Moralitate barbateasca

Au aparut si mustele coprofage ..
anakin
Postat pe 20 August 2009 11:53
In favoarea iubitului meu, pentru ca ea a inceput de prima oara toata porcaria si nu numai odata. Esti multumita? Mi se pare ca judeci cam mult pentru o persoana care nu ucnoaste toate amanuntele de la fata locului. Mai stapaneste te , si da ma pot apara si singura si nu am nevoie de un pampalau langa mine. Sa stea cu frati su , cu sora sa si cu cine vrea el. Oricum a recunoscut si el ca a gresit si ca nu are nici o scuza si acum vrea o sansa dar ...........prefer un barbat in locul celui slab de inger. Nu vreau sa judece nimeni si mai ales cand nu cunoasteti datele problemei in profunzime. Vreau doar o parere cum a-ti fi reactionat voi daca a-ti fi fost in locul meu si cum l-ati mai fi privit pe acel " barbat" . Nu am nevoie sa fiu luata ca si cum am omorat un om saracul iar el era un sfant. FRATI-SU A INCEPUT SI A TINUT-O ASA 3 ZILE , SI A TREIA ZI L-AM ARS SI I-AM ARATAT CA NU SE POATE PISA PE TOATA LUMEA.
Laura76
Postat pe 20 August 2009 15:46
bravo laura
eladaela
Postat pe 20 August 2009 15:48
concluzie:anakin nu s-o trezit(nu inca).viseaza da vaaaiii ce vise urite! cu muste si alte aratari(o vre oare sa traduka?)
LILO
Postat pe 20 August 2009 15:52
De la: LILO, la data 2009-08-20 15:52:48 concluzie:anakin nu s-o trezit(nu inca).viseaza da vaaaiii ce vise urite! cu muste si alte aratari(o vre oare sa traduka?)


Bre mamaie, de cand ti se pare ca am inceput sa te visez pe tine??
Eu cred ca nu iti mai poti lua gandul de la panatonii mei, mai duamno, si vrei sa ma sperii ranjindu-mi cu gingivita
anakin
Postat pe 20 August 2009 19:55
Laura, sunt de acord cu tine. am trecut printr-o situatie similara cu mama si sora fostului si cand i-am spus ca ma deranjeaza comentariilor lor de prost gust mi-a spus ca de ce nu le zic...adica sa ii educ eu familionul??..educati-i ca sunt ai tai...
misslotus
Postat pe 20 August 2009 22:15
Pai un om needucat nu poate educa pe nimeni, deci ce pretentii mai ai sa-l educe familia cand nici macar ea insasi nu este educata la randu-i.
Laura76
Postat pe 21 August 2009 15:09
As tine cu dreptatea. Deci in cazul ala cu el. Cred ca esti cam superficiala. Se pare ca intradevar nu ti-ai baut cafeaua si chiar daca o vei bea tot degeaba va fi. Daca tu spui ce spui inseamna ca e vai de lumea asta cu oameni ca tine in ea.
Laura76
Postat pe 22 August 2009 18:09
P.S pentru anakin a fot raspunsul si continuare. Se vede ce fel de peroana esti daca faci o femeie de 51 de ani "mamaie" . Ce ar mai fi de zis??!!! ..........
Laura76
Postat pe 22 August 2009 18:13
bai nene, ma vad nevoita sa-i dau dreptate anakinului..

adica voi doi va certati ca chiorii, ma scuzati de expresie, si-l bagati pe ala nevinovatul la mijloc, sa faca pe judecatorul de pace..

hai sa-ti zic o treaba, baiatul nu s-a bagat, pentru ca voi doi si tu si frate-su, l-ati pus intr-o situatie ingrata..si se pare ca nici unul nu s-a gandit la el, la cum se simte el, punandu-l sa aleaga...
bai fata, ala ramane frate-su pentru toata viata, tu poti sa nu mai existi maine pentru el, daca ii vin dracii, ori i se taie de tine..

