sotul meu intra pe site-uri de homosexuali

Buna fetelor,

Sunt noua pe forum si m-am inscris tocmai ca sa va spun problema mea. Va rog sa-mi dati un sfat.

Am vazut pe history ca sotul meu intra pe situri cu homosexuali, da de multa vreme. Eu am aflat doar in seara asta. Nu m-am gandit ca siturile respective ar fi de homoxexuali, eu am intrat din greseala, mi-au mers prea repede degetele pe taste.... Sunt inca socata, si imi vine sa mor..... Am vazut ca se uita numai la poze cu barbati.....
In fiecare noapte imi spune ca n-are somn, si intra pe net. Eu dorm, si niciodata nu m-am gandit sa verific pe unde intra. Pur si simplu am descoperit din greseala... si sunt socata....

Inca ceva. El nu prea tine sa dormim impreuna, cica doarme mai bine in fata televizorului. Avem o fetita si 2 ani jumate dupa ce am nascut, n-a vrut sa faca sex cu mine....
Acum se intampla numai la initiatva mea , maxim o data pe saptamana.....
V-am dat detaliile astea ca sa aveti o idee.

Ce sa cred? Va rog, scrieti-mi ca daca nu, o sa timpesc.
Ce sa fac?

Cand ma gandesc mi se face pielea de gaina...brrrr

Cu respect.
gaga
Postat pe 13 Februarie 2009 22:54
wow...asta da problema...discuta cu el...spune-i ce ai descoperit si roaga-l sa aveti o discutie sincera. dar fara nervi si fara reprosuri ca atunci nu ai sa reusesti sa ai o discutie constructiva.

poate e doar o curiozitate infantila, cine stie...

sper ca nu esti alt subiect aruncat de garbo la hoha...

wife_de_zmeu
Postat pe 13 Februarie 2009 23:18
Doamna draga,

Multumesc de sfat. Chiar asa am sa fac dar nu stiu cum sa incep. Sunt sigura ca n-o sa recunoasca.

Asta dimineata chiar i-am spus ca am intrat pe history si am vazut pe ce site-uri intra.
Mi-a zis ca alea se deschid automat ca a instalat nu stiu ce program sa poata deschide nu stiu ce siteuri.... bla...bla.

Pe cand a venit acasa cu laptopul de la serviciu era totul curatat.

Dar oricum m-a pus pe ginduri si n-am de gand sa las asa totul balta.


Si inca ceva, eu nu mi-as pierde timpul pe internet postand subiecte atat de delicate asa in vant.
Chiar mi s-a parut ceva grav. Azi toata ziua m-am gandit numai la asta.

gaga
Postat pe 14 Februarie 2009 19:29
gago,

1.iar eu iti spun ca povestea ta nu este reala,inca un subiect aruncat la shto...

2.unei femei care afla ceva atat de socant,nu-i arde sa intre pe net..chiar in seara in care a aflat.

3"Cand ma gandesc mi se face pielea de gaina...brrrr"

numa' de" brrr" nu ti-ar fi ars!

4" Mi-a zis ca alea se deschid automat ca a instalat nu stiu ce program sa poata deschide nu stiu ce siteuri.... bla...bla.

si de "bla..bla"

5"Acum se intampla numai la initiativa mea , maxim o data pe saptamana"

si ce nu e ok? da' de cate ori pe saptamana vrei draga sa faci sex?...


6 "Dar oricum m-a pus pe ginduri si n-am de gand sa las asa totul balta"

lasa totu' balta!
Doamneee!


sa presupunem ca povestea ta este reala,ok?

de ce draq va ingreunati viata atat mai femeilor nu stiu...

ia nu mai lua tu initiativa...lasa-l fara sex,sa vezi se da la tine?

se uita la site-uri de homosexuali..auzi..iti sta mintea ce le mai da prin cap nenica...
iasomia
Postat pe 14 Februarie 2009 20:02
iaso...ce dreaku faci? mai o postare si desfiintezi topicul !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 12:21
cat e publicitate pe un program ce-l urmaresc la tv, mai bantui pe alte programe .am vazut ,nu retin unde, cum oameni ce aveau ani buni de casnicie , copii alea alea doritori sa-si faca operatie de schimbare a sexului.

unii spuneau ca au simtit inca din copilarie ca ceva nu e in regula cu ei altii, ziceau ca totul a aparut din senin si ca nu s-au mai putut identifica cu cele trasaturi anatomice ce le detin.

era unul care a spus ca cel mai greu a fost sa-si lamureasca copiii de acest lucru. e si normal cum sa-ti zica copilul din tata, mama .

