FEMEIA VARSATOR

la plezneala? perversa mica!
si ce preferi, biciusca, bastonul, palma? ca pe unde, stiu io
pik_nik
Postat pe 18 Iulie 2009 18:48
ti-as zice dar ma rusinez . las ca o sa descoperi tu. asa zice la horoscop. femeia peste poate sa te invete savoarea gesturilor erotice
si_totusi
Postat pe 18 Iulie 2009 18:54
kyra
Postat pe 18 Iulie 2009 18:58
nene pykule vezi sa nu fie minora ca apoiiiiiiii te vad la stiri,
yanyacharberet
Postat pe 18 Iulie 2009 18:59
am priceput, yanya....de treci la aparat
pik_nik
Postat pe 18 Iulie 2009 19:01
De la: pik_nik, la data 2009-07-18 19:01:39am priceput, yanya....de treci la aparat
de ce nene pikule,:((:(( vrei sa ma electrocutezi, sar putea sa_mi placa dar...acu ma tot gandesc ca mai bine cu femeie ca stie sa faca ATINGERI pe care barbati nu le stiu
yanyacharberet
Postat pe 18 Iulie 2009 19:03
De la: yanyacharberet, la data 2009-07-18 17:42:41
De la: pik_nik, la data 2009-07-18 17:25:57mai, zodia asta n-o gasesc pe gugal. sunt nativii din 30-31 februarie?
cei nascuti in aceasta perioada sunt cei mai cetiti oamei ai universului, cred ca avem si noi nevoie de oameni ca acestia ia zii de FEMELA SAGETATOR STII CEVA CI E IMI ESTE SCRIS IN STELE ,MOARE? raman cu averea lui ori ba
sanda_1
Postat pe 11 August 2009 21:07
sanda_1
Postat pe 11 August 2009 21:08
De la: pik_nik, la data 2009-07-18 17:15:10N-o conditionati niciodata pe femeia Varsator sa se ncadreze n timp. Daca aveti o ntlnire cu ea, fiti pregatit s-o asteptati foarte mult, amintindu-i, eventual, ca avea ntlnire, sau fiti gata sa acceptati o contramandare a ntlnirii exact cnd ati ajuns la locul stabilit, abia tinndu-va de florile cumparate si disperat ca ati ntrziat. Daca, totusi, ea este acolo, nu-i dati aceste flori, pentru ca nu stie cum sa procedeze cu ele. Sensibilitatile ei sunt mai ales mentale, intuitive, civice.

Daca va transforma n secretarul primului congres de parapsihologie, acceptati fara nici un fel de mpotrivire, pentru ca acela va fi un congres international si cineva trebuie sa se sacrifice ca s-o ajute. Dovediti-i ca traiti la temperaturi nalte si ca aveti conceptii progresiste. Femeii Varsator nu-i plac barbatii fara initiativa si priponiti de conservatorismul parintilor sau de convenientele rasuflate ale epocii.

Visati naintea femeii Varsator la o alta umanitate, vorbiti-i despre sistemele solare din galaxiile vecine si trageti o raita pe la diverse firme. Va admira uluita si se va ndragosti brusc de dvs. la vederea primului aspirator care scoate singur covorul n curte, sau vaznd ca exista alimente care se gatesc la simpla noastra comanda verbala.

Ajungeti apoi, ca din ntmplare, la un prieten care tocmai si aniverseaza ziua de nastere. Va fi fericita ca are cu cine discuta despre noile schimbari planetare si despre telepatie. i plac prietenii si prieteniile - are o sumedenie dar niciodata timp pentru ele. A iubi o femeie Varsator este un mare act de curaj, pentru ca veti iubi, n realitate, o jumatate de glob!


Wauuuuuuuuuuuu.. cine stie chiar atatea despre mine???????
deliapetrescu
Postat pe 14 August 2009 19:06
pik_nik
Postat pe 14 August 2009 20:06
nene pik-nik,sunt si eu o varsatoare si taaaare mult mi-a placut ce-ai zis de ea-ma regasesc-,dar de ce n-au(n-am) noroc in dragoste,nu zisesi nimic!e ceva nashpa la sentimente de nu gaseste om pe placul ei(meu)?
ioana10000
Postat pe 14 August 2009 22:43
pai ce vina am eu daca nu esti interesata sa ma cunosti?
pik_nik
Postat pe 14 August 2009 23:08
buna concluzie!!
blanca
Postat pe 15 August 2009 07:38
mielu, nici tu nuuuu.....?
pik_nik
Postat pe 15 August 2009 07:40
pai io te cunosc! ...cred
te cunosc??
blanca
Postat pe 15 August 2009 07:42
crezi
pik_nik
Postat pe 15 August 2009 07:44
.............................
blanca
Postat pe 15 August 2009 07:47
dar ceva despre femeia ideala n-aveti? ca tot v-ati fofilat prin tot zodiacul... am inteles de alea care s-au nascut pe 30 februarie, dar alea-s moarte, ca atunci nu se puteau naste decat inainte de nepotul lui Cezar, Octavian... ca pe urma s-a jucat ala cu calendarul si le-a mutat pe toate pe 1 martie... dar alea de pe 31 februarie sigur sunt ideale... nu vorbesc mult, nu cicale, nu se ingrasa si fac si copii cuminti, nu?
cat despre femeia varsator neg orice zic zodiacele intrucat la varsator scrie exact la inceputul descrierii zodiei: excentricul zodiacului, original si inventivi... deci va rog, ori suntem excentrici riginali si inventivi ori suntem usor de catalogat...
si daca te duci mai departe pe linia zodiacului zice:vizionari, pot vedea viitorul... v-am zis ca "zodiacele minte"... nu vad ba nene mai departe de partea ailalta a strazii si la oftalmolog m-a si dat afara din cabinet: cica sa nu mai vin ca pot sa citesc afisele si de afara...
cat despre vorbit despre planete si viitorul omenirii,cam slabut... nu identific decat luceafarul de dimineata presupunand ca sunt treaza atunci cand apare...
snowflake
Postat pe 15 August 2009 17:11
Felicitari !este o descriere exacta a zodiei...in special a partii feminine(o spun din...experienta unei varsatoare autentice).Ai gasit asta undeva,sau sunt trairile tale personale?
mihaelaiza
Postat pe 20 August 2009 07:54
daca mie imi spui, tre' sa recunosc ca mi-au cam scapat partile feminine din trairile personale
pik_nik
Postat pe 20 August 2009 09:19
mihaela, numai trairi personale... si foarte multa incapatanare... am si eu o manie cu etichetele...

