Probleme de sanatate ? Le rezolv natural si gratis ! Sau macar incerc !

M consider un tip normal, ns suferina i durerea m impresioneaz mai mult dect un film sau o carte bun (de care oricum nu am timp s m bucur). n aproape 20 de ani "am vzut" cu minile lucruri pe care doctorii nu le-au dat de cap i cred c D-zeu mi-a pltit suficient pn acum i n plus luminia , mulumirea , sclipirea din ochii celor vindecai. Sntatea este aa de simplu de ntreinut, de pstrat. Hai s v spun un secret, n orice individ boala apare nainte cu mult timp de a se manifesta. De ce se manifesta? Poate pentru c ai tulburat mtr-un fel sau altul echilibrul dintre energia pozitiv i cea negativa, sau poate nu ai dormit n locul cel mai potrivit. Ce pot s fac? Ca s fiu corect pot ncerca s v ajut gratuit n limita timpului prea puin liber pe care l am. Dar la urma urmei ce am eu sau d-voastr de pierdut? Am s v trimit rspunsul prin e-mail.A dorii istoricul bolii detaliat. Astept problemele la adresa cigaroxana@yahoo.com.

Postat pe 22 Octombrie 2008 20:38
Draga Roxana,voi avea in sept.61 de ani.Sunt nemultumita de viata mea,desi nu-mi place sa ma gandesc la trecut.Acum,ca sunt mai grasa si batrana,ma feresc sa ies din curte,de teama sa nu intalnesc cunostinte.Si cu familia comunic dificil,doar de stricta necesitate.De citit n-am rabdare si ditr-un om organizat am devenit o neglijenta,dezlanata.Si cu cat constientizez mai mult asta cu atat devin mai nemultumita de ceea ce am devenit,dar cum ziceam,prea lenesa sa indrept ceva.Poate este o scuza ,sau nu,dar acum vreo trei ani am avut un infarct si am un stent pe coronariana.Ma vad si urata si batrana deci,si cu "hibe",si fara scapare de-a iesi,nemultumita de ce-am facut sau fac.Cred ca n-am leac,dar iti multumesc daca citesti.Numai bine,Doina
garbo021546
Postat pe 6 Iulie 2009 09:49
Probleme de greutate am si eu si incerc din rasputeri sa le rezolv dar f greu si in disperarea mea sa slabesc am tot facut exericitiiacum nu stiu sigur din ce cauza m-am pricopsit cu o durere de genunchi nu am stabilitate pe picior.Mentionez ca mai am si varice care le-am operat acum un an dar degeaba ca sunt tot aolo la locul lor si probleme cu bila in care sunt doua pietricele una de18mm si una de9mm.SI sotul meu are probleme un infarct cu stent,hipertiroidie si diabet tip 2 care s-au declansat cand a facut infarctul.
tantza
Postat pe 4 Septembrie 2009 14:25
mai roxana....hotaraste-te mami...esti baiat sau fata??? ca te expimi la adresa ta ca si cand ai fi baiat si lasi id de femeie.....sau poate esti hermafrodit......
tutankhamon
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce părere aveți despre esența de vindecare pe care Dr. Eric Pearl o împărtășește cu toată dragostea tuturor Oamenilor de pe Planeta. 9 De la: GHEORGHITA 1 Septembrie 2015 18:42
vizita la ginecolog 104 De la: Ralu_Garbo 30 Mai 2017 20:50
Atacuri de panica!!!!! 59 De la: Horvat_Claudia_1 19 Noiembrie 2013 23:17
ADHD 14 De la: daniilia 2 Martie 2010 04:54
embolizarea uterina 3 De la: garbo215074 20 Martie 2012 16:29
Setari Cookie-uri