dar, uite ca se poate. asa ca, au urmat tratamente cu hormoni, au facut operatii de schimbare si au devenit doamne

simpatic a fost cand a iesit unul din spital. era si fosta nevasta, si copiii si actualul iubit.

oare cum i s-a adresat nevasta, tinand seama de noua identitate?
ceva in genul: iubita, ai grija sa nu ramai insarcinata

dar copiii? tata, ce bine arati ca o fata

dar iubitul?
scumpa mea, tu i-ai conceput pe natafletii astia?

asa ca, nu e de gluma
si_totusi
Postat pe 15 Februarie 2009 12:46
traim intr-o lume nebuna, totusico...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 12:49
cine sa mai inteleaga. cred totusi ca povestea cu homosesualii tine si de moda dar si de ceva la bibilica sau de ce nu, o problema medicala. chiar o fi gresit natura cu ei si, le-a injectat trairi de femeie in corp de mascul. sau viceversa. am vazut si femei doritoare de a detine ....
si_totusi
Postat pe 15 Februarie 2009 12:53
totusico...multi si-au pierdut scara de valori...incearca de toate, cu toti...e goana asta nebuna dupa inedit...mor toti de plictiseala, cred...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 13:44
Iasomie, esti sclipitoare. Totusi, daca tot este aruncat subiectul in fata tuturor, hai sa zicem ce credem:
eu, una, cred ca homosexualitatea este o boala si ca in nici un caz nu se justifica prin lipsa de ocupatie. nu de altceva dar vedeti si voi cat de greu le este sa traiasca homosexualilor, cat de blamati sunt. cine s-ar supune cu buna stiinta la asa ceva? poate un nebun. si poate da, boala e la cap. numa' ca istoria dovedeste oameni absolut ok cu orientari homosexuale.
eu, personal, pentru viata publica in care se pare ca acestia chiar au nu stiu ce de dau mai mult decat alti oameni, ii admir.
ce se intampla in casa lor si patul lor, nu-i treaba mea.
nu pot decat sa-i plang pentru greutatile lor pe care si ei si
le-ar lua de pe umeri, va asigur. insist sa spun ca homosexualitatea nu este o chestie de optiune. cateodata ea se si dobandeste in niste medii in care, probabil, nu te poti impotrivi manifestarilor homosexuale... si cum obisnuinta devine cea de a doua natura...
Dar cred cu tarie ca in 95 % din cazuri homosexualitatea este innascuta.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 14:27
haaai, iaso, chiar asa? o singura data pe saptamana? pai si de aceea iti iei sot: sa te mentii sanatoasa. accepta si tu de trei ori pe saptamana. si nu doar pentru 5 minute.. de la juma' de ora in sus, ce naiba!
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 14:29
de acord giani cu ce zici...da' uite ca sotul doamnei nu e gay, din cate zice doamna, pe el il apuca amocul acum...

stiu cazuri de barbati care au trait ani de zile cu chestia asta, casatoriti si cu copii. si cand sotia a aflat asta, s-a dilit rau la cap. tipul are 58 de ani, am fost prieteni de familie. a fost rau de tot cand a aflat nevasta, ca l-a cam prins in pat, ca sa zic asa...a venit mai repede de unde era plecata, si nu a avut bunul gust sa dea un telefon sa-l anunte. stateau la 2 case de noi, si imi amintesc ca a iesit un scandal de-ala cu strigaturi. s-a dus exu' sa ii potoleasca. pe ea am luat eu la noi in noaptea aia, si a fost urat de tot, sotul umbla nauc pe strada, iar amantul sotului a fugit cu chilotii in mana.

acum, sunt o familie fericita, au o afacere de succes, nu au divortat, ca era prea complicat cu partajul. dar tipa s-a dilit rau la cap, plus ca el nici nu mai sufla in fata ei de cand cu povestea aia, care e veche de 20 de ani...copiii nu au rezistat la presiunea din casa si au emigrat in State

wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 14:39
da, wifo. DE AIA SPUN MEREU CA OMUL TREBUIE SA-SI URMEZE NATURA si noi toti sa fim toleranti. caci minciuna si descoperirea dor mult mai tare. pot duce la tragedie. cica sa fim in tiparele societatii. da' daca barbatul ala nu se simte in nici un fel erotic in fata unui femei ci se simte in fata unui barbat, ce sa-i faci? sa-l arunci in fata trenului? nu. trebuie toleranta pentru toti. atat timp cat nu ataca pe alt individ. homosexualul nu-i criminal in serie. el isi vede linistit de treaba. ba se spune ca ei, avand aceasta natura feminina, sunt mai plini de compasiune si intelegere, sunt mai buni prieteni, lipsiti de orgoliu. sunt mai buni politicieni si vedeti ca si cantareti. de ce sa nu ii apreciem pentru ce bine fac lumii si sa le lasam intimitatea neatinsa de gura si judecata lumii?
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 14:46
wifo, eu pastrez rezervele iasomiei legate de autenticitatea subiectului. daca totusi nenea acela are curiozitati de felul asta, eu zic ca partenera trebuie sa fie blanda cu el cand il provoaca la discutie, sa-i spuna ca nu condamna si ca e bine de stiut adevarul pentru a lua deciziile corecte. pot divorta onorabil, amiabil.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 14:48
eu am avut un coleg de clasa in scoala generala. de mic era asa, efeminat, imi amintesc ca m-am dus la el sa ii dau lectiile, ca era bolnav, si mi-a deschis usa cu o masca de capsuni pe fata. si era in clasa a VII a. avea un frate mai mare, si ce putea sa-l bata ala, te lua groaza...cu furtunul de la masina de spalat...erau parintii disperati, ca era copil inteligent.

eu nu prea intelegeam pe atunci care e faza cu homosexualitatea, ca era pe timpul lui ceasca, abia mai tarziu am inceput sa pricep eu ce si cum.

dupa revolutie, m-am intalnit cu el, se stabilise definitiv in Grecia. am stat la o cafea intr-un bar, si mi-a povestit multe despre el. avea o relatie stabila, cu un barbat, desigur, si parea foarte fericit. ce mi s-a parut trist a fost relatia cu familia. nu mai comunicau de ani de zile. parintii nu au putut sa ii ierte asta, si l-au renegat. imi povestea ca la ultima discutie pe care a avut-o cu ei, l-au blestemat, l-au afurisit si i-au spus ca ei nu mai au copil.

homosexualii au mari probleme cu familia, care reactioneaza dur...eu, ca parinte, imi zic, ca indiferent cum e copilul tau, tot copilul tau ramane, nu ai cum sa nu-l iubesti. daca il iubesti, il accepti asa cum este

wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 14:56
pai wifo, bingo. toleranta se invata de acasa in primul rand. de aia societatea e de trei lei. ca in familii este jale. eu una as avea grija de zece ori mai multa pentru un copil diferit decat pentru cel normal. Cel normal se va descurca, va gasi suporturi . Cel diferit...
Eu ca mama sa-mi reneg copilul? INSEAMNA CA MA RENEG PE MINE. Atunci nu am decat sa ma dau pe mine cu fundul de pamant. DAR COPILUL PE CARE EU AM HOTARAT SA-L FAC, CE VINA ARE? acesti parinti nu inteleg ca a-i reprosa si condamna unui om ca este homosexual este ca si cum i-ai judeca faptul ca are ochii albastri si nu verzi. din pacate ei vor suferi cumplit mai tarziu. nici nu stiu daca acest barbat va mai ajunge macar pe patul lor de moarte langa ei. ei vor muri cu marele of CA NU AU FOST PARINTI PANA LA CAPAT.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 15:15
stii ce este bizar in povestea fostului meu coleg? ca mama-sa, il facuse cu amantul, dar sotul ei a acceptat copilul ca fiind al lui.

deci, nici madam Toia nu era usa de biserica...de-aia zic ca inversunarea ei, ca mama, dezamagita vezi Doamne de comportamentul baiatului, pare cel putin aiurea...

oricum, din cate mai stiu eu, fratele mai mare nu e pe dunga lui. isi bate si nevasta si parintii....so...unde e logica?
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 15:32
logica este ca Universul l-a ferit pe cel mai sensibil si normal la cap dintre ei si l-a dus departe, in Grecia. mie imi este clar. aceste barbat este fericit acum, departe de lupii moralisti.
Universul este echitabil. numai cine are ochelari de cal nu vede.
D-na morala isi ia papara de la cineva caci o merita.
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 16:47
giani,

95% mi se pare un procentaj cam mare,in opinia mea nr celor care se nasc homo este mult mai mic,sunt o gramada de lucruri care le "favorizeaza alegerea "

cum ar fi:
mamele demente care isi doresc fetite ,si se apuca sa-si imbrace baietelul in rochite,sa-i faca codite,sa-l dea cu ruj...am vazut o tacanita care ii facuse si unghiile cu oja..

baietei molestati sexual de te miri ce unchi betivi,sau tati vitregi.

in internate la fel..intr-un internat de baieti o sa gasim intodeauna violatori,ca si in puscarie de altfel.,.

fetele,daca nu intelegeti ce zic..scuze..am mers astazi pe jos o gramada ,sunt terminata de oboseala.