pik_nik, de cand scapa barbatii ceva? ca eu stiu ca sunt mari amatori de barfe si cancanuri, chiar daca nu declarati... altfel, baieti buni...
snowflake
Postat pe 21 August 2009 00:48
snow, iubita, am scapat adica am uitat ce au simtit partile mele feminine
pik_nik
Postat pe 21 August 2009 00:51
da! bravo !intr-adevar ti-ai facut bine temele ,eu sant o femeie varsator si intr-adevar e foarte dificil sa ai o femeie varsator dar asta stie mai bine sotul meu ,totusi e foarte fericit ,trebuie sa iei in considerare si conjunctiile astrale si decadele si influentele uraniene,planeta care patroneaza varsatorii,in fine iti recomand cu caldura o relatie pe termen lung cu o varsatoare si pun pariu ca nu vei mai avea timp de "Garbo "
madbaby00
Postat pe 21 August 2009 19:45
De la: si_totusi, la data 2009-07-18 15:10:28avocat etc. avocat, medic, ministru sau mai stiu eu ce este bine de scris pe o carte de vizita. pe un forum, "titlul de noblete" este egal fix cu 0.


MULTA RAUTATE..DE UNDE OARE ...
biatrice30
Postat pe 22 August 2009 01:27
De la: pik_nik, la data 2009-07-18 17:42:18ia auzi, cica femeia sirena ar fi un aparat actionat de regula cu aburi, aer comprimat, iar cand e actionat de barbat produce sunete de mare intensitate. asta era?
garbo022242
Postat pe 22 August 2009 06:46
...are noroc femeia varsator in iubire luna septembie? ce sti?...Relly
garbo006923
Postat pe 22 August 2009 12:21
.....Varsatorul este tipul omului liber, modern, care nu accepta nici o constrangere, a avangardistului, a celui cu un pas inaintea tuturora, cu o scanteie mai altfel decat semenii sai. Nativul din zodia Varsatorului este cel mai nonconformist din tot Zodiacul. Este original, neconventional si destul de aerian, boem. Iubeste independenta, libertatea fizica si psihica. Uneori, cel nascut in zodia Varsatorului poate fi un adevarat vizionar. Ii plac lucrurile deosebite, misterioase, fiind atras de stiintele oculte, astrologie, dar si de tot ce inseamna tehnologie de varf.

Pentru fiecare reprezentant al acestei zodii conteaza foarte mult libertatea sa, atat fizica, cat mai ales spirituala. Aceasta este, poate, latura lor cea mai pregnanta, mai ales in relatiile sociale, unde nu suporta constrangerile absurde, dar acest lucru nu inseamna ca nu isi asuma responsabilitati.............
... Femeia Varsator are o fantezie ardenta si isi imagineaza partenerul asa cum ar dori ea sa fie. Adesea, se leaga de un partener cu care o uneste o lunga prietenie sau amicitie. Intre femeia Varsator si partenerul ei poate fi o intelegere perfecta, aproape telepatica....
........ Sentimental, Varsatorul se poate atasa foarte strans de oricine, dar cu o slaba vigoare a sentimentului. E ca si cum s-ar agata zdravan de un suport cu cel mai solid carlig din lume, dar de care ar fi atarnat un fir de paianjen. Pentru focul iubirii, Varsatorul este un material neinflamabil, mai mult, adesea un Varsator indragostit arata comic, dar poate arata si tragic daca isi da si el seama ca arata comic...
sophia1971
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:15
sophia, hai ca nu arat comic indragostita... arat varsator...
snowflake
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:30
mai sophia,eu inteleg ca esti mandra de zodia ta,dar chiar ti-au murit laudatorii??poate ne spui si care sunt defectele varsatorilor,ca de laude,slava Domnului ,nu ducem lipsa....
Roxxynela
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:33
ai auzit de vreun varsator cu defecte?
snowflake
Postat pe 16 Septembrie 2009 23:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Detoxifiere 43 De la: yza_my 28 Martie 2010 22:32
Iubirea dupa porunca Lui Dumnezeu 17 De la: anaROBERT 23 Iunie 2010 13:09
mancare sanatoasa 172 De la: al_ma 8 Februarie 2013 17:04
cum sa-ti accepti defectele!!!.... 43 De la: fleurdelis 7 Iulie 2010 23:07
Putin din fiecare??? 2 De la: garbo026388 14 Iulie 2009 19:42
Setari Cookie-uri