sunteti majori, vaccinati, aveti intelepciunea sa va rezolvati diferendele singuri, nu prin terte persoane, sa poarte altii razboaie pentru voi..

maturizati-va !!
kyra
Postat pe 22 August 2009 18:34
Mda, ce sa zic.
Laura76
Postat pe 23 August 2009 21:54
lasa textul si spune.
kyra
Postat pe 23 August 2009 21:56
Lauriciu, ti-ai luat pilulele, nene?.. pe alea verzi, nu doar pe cele galbene, astea te ajuta doar la digestie.
Lasand deoparte atacul gratuit, agramat si nesimtit la persoana mea, orice om cu capul pe umeri nu se baga intr-o cearta dintre doua dobitoace, intrucat risca sa fie confundat cu ele. Asta o data. A doua, daca toate femeile ar gandi ca tine, inseamna ca barbatii ar trebui sa isi rupa rudele in bataie, mama, tata, frati ori surori, ca sa aibe o pitipoanca satisfactia ca are barbat smardoi si omul ii repereaza imediat onoarea, ca lu' domn'Mitica.
Si ca sugestie, cand mai ai idei crete, incearca o lobotomie.
anakin
Postat pe 24 August 2009 14:46
laura,ce faceai daca de fata era tot neamul lui si faceau cu totii misto de tine??

cred ca civilizat era sa te ridici si sa pleci nu sa dai curs unui conflict,mai ales ca erati in public...continuand mistourile facute de viitorul-fostul cumnat nu ai dovedit decat ca nu esti mai presus decat el cu nimic,asa ca lasa vaicareala.respectul se castiga ,scumpo,nu ti se datoreaza,numai pentru simplu motiv ca esti femeie...si la drept vorbind,daca ai sarit si tu cu gura mare ce ai castigat? te inseli daca iti inchipui ca respectul....
Roxxynela
Postat pe 24 August 2009 15:01
fleur_de_lis
Postat pe 24 August 2009 15:06
Pai asta am si facut. M-am ridicat si am plecat. Multumite?
Laura76
Postat pe 24 August 2009 15:20
toooooooooooootaaaaaaaal!
fleur_de_lis
Postat pe 24 August 2009 15:21
Bravooooooooooooooo!!!!!!!! Ma bucur enorm.
Laura76
Postat pe 24 August 2009 20:07
Se pare ca lipsa de noroc sau de experienta la barbati te urmareste....
"Da am terminat balciul cu taurul si ma bucur . Am cunoscut un barbat care stie sa aprecieze o femeie adevarata langa el. Si va anunt cu bucurie ca la anul fac si nunta. Stiu ca va bucurati pentru mine si va multumesc anticipat . Sunt dovada ca un taur nu te poate darama si ca sunt barbati mult mai buni decat iei.....Am gasit barbatul care sunt centrul lumii lui... Curand imi voi cumpara rochia de mireasa dar ma astepta o surpriza, inelul .......... Ziua e deja aleasa... Se pare ca cel cu care ma marit e jumatatea mea. Sunt o norocoasa "
Oare chiar sa fii atat de ghinionista cu barbatii astia? Ori tu esti problema?

Dupa episodul "barbatul taur" ne pregatesti un alt episod ?
Asta cum se va numi "barbatul nebarbat" ?
Eterna_iubire
Postat pe 24 August 2009 23:10
De la: anakin, la data 2009-08-24 14:46:49Lauriciu, ti-ai luat pilulele, nene?.. pe alea verzi, nu doar pe cele galbene, astea te ajuta doar la digestie.
Lasand deoparte atacul gratuit, agramat si nesimtit la persoana mea, orice om cu capul pe umeri nu se baga intr-o cearta dintre doua dobitoace, intrucat risca sa fie confundat cu ele. Asta o data. A doua, daca toate femeile ar gandi ca tine, inseamna ca barbatii ar trebui sa isi rupa rudele in bataie, mama, tata, frati ori surori, ca sa aibe o pitipoanca satisfactia ca are barbat smardoi si omul ii repereaza imediat onoarea, ca lu' domn'Mitica.
Si ca sugestie, cand mai ai idei crete, incearca o lobotomie.

