barbatii care fac copii cu femei diferite

k nb ms pt sfaturi mai vb
mady
Postat pe 23 August 2009 02:55
da dar credema k deocamdata nu am unde sa plec in 2-3 luni plec pt k toata fam mea este in spania Doamne tu ai mai intalnit sau auzit asemenea speciment de om?
mady
Postat pe 23 August 2009 02:58
Da papusa, am auzit.Ba chiar am intilnit!

Ai grija de tine si de ingerasul tau si mergi mai departe cu curaj!
Aemulus
Postat pe 23 August 2009 05:53
buna ziua si pupici pt toata lumea
mady
Postat pe 23 August 2009 15:06
cu siguranta o sa am grija nu o sa ii fac pe plac sa ma vada distrusa chiar dak eu sunt nu o sa ii arat
mady
Postat pe 23 August 2009 15:08
iubitaa hai sa iti spun ceva ce parintii mei n-au prea stiu!un copil isi formeaza caracterul intre 0-3ani de viata si si-l definitiveaza intre 3-7 ani! deci mare grija cum te porti cu el in aceasta perioada! si nici nu e bine sa te indepartezi de el in tot acest timp, ar trebuie avut mare grija si ce ii "transmiti".pupici
fleur_de_lis
Postat pe 23 August 2009 15:13
Doamne dar copilul asta este viata mea nu as face nimic sa il raneasca pe el chiar dak ar trebui sa sufar asa toata viata si o sa am grija sa nu mosteneasca caracteru lu omul ala care ii este "tata"
mady
Postat pe 23 August 2009 15:17
mai eu iti zic ca simteeeeeeeeeeeeeeeee !!!! si sa ai grija sa te simta echilibrata, happy, multumita!
fleur_de_lis
Postat pe 23 August 2009 15:19
eu nu il alaptez ii dau lapte praf tot se tranmite k de atatea probleme mia pierit si laptele
mady
Postat pe 23 August 2009 15:24
BUNA Ce faceti???
mady
Postat pe 26 August 2009 16:58
fetelor daca va place un barbat nu ramineti insarcinate cu scop de santaj sentimental, EL nu se schimba,daca are deja alta familie nu divorteaza ptr ca acolo are deja copii,o casa, mobila niste pamint de la socrii o masina luata cu banii de la nunta,iata cateva motive ca el sa nu fie hotarit,iar situatia va trena chiar daca tu ii faci un bebe.Eu insemi iubesc un astfel de barbat si nu ma gindesc sa fiu cu el din cauza vietii lui complicate;acum asteapta al patrulea copil cu o amanta,mai are unul facut cu o iubita,la tinerete,2 cu sotia legitima pe care a lasat-o de izbeliste si acu asteapta unul de la amanta...iar eu il iubesc de ani buni.
utad
Postat pe 14 Octombrie 2009 11:08
eu nu am vrut copil....el a vrut si cand aveam 6 luni de sarcina am aflat k are pe altcineva care si ea este insarcinata in 3 luni deci.....ce mai era de facut????el sia dorit mult acest copil pt k are 29 de ani dar eu nu pt k am doar 21 si chiarnu vroiam si nu ma lasat sa fac chirotaj acum ce vina am eu k pe el nu il mai intereseaza????acum nu imi pare rau k am copil frumos si eate viata mea acum
mady
Postat pe 16 Octombrie 2009 11:50
da dar eu traiesc cu el de 5-6 ai deci era numai cu mn el nu avea pe nimeni dar dupa ceva timp el a hotarat sa facem un copil...bn k eunu prea am fost deacord dar...asta e si dupa ce aveam 6 luni de sarcina am aflat k avea si pe altcineva care si ea la randu ei era gravida in 2 luni ce puteam sa mai fac cand noi aveam planuri de viitor bn cel putin eu si chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea lui si nici gand k am facut acest copilas k sa il leg de mn pt k acum nush cum sa scap de el dak vrei sa ma crezi pt k a zis k a fost o greseala cu celalta dar eu nu pot sa cred asa ceva.sii credema k acum iubesc f mult acest copil este viata mea si nu imi pare rau chiar dak am sa il cresc singura
mady
Postat pe 16 Octombrie 2009 11:57
draga mea, asta e un barbat (daca pot sa-i zic asa) care fuge de responsabilitati...e mai imatur decat tine la 22 de ani!

daca era asa interesat si iubitor, ar trebui sa se ocupe de ambii copii, daca isi asuma faptele sale...dar se pare ca nu...
zambila
Postat pe 16 Octombrie 2009 12:03
el nu cred ca realizeaza ce a facut cu toate k are 29de ani nush dar asa om nu am mai intalnit.Sincer imi este f greu dar trebuie sa trec si peste asta cu toate k voi ramane marcata toata viata
mady
Postat pe 17 Octombrie 2009 11:56
pai ce sa realizeze el??
el nu poarta sarcina, nu naste, nu alapteaza, nu se trezeste noaptea sa schimbe copilul...doar are 2 proaste care sa se ocupe de asta, nu??
scuze ca-ti spun, dar comportamentul lui lasa de dorit...f-ai bagajele, si la gara cu el!!!
zambila
Postat pe 17 Octombrie 2009 13:32
*fa-i
zambila
Postat pe 17 Octombrie 2009 19:34
S-a modificat ceva?! Nu mai am bulina si reusesc sa intru foarte greu..
AMELYY
Postat pe 18 Octombrie 2009 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme 5 De la: giul1a 10 Iulie 2010 17:17
Ajutati-ma sa inteleg ce mi se intampla!:( 49 De la: garbo077923 28 Decembrie 2011 23:26
Dilema.... 14 De la: alfheim 2 Septembrie 2011 16:56
cum poate iubi o femeie 2 barbati in acelas timp??????????? 333 De la: garbo162012 19 Aprilie 2012 21:17
Nu stiu cei cu mine 59 De la: garbo259257 16 Ianuarie 2012 13:05
Setari Cookie-uri