farmece??? vraji???

ai nevoie de ajutor sigur . poti sa ma suni la nr 0722838082
garbo085580
Postat pe 15 Decembrie 2009 17:33
multi nebuni in lumea asta
lala_cri
Postat pe 15 Decembrie 2009 17:37
dorina te rog sa ma suni 0722838082
garbo085580
Postat pe 15 Decembrie 2009 17:49
nici eu nu am crezut asa ceva pana nu mi s-a intamplat mie.
le-am gasit in perna in care dormeam.
diana79
Postat pe 17 Decembrie 2009 13:02
iote-o si p-asta,isi da nr de tel pe site...

ce faci fato?ai nevoie de bani?
iasomia
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:14
Anouk
Postat pe 17 Decembrie 2009 14:17
Buna !
Farmecele sunt atacuri energetice. Acele incantatii si obiecte (ata, pene, monede... etc) au valoare de simbol. Atacurile energetice se manifesta prin blocarea chakrelor corpului iar energia naturala care ne tine in viata nu mai intra in corp. Apar astfel, intai la nivel de corp astral - blocaje, carte apoi se manifesta in corpul fizic prin fel si fel de boli : de inima, de plamani, de tiroida ----- repet, in functie de zona organismului care este atacata.
Unicul si singurul remediu contra acestor energii intunecate in reprezinta Dumnezeu : Rugaciune, Post si respectarea celor 10 porunci date de Tatal Nostru ceresc.
Mersul la ghicitori, descantatori si fel si fel de lucratori ai satanei - nu va ajuta cu nimic. Din contra, va afunda si mai rau in dizgratia lui Dumnezeu.
Cititi Biblia - acolo este adevarata scapare, si in cea mai simpla si totodata cea mai valoroasa rugaciune adusa de Iisus - TATAL NOSTRU, rostita in fiecare clipa libera a zilelor voastre. Rostita din inima, cu dorinta de iertare a pacatelor si cu promisiunea de a ne indrepta. Pentru ca Dumnezeu ne iarta greselile , dar daca nu ne indreptam, ne paraseste.
Sunt patita si eu, lovita de aceste energii intunecate. O alta femeie mi-a luat sotul. Sa-l stapaneasca sanatoasa pentru ca, stricandu-mi soarta o sa fie vai de capul ei. Dar macar eu sunt bine, copilul e bine.
Va spun si voua insa cu ce ma lupt uneori noptile : apasari pe piept, oprirea respiratiei, greutate in respiratie (ma trezesc uneori din somn ca nu mai am aer si trag repede o gura mare de aer, chem Lumina Divina a lui Iisus si a lui Dummnezeu, vizualizez cum ma cuibaresc la picioarele lui Iisus in Lumina - si trece).....
Nu va duceti la vrajitoare, fie ca se cheama ele de magie alba sau neagra - tot ce e vrajitoresc este de la satana. Nimic din ce fac ele nu este de la Dumnezeu. Ca va invata sa ardeti tamaie sau sa mergeti la Biserica - asta este un paravan. Lucrarea lor este a satanei. Biblia stie ce spune.
POST - RUGACIUNE - CREDINTA IN DUMNEZEU - si TATAL NOSTRU rostita in fiecare dimineata (drept multumire ca v-ati trezit) si in fiecare seara la culcare (cu rugamintea catre Dumnezeu ca sa va trezeasca si a doua zi ca sa vedeti Lumina soarelui si sa il Preaslavitipa Dumnezeu cu rugaciunile voastre).
PACE SI LUMINA va doresc !
cristina_teodora11
Postat pe 18 Decembrie 2009 11:23
Este foarte adevarat ce spui Cristina... Sa avem nadejde in bunul Dumnezeu! Doar EL este puterea
brandusha
Postat pe 18 Decembrie 2009 15:44
De la: daniela6august, la data 2009-07-27 14:06:23da exista farmece mie una mi sa intamplat.eu sunt din ploiesti si la o singura biserica are har pt mine.


draga daniela te rog sa-mi spui si mie care e biserica cu har din ploiesti sa merg si eu,fiind tot din ploiesti si cu probleme.multumesc.
garbo004179
Postat pe 29 Decembrie 2009 08:03
De la: DORINA3001, la data 2008-10-11 10:45:09Si cand relizezi ca cel ce-ti face asta e chiar cel de langa tine,e chiar dureros ,asa crede el ca ma poate pastra.Asa ma facut sa ma intorc la el....

