cateva cuvinte despre barbatul ideal

De la: sora_ilsi, la data 2010-02-10 22:37:48hai, mai, fleur, ca pierderea ideilor nu ti se trage de la tut...
stii tu de la cine...


ilsi...asa e!!!!!ai maaare dreptate....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 22:42
aha! trecem la vendete sa'nteleg!
suuuuuuuuper taree!
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 22:43
De la: tutankhamon, la data 2010-02-10 22:42:24fleur si pik......cand va veti abtine sa o mai intaratati pe amoeba asta si sa nu mai conversati cu ea.....ma voi abtine si eu....dar cum vad ca voi conversati in draci, desi s-a hotarat ignore total, nu vad de ce voi aveti voie, si eu nu.....care e problema voastra?????


mai repet pentru cine nu intelege subtilitatile.....si voi repeta pana cand se va respecta hotararea de a o IGNORA COMPLET ....pana atunci cred ca pot face ce vreau eu...din cate stiu, e un forum public.....atata timp cat pe ea o acceptati si o trageti de limba, nu vad de ce va deranjeaza ce fac eu, nu????
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 22:45
sora_ilsi
Postat pe 10 Februarie 2010 22:45
tuth, uite, pe scurt:
- poate ai hotarat tu ceva, da' in numle meu nu poti hotara,
- e clar ca tu te folosesti ca pretext de irinuca sa ajungi din nou in topul postatorilor,
- flodarea e interzisa in forumurile publice
- din disputele cu irina, tu pierzi mereu, datorita limbajului tau.
pik_nik
Postat pe 10 Februarie 2010 22:46
da nu zece mii de ori maii! te roog!si eu chiar nu'mi amintesc sa fi vb cu ea!
ilsi zi si mie dela cine?? dela iri??
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 22:47
ar mai fi un amanunt...
cand iti spun mai multi ca esti beat, te duci frumos si dormi
pik_nik
Postat pe 10 Februarie 2010 22:48
am inteles ca asta ar fi ideea, dar n-am priceput ce tribunal suprem a dat hotararea asta si eu de ce n-am fost consultata daca tot sunt obligata sa ma supun...

Tylly
Postat pe 10 Februarie 2010 22:49
ti-am raspuns in privat, fleur
sora_ilsi
Postat pe 10 Februarie 2010 22:49
aha!
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 22:49
hai ca-si baga iri coada zdravan...ca sa nu zic altfel...
sora_ilsi
Postat pe 10 Februarie 2010 22:50
ma rog io am inteles pe toata lumea, numa k mai raman doi oameni pe forum tuth! tu si ea! noi restu,,,,ne uitam k la un jok frumos de ping pong!
din care nu cred ca avem ce'nvata...
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 22:51
pik...tu ai o problema mami????
- nu-ti convine forumul, nu mai intra....cauta sa discuti in particular cu irina cat vrei....dar nu mai intoxica pe mine - nu ne mai intoxica pe noi toti - cu dialoguri si trageri de limba ale acestei amoebe....
- nu este nici o dorinta personala de a ajunge in frunte.....au fost luni in care si tu si altii ati fost inainte si nu m-am ofticat...nici nu m-a interesat...dar cand se ajunge in frunte pe postari gen copy-paste si citari la infinit....nu vad de ce te deranjeaza pesroana mea, care face acelasi lucru, si pe obnubilata asta o tii in brate....iar mie imi bagi pumnul in gura... DE CEEE????
- AHA...eu fac flodare???? cine a inceput pikule???? sau ai ceva vrajeli cu irinuca si te deranjeaza persoana mea???? nu vezi ca te legi de cine nu trebuie???? parerea mea e ca ar trebui sa te sesizezi in legatura cu ea mai intai....dar vad ca ii faci jocul in continuare..
- disputele mele cu irina??? limbajul meu??? ha!!!! tu citesti ce scrii??? sau gandesti ce spui??? ai ceva personal impotriva mea????cati au fost cei care au injurat-o, pik???? de cate ori i s-a spus sictir??? de cate ori a fost luata peste picior si nu cu un limbaj adecvat??? a....dar tu ma vezi numai pe mine????halal...
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 22:54
De la: fleurdelis, la data 2010-02-10 22:51:35ma rog io am inteles pe toata lumea, numa k mai raman doi oameni pe forum tuth! tu si ea! noi restu,,,,ne uitam k la un jok frumos de ping pong!
din care nu cred ca avem ce'nvata...


