silueta de diva

este posibil fara prea mult efort.lipomasaj,miscare sau biostimulare la saloanele de specialitate
pussy_busy
Postat pe 15 Octombrie 2008 13:19
eu am slabit cu capsula de slabit 12 kg in 4 sapt. am citit pe diferite forumuri ca e foarte periculoasa, toata lumea se plangea de ameteli, insomnie... eu nu am avut nimic, nici macar in prima zi. imi taie pofta de mancare si beau apa incontinuu.. mananc foarte putin (fata de cat mancam inainte) dar am grija sa mananc cat mai sanatos posibil.. programul nu imi permite sa ajung la sala, sper totusi cat de curand sa reusesc - sau macar la masaj (anticelulitic). ma simt foarte bine, si psihic si fizic. daca ati auzit ceva legat de aceasta capsula de slabit va rog sa postati.. si nu ma refer la acele ameteli etc.. ci la ceva ce mi-ar putea afecta organismul in timp..va multumesc
alinutza_mlu
Postat pe 5 Noiembrie 2008 02:32
buna fetelor
nu inteleg de ce trebuie sa luati pastile pt slabit cand avem si noi atatea aparate care chiar ne ajuta sa slabim FRUMOS SI SANATOS.
De la pastile nu obtinem niciodata un corp tonifiat,ferm si lipsit de celulita.
Cred ca cel mai bine incercati alte alternative :lipomasajul,biostimularea pt ca aceste procedee chiar au REZULTATE SPECTACULOASE.
Va salut si va urez mult succes!
pussy_busy
Postat pe 5 Noiembrie 2008 17:15
De la: pussy_busy, la data 2008-11-05 17:15:41buna fetelor
nu inteleg de ce trebuie sa luati pastile pt slabit cand avem si noi atatea aparate care chiar ne ajuta sa slabim FRUMOS SI SANATOS.
De la pastile nu obtinem niciodata un corp tonifiat,ferm si lipsit de celulita.
Cred ca cel mai bine incercati alte alternative :lipomasajul,biostimularea pt ca aceste procedee chiar au REZULTATE SPECTACULOASE.
Va salut si va urez mult succes!


SUNT PERFECT DE ACORD CU TINE!!! TRE SA FACETI SPORT , MASAJ, SA AVETI O ALIMENTATIE SANATOASA!!!!!! FARA PASTILE!!!!!!
dafffne
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:33
de ce sa apelezi la niste pastile, care cine stie ce efecte secundare au, cand poti sa faci ceva miscare
fluturasalb85
Postat pe 29 Noiembrie 2008 11:36
aceste pastile, SUPER SLIM,sunt f bune. Eu am slabit in 2 luni 15 kg si inca mai continui sa slabesc. Dar sa nu credeti ca am tinut cont de ceea ce mancam, chiar in fiecare seara mananc dulciuri.nu am facut sport,dar am un servici care mm-a solicita f mult, fizic si psihic, fac multa miscare in tp lucrului.
Am f multa energie,dorm mult mai putin si nu m-a simt obosita deloc.eu sunt foarte multumita. sunt singurele pastile care au dat rezultate si nu costa mult.50-55 ron
angy8
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:49
Buna,
si eu am apelat la pastile in urma dar acum nu mai vreau sa aud de ele.PASTILA TOT PASTILA RAMANE.
Nu ai cum sa obtii un corp tonifiat prin pastile.
pussy_busy
Postat pe 3 Decembrie 2008 15:07
Pastilele de slabit contin amfetamina , stiati? Asa ca nu va recomand sa le mai folositi...Dar , daca doriti sa slabiti va recomand totusi un program de slabit , care dureaza 39 de zile , consta in 9 zile de detoxifiere a organismului si 30 de zile in care invatam sa ne reglam metabolismul. Pentru mai multe detalii scrieti-mi pe mail : mirela_pas@yahoo.com
mirelamaria
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:55
sunt de acord ca trebuie tonifiat corpul, dar acest lucru trebuie facut in urma oricarei diete
chiar daca tin doar un regim echilibrat trebuie neaparat putina sala, dar daca megi doar la sala, fara a tine un regim drastic nu vei avea un rezultat f mare.
eu am facut luni bune sala, intensiv, cu un antrenor...si rezultatul era vizibil in sensul ca redusesem stratul de grasime, dar ca si greutate eram la fel
iar pe langa programul de sala unde faceam crdio odata pe sapt,faceam sauna, masaj, mergeam in jur de 10-15 km cu bicicleta plus serviciul care m-a solicita destul
pastilele astea m-au ajutat cu adevarat. acum am 68kg la 1.70m
. am avut 86kg in la sf lui sept.
nu fac reclama la pastile, nici nu comercializez.
eu le-am luat de pe net, am licitat unde am gasit mai ieftin..nu am nici un interes sa va aburesc, dar la mine au avut efect benefic, a luat si sora mea o luna si de la 69 a ajuns la 51
angy8
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:32

buna seara din nou......
ce mai faceti dragele mele?
cum va simtiti dupa sarbatori???eu m-am ingrasat 4 kg dar vreau sa ma apuc sa slabesc,dar nu acum ,dupa 2 zile.
