Chestiunea zilei..

ia sa vad! sa speram ca ma deblochez...

ma scuzati,dar sunt curioasa....
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:25



Helloooo!!!! S-o opreasca cineva ca s-a dezlantuit...!!!



Iasomico, treaba asta e ca si cu nisipurile miscatoare: cu cat te agiti mai mult, cu atat te afunzi mai tare...!
Tot nu vrei sa apelam la 112 ?
Ella34
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:26
ehhhhh..ia sa vad!
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:26
Ella,

imi pare rau sa-ti spun asta, dar ai momente de mare rautate..puteai eventual sa ma ajuti altfel..nu cu remarci de acest gen,m-ai dezamagit din nou,sincer...pacat!...
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:31
Din nou..? Dar ce-am facut asa de rau...???
Ella34
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:36
in alta ordine de idei..

Obama presedinte!

intamplarea face sa am multe cunostinte,rude,etc, in state..am vorbit si cu romani de acolo, si cu americani,m-a impresionat f tare un lucru,toti se tem ca Obama sa nu pateasca ceva,se uita la el ca la sfintele moaste,au sperante mari.. m-a impresionat emotia sincera pe care am simtit-o la ei,se tem pt viata lui Obama...

ehhhh sa fie intr-un ceas bun!si sa se intample numai lucruri bune,desi...
iasomia
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:38
Ella,


No comment
iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:50
Am inteles. Nu mai deranjez.
Ella34
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:54
iasomico,
obama asta pare baiat de treaba, dar...din pacate e unul singur!!
una e sa vrei...alta e sa poti!
mie mi-e simpatic baiatul! ii doresc mult noroc!
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:10
iasomico, dear...sa ai tu topic si sa nu zici nimic...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:20
ei, zice ea ceva cand revine...
in principiu, pe topicul asta suntem foarte preocupati de politica si soarta lumii
macar noi, daca aia care trebuie sa fie...nu sunt!
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:24
zambilo, scumpo...da' tu ce mai faci? ca nu te-am mai auzit de mult...cam de cand imi plangeam eu de mila cu mama
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:41
ei, cum nu?
doar v-am povestit cum a fost la examen...
acum ma pregatesc sa plec acasa, deja m-a sunat la meu iubit ca vrea sa ne intalnim...
aseara am fost la sanmihai la baie (multa lume, dar si apa curata martea)
in rest, nimic nou sub soare!!
voi fetelor, ce mai ziceti??
zambila
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:45
nu mai zicem...facem...
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:47
iaso, ai avut ce va probleme aseara? ca am vazut ca ai postat aceeasi chestie de "n" ori...ce nu merge? site-ul sau compu' ?
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 18:16
nu wife,

am avut topicul blocat la pagina 3..si acum daca dau la pag 3 ma duc la membri on...noroc ca s-a deblocat,nu de alta, dar cateodata imi vine sa spun ceva care nu se incadreaza nicaieri,daca te duci la "am dat in patima alcoolismului"ceva de genu' asta,o sa vezi ca ma vaitam ca nu-mi merge "chestiunea"...

acolo am discutat cu pro al tau sa deschida topic...
iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:15
fain...da' cum dreak s-a blocat? adevarul e ca si mie mi-a deschis paginile tare greu azi, si nu a fost de la net, ca netu' zbarnaia...

da' poti sa zici si de-alea din top ten daca iti vine...de dulce, de mama, de sfinti...te elibereaza
wife_de_zmeu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:25
ehhh,pai sunt blocata demult,dar aseara mi-au venit dracii..ma manca de obama ala...
iasomia
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:36
a inceput sa ma calce rau de tot pe nervi formatu' de emisiune tv in care un barbat,doi,trei...au pe langa ei "o proasta",moda s-a lansat pe cand brenciu facea matinal la antena ,si o avea pe luciu partenera.

problema este ca luciu chiar era proasta! astea se fac ca sunt tampite si sunt atat de ridicoleee...sunt cateva proaste,dar de ce le cer astia sa para chiar cretine?



bleah! ma ia greata! ce emisiuni de doi bani avem,parca totul se transforma intr-un otv!

mahala,tiganie,prost gust...
iasomia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:14
pai iaso...cica asa cere publicul, plus ca fiecare televiziune are un segment de care tine seama...dar toate sunt la pamant in ceeea ce priveste nivelul intelectual al emisiunilor...

ai dreptate, prea multe siliconate cu un singur neuron, de manele...ce sa mai zic...e dezastru...e penibil...noroc ca mai exista si discovery.
wife_de_zmeu
Postat pe 22 Ianuarie 2009 10:23
Este o gluma sa vorbim despre nivelul intelectual al emisiunilor de televiziune.
Suzuki speriat o ia pe nevasta-sa Suzuka de mana si o trage la o parte pe platoul de televiziune:
-Draga, hai acasa.Nu mai stau nicio clipa.Am impresia ca moderatorul este homosexual.
-Cum asa draga?
-M-a pupat... tocmai cand imi legam sireturile.
Ioana007
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:42
iaso...

daca tot zici ca sa deblocat acilea.. sa bag si eu ceva...

ma uitam dupa alegerile astea... cum tot apar subiecte bomba: managerii privilegiati de la stat, cumul de pensii si salarii, interceptarea corespondentei... cam subtirei alde pedeleii si pesedeii, prea e stravezie politica lor... si lumea vad ca pune botu' si se agita...

nenica, eu zic asa: daca tot facem manipulari d-astea, macar sa le facem di granda, ca americanii... da' romanu-i tot roman, amarastean pana si-n intentii...
zambil
Postat pe 22 Ianuarie 2009 12:56
pro,

discovery,animal planet..am ajuns sa ne uitam mai cu drag la animale ..decat la romanasii nostri.









iasomia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:54
frate vanghele,

ce faci mai? imi faceam griji..nu mai pleca...
iasomia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:55
zambil,

mitici d-aia ...



ma uitam la nasu' aseara,altfel se vad lucrurile din partea cealalta a baricadei....

de antene ce sa mai zic...
ii baga in depresie transparenta ,iar obsesia pt basescu este deja maladiva! se vede pe ei,sunt din ce in ce mai tristi..badea,gadea,& comp.

te pomenesti ca-mi blocheaza iar "chestiunea"..
iasomia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:57
Ca orice pasare care zboara in inalt, am si eu caderile mele.
Ioana007
Postat pe 22 Ianuarie 2009 14:59
iaso...

mitici cu accentu' pe al doilea i... ca altfel ne-o luam dracu' iar in cap de la zamolxe ala...
zambil
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:00
Ionico,

bine ca te-ai ridicat..
iasomia
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:06
Ce stii tu despre Zamolxis?
Ioana007
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:07
Multumesc sora draga.
Ioana007
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am ales cu inima.am ales bine? 16 De la: garbo_2178 3 Iunie 2012 10:31
Hello..!!! 105 De la: Eda 22 Ianuarie 2010 17:08
Bună seara. am o rugăminte la voi sa ma ajutati cu sfaturi . am avut ina luna decembrie o menstruație regulata de 28 zile. in luna aceasta s-a întârziat menstruatia cu 5 zile ,apoi s-a inceput menstruatia dar diferita de cea normala curge putin si 7 De la: Jennifer 31 Ianuarie 2015 06:18
distractie,prietenie 4 De la: fleur_de_lis 13 Septembrie 2009 20:48
lumea 40 De la: ameno 13 Iulie 2010 12:45
Setari Cookie-uri