritatele....dar ele nu sunt in stare sa se aseze la casa lor....si daca le strigi asa cum sunt - amante - ridica coada in sus si sunt intepate mai rau decat le-ar intepa un roi de albine....
tutankhamon
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:01
fetele, voi ce va nervati?
duduia asta are un dar mare si unul mic, mic de tot

ala ,marele, hoslobanul cum s-ar zice, se refera la niste probleme tare problematice. gen, cum sa faca ca sa tina cea iubire. deci, nu tine. vede si ea asta dar asteapta un miracol. poate ca cel miracol va aparea, poate ca nu. aici e buba fetei

darul cel mic ,foarte mic , aproape pitic face referire la cea fericire. oare asa sa fie?

pai, cine iubeste si este iubit isi mai pune intrebari din astea, intrebatoare? mai sta la taifas ,asteptand pareri?

si_totusi
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:14
m-ati pierdut...
zambila
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:21
nu te zapaci, zambilici. iote , facem comentariu pe text

duduia scrie asa:

"am o relatie cu un barbat insurat.ma iubeste si il iubesc....dar....???cum sa facem sa continuie relatia....??? "

pune ea acolo un "dar" cu multe semne de intrebaciune


eu asa traduc ce zice fata. are o aventura, s-a indragostit si-l vrea pe nenea. ala , se pare ca nu prea mai e asa zgubilitic. deci...

io zic sa ia o funie si sa-si cumpere o palarie mare din aia de cawboi. cum vrea ala sa scape, shfoara in aer si sa-l prinda de chicioare. asta e. tre' sa lupte ca sa-l tina.
si_totusi
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:33
totusicooooooo...si musai sa sara repede pe el sa-l calareasca...ca altfel pierde bunatate de armasar....
tutankhamon
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:39
tuta, daca l-a prinde. cred ca si ala si-a luat asa, un avans de distanta. da-l vad pe zet interesat . cine stie?
si_totusi
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:43
scuze, nici nu mai stiam pe ce topic sunt!!
si tot io=s de vina, ce le-am facut varza pe toate

am inteles totusica...si noi ca sa-i facem??
zambila
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:45
s-o felicitam ptr....succesuri
eladaela
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:46
totusico...zetul e bannat.....pentru ineptiile si vulgaritatile spuse pe aici pe forum....si pentru parerea lui despre acest forum....or ajuns la urechile andrei....i-o stat fetii sandwichul in gat cand o citit....
tutankhamon
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau sa fiu Momolica 11 De la: garbo265966 18 Iunie 2012 10:51
LA MULTI ANI 55 De la: Axl_22 9 Septembrie 2011 13:01
buna! 20 De la: hermosa20 24 August 2012 20:11
Tatii-un rau necesar 14 De la: garbo265966 5 Iunie 2012 16:15
Sotul meu are 150 kg si eu 60. 9 De la: dennissa 4 Martie 2012 09:22
Setari Cookie-uri