el capricorn eu balanta?este vreo sansa?

as dori tare mult sa aflu parerea voastra deoarece astrele spun k nu prea ar fi compatibilitate intre balanta si capricorn, dar nu stiu eu ma inteleg foarte bine cu barbatii capricorn astept opiniile voastre pupiceeei :*:*:*
a_foxxy_tweety
Postat pe 13 Aprilie 2009 20:00
Interesanta intrebare.
Crezi ca niste planete, stele.. iti pot tie influenta soarta?
Depinde 'caracterul' tau sau a altcuiva de niste stele aflate sute de ani distanta?
garbo002042
Postat pe 26 Mai 2009 16:55
foxxy, oricat de mistica as fi, totusi nu-mi fac viata dupa predictii. astrele predispun si omu' dispune. oricata compatibilitate ai gasi cu cineva - dupa scriptele astrologice, nu poate fi inlocuita de realitate. deci ia si cerceteaza cine este acest tovarash, IN MOD PARTICULAR.
gianiblue
Postat pe 26 Mai 2009 19:14
sa stii ca si eu cred in horoscop, zodiac sau cum vrei sa ii zici si in compatibilitati dar sa stii ca exista si exceptii.uite eu sunt rac si acum ies cu un sagetator.daca m-as fi luat dupa horoscop-care scrie ca nu prea suntem compatibili- nu i-as fi acordat nici un sansa. si chiar e o pers deosebita si se poarta minunat cu mine, vrea sa ma ajute, sa imi fie alaturi.rareori gasesti o pers care sa nu fie egoista si sa gandesca si la tine, nu numai sa ii fie lui bine.vezi cum va intelegeti, daca sunteti compatibili din mai multe pct d eevdere, emotional, intelectual si fizic si nu te mai lasa influentata asa mult de ce scrie in horoscop.de ex daca scrie intr-o zi in horoscop ca o sa primesti bani, crezi ca se va intampla asta la toate pers din zodia resp? poate la unii da, la altii nu. sper sa iti fie de ajutor sfatul meu.te pup
laurita13
Postat pe 21 Iunie 2009 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mama ne-a distrus familia! 215 De la: garbo263078 26 Februarie 2018 18:01
Condoleante familiilor ingerasilor morti la Giulesti!!! 38 De la: Morena29 20 August 2010 18:58
Pareri 5 De la: garbo_479975 11 Ianuarie 2018 17:38
Ce sanse credeti ca are relatia mea? 34 De la: fleurdelis 24 Mai 2010 20:26
Are dreptul tutea de a esi din tara cu copilul??? 4 De la: Margarita__Kociug_1 19 Mai 2015 08:44
Setari Cookie-uri