Bun, nu e vorba nici de pitzipoance, nici de cocalari, nici de moartea din carpati, smardoi de prima mana...fiecare familie cu "glumele" ei, daca la mine in familie cineva derapeaza din punctul meu de vedere in raport cu partenerul meu..eu ii spun frumos intre patru ochi ca nu e ok, ca s-ar putea sa deranjeze si sa se abtina de la comentarii. Imi permit sa-i zic tocmai pentru ca este de-al meu. Respectul se castiga nu zic nu, dar in viata mai dai si de indivizi care nu stiu cu ce se mananca, n-au respect de sine s-atunci ce pretentii sa mai ai.
misslotus
Postat pe 25 August 2009 13:32
Mda, ce sa zic ,se pare ca am noroc la bani. Deranjeaza pe cineva cate subicete deschide fiecare ? Daca da netul e plin nu va tine nimeni cu hartia si creionul in mana sa contabilizati. Sunt atatea lucruri interesante cine va forteaza sa comentati la fiecare subiect deschis de aceasi persoana?!!! Mi-ai dat idee sa mai deschid vre-o 10, urmaritile si postati si acolo cate ceva. Va astept. Creioanele in mana si .............START la numarat.
Laura76
Postat pe 25 August 2009 15:12
pai bine,laura,nu ne-ai cerut tu parerea?de ce te superi acum ca -ti raspundem,chiar si altceva decat te astepti tu?nu-i normal sa avem pareri diferite atat timp cat suntem oameni diferiti?
Roxxynela
Postat pe 25 August 2009 15:30
foarte bine faci, misslotus, este o atitudine corecta si am incredere in tine ca asa vei proceda.. dar, totusi, trebuia ma citezi? ca eu nu am facut nici o referire la tine, si sper sa nu fi facut vreo eroare in postare.
anakin
Postat pe 25 August 2009 23:00
bre lauro, asa avem noi necaz la viata si ghinion de nesansa, sa ne sara-n oki postari d-astea alaturea cu drumu`..

karma grea, neica...
kyra
Postat pe 25 August 2009 23:13
nu konteaza kate drumuri, da subiekte de carma si siferinta ca de la anu nu mai tine frate destul ca unu a insjosit-o sus si alalalnt nu avea fata sa steie la masa de dama de rosu ce iese la drum de seara dupa lapte ca nu mai avea la magazin si din ultima productrie s.a supara joiana ca popa rosu nu iese cu trefla verde si cavalerul negru nu i-a iesit de la inceput da v9ne toamna si cand iese gemul de capsuni o sa vada el daca nu a zis nimic si a stat kuminte pe scaunul ala langa usa
pik_nik
Postat pe 25 August 2009 23:17
bre, da` tu de care popa esti ? zi drept!
kyra
Postat pe 25 August 2009 23:20
drept!
am zis bine?
pik_nik
Postat pe 25 August 2009 23:21
lady_corina
Postat pe 25 August 2009 23:22
nu, e stramb nitel !
kyra
Postat pe 25 August 2009 23:22
un pic de inclinatie nu strica niciodata, si nu face rau nimanui
pik_nik
Postat pe 25 August 2009 23:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire fara sex 53 De la: mady 20 August 2009 01:49
IDEMNIZATIE DE CRESTERE A COPILULUI 9 De la: Adriana_Nutu_1 13 Martie 2013 17:14
Nu ma mai cauta 14 De la: garbo_7796 5 Februarie 2015 21:49
Superstitii si traditii de Dragobete 13 De la: malinad 29 Februarie 2012 19:55
atractie sexuala sau iubire? 16 De la: preciouss 21 Iulie 2009 21:28
Setari Cookie-uri