ORICUM NU VREAU SA AUD DE PASTILE ,AVEM FOARTE MULTE AJUTATOARE PENTRU SLABIT.BAFTA LA SLABIT SI NE AUZIM CUM SFATURI PT SLABIT.
LA MULTI ANI SI UN AN NOU FFFFFFOARTE BUN !
pussy_busy
Postat pe 7 Ianuarie 2009 22:58
BUNA FETELOR! as vrea sa stiu unde se gasesc aceste pastile super sllim,iar despre efectul lor parerile sunt diverse,ba ca nu sunt bune,ba ca sunt.As vre sa le incerc si eu.Din cauza unor probleme de viata uneori am o pofta de mancare de ma sperii pe sistem nervos,nu sunt grasana,doar grasuta,dar vreau sa elimin pofta asta de mancare.
doryna_dobrescu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:39
De la: doryna_dobrescu, la data 2009-01-21 12:39:48BUNA FETELOR! as vrea sa stiu unde se gasesc aceste pastile super sllim,iar despre efectul lor parerile sunt diverse,ba ca nu sunt bune,ba ca sunt.As vre sa le incerc si eu.Din cauza unor probleme de viata uneori am o pofta de mancare de ma sperii pe sistem nervos,nu sunt grasana,doar grasuta,dar vreau sa elimin pofta asta de mancare....
buna..si eu de 2 zile le-am achizitionat si vreau sa le incerc.daca vrei iti dau detalii despre o persoana care a slabit cu adevarat,iti arata poze inainte si dupa pastile,si distribuie si pastila superslim.id meu:ligiaforyou@yahoo.com
ligiaforyou
Postat pe 9 Februarie 2009 10:03
buna fetelor! astazi s-a implinit o luna de cand iau capsula de slabit.am spus doar la 2 persoane pt ca ai mei nu-s deacord cu de astea , si sincera sa fiu nici eu nu prea aveam incredere deoarece am mai luat si alte pastile dar fara efect . am slabit 6 kg intr-o luna .nu am avut reactii adverse doar acea sete profunda dar nici asta mereu.o sa continui sa le i-au doar ca imi mai e si acum putina teama de se va intampla dupa ce le voi opri. vreau sa iau 3 luni.cica asa se recomanda.daca a mai luat cineva as vrea sa stiu ce se intampla dupa ce le opresti. te mai ingrasi sau te mentii?
alynutzya
Postat pe 9 Februarie 2009 21:28
te contrazic la mine nu a avut efect?
hayam
Postat pe 9 Martie 2009 12:54
buna din nou! a mai trecut o luna si sunt cu 10 kg mai slaba decat acum 2 luni. eu sunt multumita de ele.
alynutzya
Postat pe 9 Martie 2009 15:42
asa am inceput si eu ..cu capsula de slabit,7 kg in 2 luni mancand orice ..mai mult dulce si asta pt ca nu se mananca la timp ...pancreasul saracu...,intradevar iti taie pofta de mancare si beio multa apa,dar eu dupa 5 luni (specific ca doar 2 luni am dat jos),nu as mai lua aceste pastile.Ma gandesc si cred pana la urma ca ele contin amfetamina.nu ai avut insomnii?eu da dormeam intre 3 si 5 ore pe noapte si ziua eram fresh,eu incep serviciul la 6.30 si ma culcam noaptea pe la 1-2.de vreo 2 luni nu mai iau aceste pastile ,de ingrasat m-am ingrasat cam 1 kg.Ele se iau 6 luni si incep de la a 4 iei cate 1 la 2 -3 zile si pana la a 6a luna scazi 1 la 3-4 zile..nu trebuie sa le lasi brusc.DAR MIE MI-U FACUT MULT RAU ASA CA NU MAI IAU.AM CAPATAT O TAHICARDIE(PALPITATII LA INIMA- ANU SE CONFUNDA CU ATAC DE PANICA)VENTRIC STANGA,AMETESC ,IMI CADE PARUL,CRESTE PULSUL CAND STAU PE LOC DE ZICI CA ALERG,HIPERTENSIUNE..ORICUM NU MA SIMT BINE.MARE ATENTIE LA ELE-AU AMFETAMINA SI NU FACE BINE!MULT SUCCESC!TU DECIZI! P.S SUNT CURIOASA ACUM CUM TE SIMTI ?POATE IMI RASPUNZI.
