exista iubire pe internet.?e reala sau imaginativa/

fetelor,si eu sunt una care mi-am maginat, un tip cum mi-ar fi placut ,sa fie alesul meu.apoi am realizat,ca ma amagesc.eu sunt o fire,romantica ,dar si realista.nu cred in posmegi muieti.
allexanndrra
Postat pe 5 Iunie 2009 00:21
Dupa filmuletul cu fostul ministru, nu mai stiu cum il cheama, e normala si dragostea asta pe net. Adicatelea barbatul isi freaca cocoselul in fata unei camere care transmite pe net, si dupa aia si-o tranteste pe tastatura.
Mie mi se pare foarte romantic.
_alexandra
Postat pe 5 Iunie 2009 00:38
mi-e rau...

romantica mea...
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Iunie 2009 00:53
Ie-te sunt doua Alexandre....Numai ca una s-a bilbiit nitzel cind si-a scris numele.Mai sa fie!
Aemulus
Postat pe 5 Iunie 2009 00:55
ooops!!!!...se lasa cu...romantisme!!!
ia pune soro...webu`...sa fie romantismu`ntreg!!!
sa fii mai convingatoare...deh!!
ovidiu42
Postat pe 5 Iunie 2009 00:58
hmmm...iote ce posta allexanndrra azi

"draga vanessa,stai stramb si judeca drept.spui ca ai iubit,de la distanta.dar,te intreb l-ai vazut vreodata?ce ai iubit/o poza sau o imagine/scz nu merge prea bine semnul intrebarii.in internet poti fi oricine sau orice.chiar daca iti arata o poza,de unde sti ca era el/la telefon la fel.deci daca nu v-ati intalnit niciodata fata in fata cine este el de fapt/sti?
habar nu ai.si chiar daca v-ati fi intalnit,cine stie,ca era acelasi?scumpo,ai iubit o imagine,a cuiva care,ti-ai inchipuit-o asa cum ai vrut tu sau el.si eu pot sate fac ,sa te indragostesti maine de mine,vb ca un baiat."

deci, avea temele facute, ma intreb de ce a mai deschis topicul asta
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Iunie 2009 01:05
he heeeeeee!!!! wife....ia zi...tot tu...de ce crezi ca a deschis?
sunt convins ca stii!
unora...le plac himerele!!!
ovidiu42
Postat pe 5 Iunie 2009 01:10
mdea...doar ca noi suntem harsaiti pe forumu' asta...nu mai percutam la de-astea din putu' gandirii
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Iunie 2009 01:12

nada...pt copchii!!!
ovidiu42
Postat pe 5 Iunie 2009 01:15
baaa...fata nu crede in posmegi muieti.......dar daca sunt mai spre pesmeti??? adica mai uscati......ii da printre gingii?????
tutankhamon
Postat pe 5 Iunie 2009 01:19
stomatoloago...
wife_de_zmeu
Postat pe 5 Iunie 2009 01:19
De la: allexanndrra, la data 2009-06-05 00:21:42fetelor,si eu sunt una care mi-am maginat, un tip cum mi-ar fi placut ,sa fie alesul meu.apoi am realizat,ca ma amagesc.eu sunt o fire,romantica ,dar si realista.nu cred in posmegi muieti.


la asa "amagiri" asa raspuns...
mia79x
Postat pe 5 Iunie 2009 11:24
M-am indragostit de un barbat pe net. E grav ca este unul neserios. Curteaza toate femeile si nu da 2 bani pe nimeni. Si il iubesc. Oare doar imi imaginez?
nimeniorin
Postat pe 30 Iulie 2009 04:05
Iti imaginezi. Vezi de treaba ta.
Micass
Postat pe 30 Iulie 2009 09:22
nu te poti indragosti pe net . e iluzie . dragostea e mai mult ...
blanca
Postat pe 30 Iulie 2009 10:00
mai, voi sunteti cu capul? sa te indragostesti de un barbat pe net. nu-l vezi, nu-l stii dar mori de iubire. cum asa?

citeam ce spune lyli. se indragosteste de"un neserios" ce curteaza toate fetele dar ea il iubeste. oare el stie ce patima a declansat?


confundati totusi niste chestii care este ele

dupa parerea mea, cele ce cred in asa ceva, au o problema grava. problema psihica . cred ca e ceva legat si de afectivitate. nevoia de a fi iubita, de a iubi .nu discern intre real si vis intre trairile autentice cu cele inchipuite.
se ataseaza de oricine le face un mic compliment sau le da o oaresce atentie. ori dimpotriva. fac pasiuni pentru cei ce nu le dau atentie si le trateaza cu indiferenta.