iasomia
Postat pe 15 Februarie 2009 17:36
iaso...da' esti coerenta draga...am priceput perfect...
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 17:42
eu zic ca nu este o boala, ia sa vedem..cate genii stim noi ca adorau inelu' maro:

Socrate,Platon, Leonardo da Vinci, Goethe, Oscar Wilde ,Hans Christian Andersen,Cezar,etc.

da pt toleranta..da' ce draq spun eu toleranta? ca doar sunt oameni ca si noi..da pt normalitate,normalitatea lor ..desigur..

singuru' lucru pt care am luat mereu pozitie este faptul ca fac parada aia de prost gust,sunt atat de libidinosi,de scarbosi...ma irita vizual...

iasomia
Postat pe 15 Februarie 2009 17:52
aia da, ai dreptate...stiu ca sunt multi homosexuali care deja au amintit parada aia de prost gust...

apropos de mame tacanite care isi imbraca baietii in fetita . pun eu la poze o fotografie cu pro...sa vezi ca nici soacra-mea nu era pe dunga ei. sa te duci sa o vezi
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 17:54
buna,

cred ca fiecare are dreptul sa aleaga cum vrea sa fie.
Cred ca cei dim com. gay trebuiesc putin educati pentru ca in general nu cred ca ne deranjeaza orientarea lor ci felul tipator prin care o exprima.
Nu cred ca ar mai fi atatea pareri contra daca s-ar cofunda cu modul nostru de viata (ma refer la imbracaminte si comportament)

Postat pe 15 Februarie 2009 17:59
woman,

care are vana in el...creste intre 10 surori.. imbracat in rochite .. sare coarda...si tot sparge femeile de le lesina, acolo unde le place lor mai mult.

problema este ca unii sunt labili ...si aleg drumu' respectiv,sunt baieti timizi fara personalitate,de ce? ooo sunt o gramada de factori..

concluzia? nu cred ca este o boala..uite,eu am un amic stii ce mi-a zis?

"sora mea.. am inceput sa ma excit cand vad barbati,mi s-a scarbit de femei..le stiu pe de rost"

B este un mascul superb ,are 44 de ani,3 facultati...a vrut sa se insoare de nenumarate ori..pe toate le-a adus la mine sa le vad...iti jur!
toate erau ciudate! unde draq le gasea,nu stiu...

de unde rezulta ca unii devin homo si din plictiseala..omu' epuizeaza toate metodele prin care obtine placere..si vrea altceva,ceva nou...si sa va mai spun o treaba..am intalnit mai multi homosexuali in randul oamenilor titrati..deecat in randul poporimii..

in fine,n-am nimic cu ei..da da-i draq..sunt obosita.
iasomia
Postat pe 15 Februarie 2009 18:19
alissa,

corect...
iasomia
Postat pe 15 Februarie 2009 18:20
iaso, ai un creier brici, iubita mea. da' tu nu stii o chestie: ca invatatul prosteste... PE BARBATI? dar si factura de femei de care se tot lipea... daca ar fi dat de una misto... voia sa o tot stie pe aia pe de rost caci il provoca pozitiv mereu etc. si suspectez ca intre scolile lui nu prea a trecut pe la scoala vietii. recunoaste ca e un tip imatur si la varsta sa inaintata...
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 18:31
ai dreptate iaso, e si vina noastra ca le acordam atata atentie.
Credeti ca ei discuta pe forum-uri despre noi? Nu prea cred...

Postat pe 15 Februarie 2009 18:41
allissa, ai multa dreptate: ei nu vorbesc despre noi CI DOAR NE NUMARA...
gianiblue
Postat pe 15 Februarie 2009 18:45
nope,

nu e imatur deloc,e prea frumos...si prea destept...ori asta cauzeaza grav fericirii,acum cauta una sa-i faca un copil...te doare capu'..

ma giani! unii chiar nu au noroc in dragoste...din pacate..

ba ma car ..se da pagina fix int-un minut!!!!

pai sa nu ii aia in c..cu net' lor cu tot?!
iasomia
Postat pe 15 Februarie 2009 18:46
sa inteleg ca ai vazut poza aia a lui pro?
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Februarie 2009 18:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parinti adoptivi dificili 50 De la: GAMYCO 7 Februarie 2014 16:09
ce sanse are o femeie cu doi copii sa-si refaca viata dupa un divort 268 De la: rapsody33 28 Mai 2017 11:26
Defapt nu e o intrebare ci o invataminte. 15 De la: garbo_396101 26 Februarie 2014 19:46
Familia iubitului ma dispera. 10 De la: Daliaa 24 Decembrie 2017 11:42
soacra 151 De la: Alina_30 10 Iulie 2014 09:54
Setari Cookie-uri