L_K_B
Postat pe 15 Iunie 2009 10:05
buna care capsula de slabit ai folosit tu? eu folosesc super slim prima luna nu am avut nimik si am slabit kam 8 kg dar apoi a doua luna au inceput amrtelii greataa .tensiuneea mika si pulsul mare aetc , deci ce capsula de slabit ai folosit tu . multumesc
a despre super slim sar fi zis k are in compozitia ei un fel de drog si k a si aratat la televizor k vor so scoata de pe piataaaa?????? deci ??????????? multumesc anticipat
garbo014195
Postat pe 8 Iulie 2009 13:48
aha deci palpitatiile alea groaznice la inima si tensiunea mica este de la CAPSUL DE SLABIT SUPER SLIM misto am mai aflat s eu ceva nou .
porcariile astea de pastile se gasesc la plafar fetelor ae.DAR SINCER NU VA APUKATI EU INTR_UN SFARSIT DE SAPT AKUM DOUA SAPTAMANII ERA SA MOR SINCER VINERI DIN LA ( DIM M_AM TREZIT IAR PANA LUNI DIM LA !! NU AM DORMIT DECAT SAMBATA NOAPTE DE LA 3LA 6 ATAT ?SERIOS JUR K NU AM DC SA MINT
garbo014195
Postat pe 8 Iulie 2009 14:09
mai fetelor, sincer...nu cred ca se merita...am inteles ca la urgente in iasi e plin de fete care folosesc asa ceva...initial provoaca insomnii, dureri de cap, greata...ca apoi sa ajungi inevitabil...la medic cu probleme grave...sunt f periculoase...au confirmat si medicii...so, mergeti doar pe cura si sport...slabiti cat va permite organismu' in sensu' asta si apoi...e f bine asa...lasati naibii si silueta de diva si tot...daca asta va pune viata-n pericol...faceti tot posibilul sa aratati bine prin dieta si sport...atat cat se poate...si iubiti-va asa...iar cei din jur la fel vor proceda...daca nu, problema lor...
mia79x
Postat pe 8 Iulie 2009 14:36
Buna!! am vazut tot felul de comentarii despre acele pastile de slabit...sincer va spun ca nici eu la inceput nu am avut incredere ca voi slabii vreodata...In urma cu vreo 3 ani am inceput sa ma ambitionez sa slabesc ..nu de alta dar am ajuns sa am 100 de kg la 1,67 inaltime/....eram imensa....toti prietenii mei stiu cat m-am chinuit sa slabesc,...nici o dieta drastica nu a reusit ca PASTILA SUPER SLIM . stiti d c? pt ca in 2 ani nu stiu dc am slabit 5 kg si in mai putin de un an am reusit sa slabesc 28 kg.cu pastila SLIM..nu va mint recomand cu ce-a mai mare placere.....sa nu crede-ti ca vreau sa fac reclama fiecare face ce vrea cu viatza lui,....sincer sunt constienta ca daca ma las de ele ma voi ingrasa......
anm24
Postat pe 14 Iulie 2009 06:02
Alta putoare care in loc sa faca sport, tot pe gura baga. Toata lumea de pe aici vrea sa slabeasca stand in pat. Din pacate stand in fund si mancand chiar si mai putin nu prea se poate, sau se poate, dar nu tine mult. Miscati muschiul si lasati pastilele de slabit. Nu va faceti rau voit doar pentru ca va e lene sa va miscati.