TAREE DE TOT, deci, ce zici ca a facut ca sa te intorci la el? SI A MEEEERS? TAREEEE !!
calimera70
Postat pe 5 Ianuarie 2010 23:27
De la: KrisLa, la data 2009-11-08 18:46:24
De la: garbo060347, la data 2009-10-12 19:54:53sti ce sa fc ma invatat si pa mn cineva cand esti curata sa nu faci nmk adik sti u... nici la menstruatie sa nu fi cumperi suc si pui in el 3-4 picaturi de urina de a tn na nu uita intro zi de luni miercuri sau vineri bei si u bea si el da fra sa stie el ce fc ok poop


Wow! Eu acum imi dau seama cat de periculoasa sunt! Eu doar m-am uitat in ochii lui si l-am vrajit pe viata! Dar daca ma apuc si de alte vraji...

MAI , DAR E CHIAR EDUCATIV !
calimera70
Postat pe 5 Ianuarie 2010 23:29
Exista femei care spun ca pot face un pachetel,cu diverse in el,care te protejeaza de farmece,matusa mea era una din ele.Nu imi mai amintesc exact ce punea in legatura mica de panza,au trecut ani buni,ea e moarta acum.Era sigur putin busuic din cel al preotului de la biserica,putina tamaie,fitil de la candela,nu imi mai amintesc si restul,erau sigur si altele,un bob de orez...
Poate cineva i l-a dat,si i-a spus ca il protejeaza impotriva farmecelor.
daca nu este asta,atunci e o incercare de farmece,care nu poate avea efect,daca poarta cruce,daca cineva din familie merge duminica la biserica,la slujba,etc.
bunica mea,soacra mamei,i-a facut mamei o gramada de farmece,ea insasi,plus alte femei platite de ea,o gramada,si nu a reusit nimic,in toti 30 de ani cat a incercat,cand mama a gasit o sticluta cu ceva negru,a recunoscut,si a zis ca va face intotdeauna,pna ii desparte.Bunica a murit,la 98 ani,si nu a reusit.
Mama a avut cateva accidente in viata ei,din care nu a patit nimic,in mod miraculos.Odata i-au cazut in cap niste placi de pfl,suprapuse,la serviciu,si s-au spart exact in doua,in capul ei,fara sa ii ramana nici macar cucui,sau altceva.
Altadata,a avut extrauterina,si pe patul de urgentai-a scazut tensiunea la 5 cu 4,dar a supravietuit in mod miraculos.
E credincioasa nu in sensul fanatic,sau al tinutului posturilor,ci in sensul sufletesc,e sufletista,buna,ajuta,crede si in existenta lui dzeu si citeste si rugaciuni,dar credinta se vede in modul ei de viata.Asta creeaza un scut de aparare,energetic,gandurile pozitive contin energie pozitiva,doar,asa cum si cele negative contin energie negativa,cum e deochiul.
Poate sa nu pateasca nimic,oricate farmece i-ar face,oricine,dzeu e mai puternic decat orice pe lumea asta.
daniilia
Postat pe 17 Februarie 2010 23:53
De la: si_totusi, la data 2008-10-04 20:59:41eu zic ca nu exista farmece. cred ca cele ritualuri sunt doar un mod de a face bani. cand omul e necajit si nu mai are solutii in disperare, recurge la astfel de "ajutoare" sunt destui smecheri care stiu sa exploateze necazul, durerea sau dorinta de acaparare a unora si scot parale bune din asta
mai sunt si oameni normali care isi folosesc creieru' si la gandit
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:15
De la: garbo085580, la data 2009-12-15 17:33:31ai nevoie de ajutor sigur . poti sa ma suni la nr 0722838082
mama omida??? ai inviat din morti ca isusu???
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:16
De la: cristina_teodora11, la data 2009-12-18 11:23:44Buna !
Farmecele sunt atacuri energetice. Acele incantatii si obiecte (ata, pene, monede... etc) au valoare de simbol. Atacurile energetice se manifesta prin blocarea chakrelor corpului iar energia naturala care ne tine in viata nu mai intra in corp. Apar astfel, intai la nivel de corp astral - blocaje, carte apoi se manifesta in corpul fizic prin fel si fel de boli : de inima, de plamani, de tiroida ----- repet, in functie de zona organismului care este atacata.
Unicul si singurul remediu contra acestor energii intunecate in reprezinta Dumnezeu : Rugaciune, Post si respectarea celor 10 porunci date de Tatal Nostru ceresc.
Mersul la ghicitori, descantatori si fel si fel de lucratori ai satanei - nu va ajuta cu nimic. Din contra, va afunda si mai rau in dizgratia lui Dumnezeu.
Cititi Biblia - acolo este adevarata scapare, si in cea mai simpla si totodata cea mai valoroasa rugaciune adusa de Iisus - TATAL NOSTRU, rostita in fiecare clipa libera a zilelor voastre. Rostita din inima, cu dorinta de iertare a pacatelor si cu promisiunea de a ne indrepta. Pentru ca Dumnezeu ne iarta greselile , dar daca nu ne indreptam, ne paraseste.
Sunt patita si eu, lovita de aceste energii intunecate. O alta femeie mi-a luat sotul. Sa-l stapaneasca sanatoasa pentru ca, stricandu-mi soarta o sa fie vai de capul ei. Dar macar eu sunt bine, copilul e bine.
Va spun si voua insa cu ce ma lupt uneori noptile : apasari pe piept, oprirea respiratiei, greutate in respiratie (ma trezesc uneori din somn ca nu mai am aer si trag repede o gura mare de aer, chem Lumina Divina a lui Iisus si a lui Dummnezeu, vizualizez cum ma cuibaresc la picioarele lui Iisus in Lumina - si trece).....
Nu va duceti la vrajitoare, fie ca se cheama ele de magie alba sau neagra - tot ce e vrajitoresc este de la satana. Nimic din ce fac ele nu este de la Dumnezeu. Ca va invata sa ardeti tamaie sau sa mergeti la Biserica - asta este un paravan. Lucrarea lor este a satanei. Biblia stie ce spune.
POST - RUGACIUNE - CREDINTA IN DUMNEZEU - si TATAL NOSTRU rostita in fiecare dimineata (drept multumire ca v-ati trezit) si in fiecare seara la culcare (cu rugamintea catre Dumnezeu ca sa va trezeasca si a doua zi ca sa vedeti Lumina soarelui si sa il Preaslavitipa Dumnezeu cu rugaciunile voastre).
PACE SI LUMINA va doresc !
corect,cititi biblia si fredonati a ei povata de vreti s-o mierliti mai repede si bine !!!
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:18