te rog sa-mi explici ceea ce vrei sa insinuezi....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 22:56
tut e o vorba : de unde nu-i nici dumnezeu nu cere!
DE LA TINE cerem toti , intelegere, da??
in fine eu ma retrag, am deja o zi cat se poate de proasta azi nu mai era nevoie....
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 22:58
tuth, reactia ta a fost exagerata.
doua pagini pline cu zeci de postari identice... ce-ai vrut sa demonstrezi cu asta?
Tylly
Postat pe 10 Februarie 2010 23:00
a reusit (ca sa nu-i zic pe nume) sa va dezbine? a reusit

mi-e tare greu sa urmaresc si, in plus, nu-mi plac vorbele si acuzele aruncate aiurea
panty_C
Postat pe 10 Februarie 2010 23:00
calmati-va! stiti ce face irinuca acun? sare intr-un picior si bate din palme vesela. credeti ca merita?
anirica
Postat pe 10 Februarie 2010 23:00
fleur...stai un pic....de ce de la mine asteptati intelegere???....de ceee????...nu crezi ca si eu m-am saturat sa o vad in fiecare seara cu postari inutile??? nu crezi ca si eu m-am saturat sa derulez pagini intregi ca sa trec peste citatele ei inutile si peste copy=paste????
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 23:00
PENTRU CA TU ESTI FETITA DESTEAPTA....D-AIA!
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 23:01
De la: fleurdelis, la data 2010-02-10 22:58:46tut e o vorba : de unde nu-i nici dumnezeu nu cere!
DE LA TINE cerem toti , intelegere, da??
in fine eu ma retrag, am deja o zi cat se poate de proasta azi nu mai era nevoie....


LILO
Postat pe 10 Februarie 2010 23:03
Eu am, totusi, o multumire...ca discutia asta nu are loc pe topicul lui florinelu-irinelu...ca atunci ma suparam si eu...
sora_ilsi
Postat pe 10 Februarie 2010 23:04
tuth, nu se poate compara cu tine - nu se poate ridica la nivelul tau - te rog eu mult sa nu cobori nici tu stacheta!
panty_C
Postat pe 10 Februarie 2010 23:04
ai k fug la nani va las!
dar...sa o luam si altfel...eu sincer ...observ un progres la fatuica asta! asa cum se implica ea tiptil tiptil ...in topicele fiecaruia, a mai pierdut din vehementa! are,...si multi avem pb de ...comunicare, lipsa de prieteni timp, samd! da?
deci atata timp cat ea face progrese...de ce sa nu te faci k nu o bagi in seama>>??? te gandesti k poate ajuti un suflet?
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 23:05
oameni buni...iubitii mei prieteni.....de cate ori ne mai impiedicam de aceasta inutila a societatii???? de cate ori ne mai dezbinam din cauza ei???? toti sariti acuma in capul meu ca am umplut doua pagini de postari inutile.... da, bun, si??? de ea v-ati legat??? ati incercat cumva sa o anihilam de aici??? s-a vorbit de ignore total....unde e ignore-ul????toti vorbiti cu ea!!!!

nu credeti ca ma faceti acuma pe mine sa stau pe ganduri daca imi sterg contul sau nu??? nu credeti ca e destul sa o tot tineti in brate in loc sa incercam cumva sa o anihilam????

sincer...dupa reactia voastra....stau serios pe ganduri daca mai intru pe aici sau nu...si daca nu-mi sterg contul, o data pentru totdeauna, in sfarsit.....pentru ca acuma nu am decat un gust tare amar in gura.....nenorocita asta v-a facut sa nu mai vedeti care va sunt prietenii si daca mai conteaza pentru voi....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 23:05
De la: pik_nik, la data 2010-02-10 22:48:24ar mai fi un amanunt...
cand iti spun mai multi ca esti beat, te duci frumos si dormi


te rog frumos sa te abtii de la aceste zicatori populare si sa te controlezi un pic.....tot timpul vezi numai clone...tot timpul vezi numai rasmerite...tot timpul sari si provoci la cearta...zau...pe cuvant...am impresia ca esti aici doar pentru a ne destabiliza....
tutankhamon
Postat pe 10 Februarie 2010 23:07
o iei prea-n tragic mai!
e si ea un suflet! daca adminii o lasa, ce poti sa ii faci tu? sau ma rog ce ai rezolvat pana acum??sau ce rezolvi??
hai nb, paaa!~
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 23:08
de unde chestia asta ca"iadul da tot ce poate da din el mai bun", fleur?
sora_ilsi
Postat pe 10 Februarie 2010 23:08
ia uitati aci fericire...
http://video.roon.ro/channel/video/21/umor

sa luam exemplu si sa RAAADEEEMMM

de tot si de toate(cele)
LILO
Postat pe 10 Februarie 2010 23:09
mai bine nu-ntreba.... a fost o zi "fantasctica"...
pupici!
fleurdelis
Postat pe 10 Februarie 2010 23:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
il iubesc pe sotul meu dar ma loveste , imi vb urat, insa castiga f bine si nu duc lipsa de nimic, am insa un amant care ma iubeste si mi place sa fiu langa el, e tandru si iubitor insa castiga destul de putin, nu stiu ce sa fac :( 95 De la: zorideziua 12 Septembrie 2009 10:28
Despre "inteligenta" 156 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 13:39
Indragostita de chirurg...cat poate fii de rau? 38 De la: LadyLove 16 August 2015 16:17
Glume proaste..care distrug un univers intreg.. 14 De la: iasomia 2 Noiembrie 2009 17:47
Ajutati-ma! 33 De la: Danyxs 25 Noiembrie 2012 16:06
Setari Cookie-uri