Micass
Postat pe 14 Iulie 2009 06:18

cu cata gingasie o spui...!
pik_nik
Postat pe 14 Iulie 2009 08:19
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras...merita vazut...(nu e reclama)...:D:D:D:D:D:D:D:d;
garbo026388
Postat pe 14 Iulie 2009 19:50
am folosit exact asa se numeste,e la plafar.dar nu mai recomand nimanui pastile de slabit ,beti ceaiuri alternati cu sport ,regim cat de cat dar nu pastile.pe zi ce trece sunt mai convinsa ca mi-au facut rau.Pt cele care iau de mult timp ,se simt bine,am o intrbare :asa o sa fie mereu?dependenta?eu acum iau vitamine ceea ce atunci cand luam pastile am omis.am cateodata un chef nebun de somn,sa ma trezesc si eu la 10, 11 samb si duminica.eu incep serv dimi la 6.30 si asa bn e sa dormi duminica mai mult ... SPECIFIC CA NU PREA LE AM CU SOMNUL DAR MAI SIMTI NEVOIA SI DE ODIHNA CATEODATA...SI CONTINUI CU ANALIZE PT CA NU LE-AM TERMINAT IN SENSUL CA NU STIU INCA DIAGNOSTICUL FINAL SI TOATE DE LA O PROSTIE ...MAI BINE MA DUCEAM LA SALA CUM AM MAI FACUT SI ALTADATA SI IMI ERA MAI BINE :POZITIVA,ENERGIE SUPER...MULT SUCCES SI POATE FETELOR VA GANDITI MAI BINE INAINTE SA VB CA FACE BINE.STITI CUM SE ZICE ..TOTUL SE VEDE DUPA............
L_K_B
Postat pe 15 Iulie 2009 11:36
SCUZE SE NUMESTE :CAPSULA DE SLABIT.EU NU AM AVUT TENSIUNEA MICA CI MARE SI PULSUL F MARE STAND PE LOC 16 CU 10 SI PULSUL 105,ACUM IAU TRATAM SI FARA NU IMI E BINE,ACUM AM 10 CU 6 SI PULS 60-70 SI ASA PT MINE E PERFECT.
L_K_B
Postat pe 15 Iulie 2009 11:41
A PLUS CA ACUM DUPA 3 LUNI AM O POFTA DE MANCARE..ASA CA MARE GRIJA.........
L_K_B
Postat pe 15 Iulie 2009 11:45
Micass, mi-ai luat vorba din gura!
Aemulus
Postat pe 15 Iulie 2009 21:11
Eu am slabit in 4 saptamani cu regim strict 8.5 kg.Am incercat si eu cu pastile in urma cu 1 an si intradevar am slabit repede dar le-am pus la loc si mai repede. D o luna ma abtin de la orice inseamna dulce , mananc o data pe zi pana in ora 18 si atunci ceva usor : piept pui la gratar si o salata, peste sau o supa slaba in calorii. Spre marea mirare a mea iata ca am reusit sa slabesc fara gimnastica si fara ajutorul saloanelor.
garbo005960
Postat pe 2 Septembrie 2009 15:29
Bine zis micass....pentru numele lui dumnezeu..pastilele alea mai mult ne dauneaza.te trezesti dupa cativa ani k ai ditamai problemele cu stomacul si te intrebi de ce....:-??plus ca nu obtinem noi fermitatea picioarelor cu ajutorul lor.mai bine plinuta decat cu pielea atarnand pe mine si cu vergeturile cat niste santuri.nu zic ca nu au vreun efect dar trebuie sa punem in balanta efectele bune cu cele rele,sa vedem care taler e mai greu. avem nevoie de timp....lupta cu kilogramele in plus e una psihologica.noi vrem rezultate imediate.am prietene plinute care au un caracter fantastic.merg pe ideea "nu ma placi asa cum sunt, alta nu pot sa fiu.ori te obisnuiesti, ori esti liber sa pleci" intr-adevar, au incercat diferite metode de slabit, dar au avut grija sa nu exagereze.nu exista nimic ce sa le distruga increderea in ele insele. v-am pupat....aveti grija de sanatatea voastra...
crazy_little_cookie
Postat pe 2 Septembrie 2009 18:18
Sunt cu totul impotriva pastilelor de slabit si a regimului alimentar.
Cunosc o doamna care a murit din acesta cauza, o alta care si-a distrus ficatul si lista poate continua.
Eu tin foarte mult la miscare. Daca vreti sa slabiti frumos si uniform inscrieti-va la cursuri de dans, SALSA spre exemplu.
Incercati si o sa va convingeti. DANSUL este singurul care pune la lucru toti muschii corpului.
Nirvana
Postat pe 13 Octombrie 2009 11:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Graviola, fructul care vindeca cancerul 14 De la: garbo_385191 9 Decembrie 2013 19:19
reductil 1 De la: garbo_2826 8 Mai 2012 00:19
slabesc repede? 12 De la: Aventuri_Erotice_1 24 Octombrie 2012 15:53
cursuri eurocor 13 De la: garbo079399 3 Decembrie 2009 14:20
cum am slabit eu 2 De la: gabi16 10 Martie 2011 12:52
Setari Cookie-uri