si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:06
na, ca acest utilizator nu mai exista si-a facut sepuku
si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:07
totusico, stai linistita, se reincarneaza... daca nu a facut-o deja
Thor
Postat pe 30 Iulie 2009 10:09
thor, masochismul e o moda daca nu-si taie venele, n-are ambitie
si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:11
nu. le lasa lungi.
pik_nik
Postat pe 30 Iulie 2009 10:12
dap... sunt curios daca se va balbai si la urmatorul nick
Thor
Postat pe 30 Iulie 2009 10:13
De la: si_totusi, la data 2009-07-30 10:06:02mai, voi sunteti cu capul? sa te indragostesti de un barbat pe net. nu-l vezi, nu-l stii dar mori de iubire. cum asa?

citeam ce spune lyli. se indragosteste de"un neserios" ce curteaza toate fetele dar ea il iubeste. oare el stie ce patima a declansat?


confundati totusi niste chestii care este ele

dupa parerea mea, cele ce cred in asa ceva, au o problema grava. problema psihica . cred ca e ceva legat si de afectivitate. nevoia de a fi iubita, de a iubi .nu discern intre real si vis intre trairile autentice cu cele inchipuite.
se ataseaza de oricine le face un mic compliment sau le da o oaresce atentie. ori dimpotriva. fac pasiuni pentru cei ce nu le dau atentie si le trateaza cu indiferenta.


e dorul de "luceferi" si totusi!
e cam asa:

>


l vede azi, l vede mni,
Astfel dorinta-i gata;
El iar, privind de saptamni,
i cade draga fata.

Cum ea pe coate-si razima
Visnd ale ei tmple,
De dorul lui si inima
Si sufletu-i se mple.

Si ct de viu s-aprinde el
n orisicare sara,
Spre umbra negrului castel
Cnd ea o sa-i apara.




fleur_de_lis
Postat pe 30 Iulie 2009 10:18
voi nu stiti cum e cand mori din dragoste ranita si cat e de groaznic sa invii zgubilitica si sa o iei de la capat cu suferinta.
si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:19
mda. si totusi e nasol cand te indragostesti de cineva real, apoi vrei sa continui relatia la distanta, pe net...
da' trece
pik_nik
Postat pe 30 Iulie 2009 10:20
nuuuuu..noi nu stiim!
noi suntem din fier si din piatra....]cum doamne iarta-ma sa nu stim?
zi-mi si mie ce femeie e aia care nu simtit niciodata asa ceva?
fleur_de_lis
Postat pe 30 Iulie 2009 10:20
pik_nik
Postat pe 30 Iulie 2009 10:22
mai piku, relatia la distanta e ceva de n-ar mai fi. de fapt, nu e.
asa ca, sa ramana ce a fost frumos in real si cam atat . astia care au incurcaturi de acest gen e bine sa se detaseze de ce a fost . asta e. distanta separa si desparte .
si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:26
pik_nik
Postat pe 30 Iulie 2009 10:27
love, de astia ce vor sa pipaie luceferii, stele, si alte alea cosmice e lumea satula. de fapt, nu lumea ci , spitalele de psihiatrie
si_totusi
Postat pe 30 Iulie 2009 10:31
etee na!
de grija lor nu se mai poate misca lumea inainte! ce are una si cu alta, poti sa-mi spui??
exista in lume ierarhii...
oameni purtati de dorurile de luceferi, si functionarii publici! care se uita in permanenta la ceas! cartile lui andrei plesu, si ziaristica ieftina, d e prost gust..gen click!
sau cancan!
comme on!
fleur_de_lis
Postat pe 30 Iulie 2009 10:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inceputul de la 0 sau continuarea realatiei ,,,un sfat va rog 25 De la: garbo_477844 12 Ianuarie 2018 15:00
Identitati multiple 29 De la: garbo_392853 9 Ianuarie 2014 22:59
STATUS'URI 2 De la: blaa 11 Ianuarie 2010 22:16
Toata lumea mi-a predat lectii, de aceea nu am avut timp sa invat ! 53 De la: adi27 12 Ianuarie 2011 23:29
iubind iubitul alteia!! 167 De la: fleurdelis 28 August 2010 11:10
Setari Cookie-uri