de ce crezi asta florin???
LILO
Postat pe 24 Februarie 2010 12:19
De la: garbo004179, la data 2009-12-29 08:03:23
De la: daniela6august, la data 2009-07-27 14:06:23da exista farmece mie una mi sa intamplat.eu sunt din ploiesti si la o singura biserica are har pt mine.


draga daniela te rog sa-mi spui si mie care e biserica cu har din ploiesti sa merg si eu,fiind tot din ploiesti si cu probleme.multumesc.
du-te la psiholog,lasa-i pe slugile mistice sa moara de foame,au vile si bmw-uri,mai au nevoie si de cabane la munte si la mare???
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:19
De la: diana79, la data 2009-12-17 13:02:31nici eu nu am crezut asa ceva pana nu mi s-a intamplat mie.
le-am gasit in perna in care dormeam.
de obicei dormi in perna??? e clar,d'aia ai cosmaruri cu balauri yehovisti si zane reincarnate in leviatani,cumpara-ti un pat
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:21
De la: LILO, la data 2010-02-24 12:19:52
de ce crezi asta florin???
e prea neexplicita intrebarea,fii te rog un pic mai explicita,despre ce vorbim???
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:23
De la: florin999, la data 2010-02-24 12:21:43de obicei dormi in perna??? e clar,d'aia ai cosmaruri cu balauri yehovisti si zane reincarnate in leviatani,cumpara-ti un pat


cum era aia bre, florine?
aha... mi-am amintit...
cam asa:

