Inselatul este o boala care se trateaza?

loc de dat cu capul iar si iar..."lupul isi schimba parul,dar naravul ba"....
LILO
Postat pe 3 Septembrie 2009 13:05
In privinta amantului eu am aceeasi parere nu are rost.Aceasta este dorinta de razbunare,dar numai am sa o fac si foarte tare am sa regret.Dear fi pastile sa beai si sa uiti din trecut totul,dealtfel ma apuca groaza chind e departe de mine,si simt ca sa cam saturat de gindurile mele,care sint fuate usor citite de pe fata.
alesea2008
Postat pe 3 Septembrie 2009 14:21
De regula pastilele sunt luate ca sa ajute in campul muncii nu sa o descurajeze.Dorintelor poti sa le pui ce nume vrei:Vecinul Mitica, vecina Bella, Sora lui Costel.In cazul acesta patul din sufragerie se poate transforma intr-un prezent foarte fierbinte si plin de evenimente interesante:pantofi, pantaloni, desuuri, etc..., pentru ca o data ce au iesit pe usa, sa se transforme in amintiri.Asta daca nu te mustra constiinta(Barbatul femeii sau femeia barbatului) care sa vina la tine si bate la usa, ca sa iti ceara, culmea, tot socoteala.
Ioana007
Postat pe 6 Septembrie 2009 07:25
cred ca sa indragostit sau umbla si tu la relatia pat schimba meniul..,dai altceva
coco_john07
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:20
...un ceiut de cucuta..ceva....
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:57
Sunt stupefiat Daria.Adica, daca nu l-ai strans de gat pana acuma sau nu a murit impuscat din cauze naturale, ii mai dai si ceai?Pai tu nu stii ca zaharul costa?Nu mai spun de gaze, lumina si apa.
Ioana007
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:21
vanghelis, eu nu folosesc zahar la ceai si chiar daca as folosi, pentru el as face iconomie
... se poate face si ceai macerat la rece, adeca - pun in apa rece cucuta, o las pana a doua zi, o sterecor si i-o servesc...Pe caldurile astea, este fierbinte la temperatura camerei
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 21:11
Intrebare: cucuta asta...se poate descoperi la autopsie???
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 22:57
..nu am experientat inca....cand am sa incerc te anunt..
daria_
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:00
daca nu-i cadavru' nicaierea,ce autopsie mai trebe?

ce,lu' elodia i-a facut cineva autopsie?
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:01
categoric da!....cel mai bine e cu un cutit de gheata sau un glont de gheata....dupa ce intra se topeste si pa! amprente.....dar ramane o problema....zona unde se topeste are exces de apa si sare in ochi la autopsie.....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:03
De la: Ciresica, la data 2009-09-11 22:57:38Intrebare: cucuta asta...se poate descoperi la autopsie???


da... dar nu poarta si eticheta de la magazin de obicei...
snowflake
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:03
Pai si ce Tuth, poate suferea omul de apa la....inima!
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:06
ce idei ai tuta! f tare...ideea cu glontele ala de gheata..al tau
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:06
alesea...cu inselatu...nu faci nici o treaba ..ca incerci ..da nu poti!!!!!problema e cum iti vindeci sufletul!!!!!pentru ca ti ai pierdut increderea in jumatatea ta....si nici ca o mai vei recapata vreodata!!! si stai toata viata si te intrebi ..iara minte ...sau zice adevarul!!!!
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:07
Ce faci Nazzira? Noi evoluasem ajungind la etapa de ucidere si tu ne intorci inapoi la chinuri existentiale?
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:09
naziro,poi noi tesem acilea scenarii cremenale in dreaci si iar vii matale cu romantzuri?!?

nu vrai matale sa te transformi din nazira in nazista mai bine si sa dai tot ce poti in materie de crima perfecta?
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:09
cireaso...hi5!
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:13
sory....ma lua valu!!!!!amintiri!!!
deci....cel mai sigur ,ar fi o intepatura mica cu vre o 5 ml de ...nu zic ce!!!!nu se vede nu doare!!!!intepatura se face intre degetul mare si mijlociu!!!!!!apoi urmaresti unde se toarna o constructie noua de beton si te faci mesterul manole!!!!!!!!!!
nota va rog!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:14
mai gagici...tre sa recunosc....nu e ideea mea....nu am asemenea ganduri....eu daca nu-mi convine ceva, intorc spatele si plec....nu fac puscarie pentru nimeni...nu merita sa-mi sacrific libertatea....era o idee din cartea scrisa de paul stefanescu - in slujba vietii si a adevarului...o antologie a crimelor, unele mai perfecte, altele nu...
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:14
nazirooo......nu mere mami....solutia aia injectabila se poate detecta la testele toxicologice...se preleveaza si lichid din ochiul mortului pentru asta....iar cu constructiile.....mai grele mami pe perioada asta, cand constructiile e vai de luume.....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:16
Neah, nu-mi murdaresc eu miinile!
Platesc un ...nu spun ....si face el treaba aia! Si are ala grija sa para ca un accident ca sa-mi iau banii de la asigurare!
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:17
bravos!!!!nimeni nu merita!!!!stai linistita faraoano!!!dar ne sticleste imaginatia !!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:18
stai asea sa-mi notez autoru' ala...
stefanescu simaicum??

sa-mi face si io lectiile data viitoare..
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:18
constructia ti'o fac eu, tuta tu pregateste mami injectia aia din ochiul mortului, numa, si nu ne afla nimeni, da...numa' sa stiu si eu pe cineee....decimam?? aicia? cu atata fervoare??
fleur_de_lis
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:19
scurt :pe ei!!!!tradatorii!!!!!!!
nazirra
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:21
Cum pe cine Crinutzo? Pe ala cu minciunile albe!
Ciresica
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:22
preci...sunt patru volume...io le-am decimat intr-o saptamana...nu are legatura drama cu in slujba...dar si acolo ai portrete psihologice de criminali care au folosit diberse otravuri...

paul stefanescu
drama otravirilor
in slujba vietii si a adevarului - volumele 1,2,3

acolo sa cetesti tehnici mami de omorat....si toate cazurile de cremenali din istorie ca ramai cracanata....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:22
cireasoooooo...io propun pe misogini si pe aia care ne vor pe toate la orizontala si au anumite pareri despre toate femeile...ca e c...ve....

astia cu minciunicile sunt mai blanzi si scapam repede de ei....
tutankhamon
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:24
deci tutanko...
ala-i aseaaa....un fel de abecedar sa-nteleg?
preciouss
Postat pe 11 Septembrie 2009 23:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUPLU 10 De la: 53 19 Mai 2010 20:20
Ce parere aveti despre barbatii care-si bat sotiile/prietenele? 680 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:24
exista suflet pereche?unde pot gasi:))? 493 De la: al_ma 27 Februarie 2012 10:45
Ce sa fac? 25 De la: adella 5 Iulie 2011 12:44
l-am cunoscut pe net...nustiu ce sa fac acum...dar il iubesc!!am nevoie de ajutor 362 De la: garbo032800 7 Aprilie 2010 16:03
Setari Cookie-uri