De la: florin999, la data 2010-02-24 11:22:21
aveti chef de certuri sfinte sau profane,ca sa stiu cum o scot din condei???io zic c-ar fi mai bine sa incercam sa lasam smecheriile pt.cine se pricepe si sa ne uitam in oglinda sa ne intrebam cine suntem,de unde venim,unde am vrut s-ajungem si-n ce gara am esuat,hai sa nu mai facem pe durii cand totu-n jur e numa' minciuna,praf si pulbere,sa nu mai ne dam cu parerea aiurea despre tot si toate si mai ales unde nu ne pricepem,hai sa incepem o noua zi,mai buni si mai inteligenti,va rog io sa lasati mistocareala la gunoi,ca miroase urat !!!
Tylly
Postat pe 24 Februarie 2010 12:25
De la: Celleste_, la data 2010-02-24 12:25:53
De la: florin999, la data 2010-02-24 12:21:43de obicei dormi in perna??? e clar,d'aia ai cosmaruri cu balauri yehovisti si zane reincarnate in leviatani,cumpara-ti un pat


cum era aia bre, florine?
aha... mi-am amintit...
cam asa:

De la: florin999, la data 2010-02-24 11:22:21
aveti chef de certuri sfinte sau profane,ca sa stiu cum o scot din condei???io zic c-ar fi mai bine sa incercam sa lasam smecheriile pt.cine se pricepe si sa ne uitam in oglinda sa ne intrebam cine suntem,de unde venim,unde am vrut s-ajungem si-n ce gara am esuat,hai sa nu mai facem pe durii cand totu-n jur e numa' minciuna,praf si pulbere,sa nu mai ne dam cu parerea aiurea despre tot si toate si mai ales unde nu ne pricepem,hai sa incepem o noua zi,mai buni si mai inteligenti,va rog io sa lasati mistocareala la gunoi,ca miroase urat !!!
unde-i problema si ce lipseste din ecuatie,nu mi-e clar unde bati???
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:35
uite vezi, de-aia'mi cumpar eu perne numai dela ikea
fleurdelis
Postat pe 24 Februarie 2010 12:37
problema e ca te scalzi in mistocareala, si aia de cea mai joasa speta, dar iti place sa faci pe lupul moralist.

Tylly
Postat pe 24 Februarie 2010 12:43
ce-aveti bre, cu pernutzaaa lu' floriin??
sa nu daati!
fleurdelis
Postat pe 24 Februarie 2010 12:45
lasa, fleur, ca te lamuresti tu...
Tylly
Postat pe 24 Februarie 2010 12:51
De la: Celleste_, la data 2010-02-24 12:43:07problema e ca te scalzi in mistocareala, si aia de cea mai joasa speta, dar iti place sa faci pe lupul moralist.

cum sa-ti explic,io nu folosesc mistocareala,io numa' trag de atentie pe cine vrea sa ma asculte si sa inteleaga ca face greseli care-i pot fii fatale-n viata,doamna a folosit expresia,,a dormi-n perna'',pai nu ramai fara oxigen??? si atunci nu-i normal sa nu mai fie creieru' in deplinatatea facultatilor sale si sa incepi sa delirezi mistic sau mai rau sa intri-n coma??? atunci,nu ti se pare un sfat pertinent acela de a-si cumpara totusi un pat in care sa se odihneasca corespunzator???
florin999
Postat pe 24 Februarie 2010 12:55
De la: Celleste_, la data 2010-02-24 12:51:24lasa, fleur, ca te lamuresti tu...


ioii, ce draguta ai fost!
fleurdelis
Postat pe 24 Februarie 2010 13:51
Ups! Aici "miroase" a scantei! Ce stii tu, mai Florine, si noi nu stim? Lumineaza-ne!
KrisLa
Postat pe 24 Februarie 2010 16:02
florinele, tu cite personalitati multiple ai? Discutam cu regimentul?
Vezi ca aia semianalfabeta joaca in alt film. Si strica cercul. De la virginitatile tale debordante la zane reincarnate in leviatani e cale lunga.
quasaria
Postat pe 4 Martie 2010 00:43
Buna,asa este trebuie sa faca dezlegare de cununie,nu dureaza mult.asa se face,cum divortezi la primarie asa divortezi si la biserica in fata lui D-zeu.
kalis27
Postat pe 4 Martie 2010 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Site nou anunturi gratuite 2 De la: miha162492 13 Iulie 2010 21:03
Sotia unui vames 1 De la: bujjoritza 12 Noiembrie 2009 17:33
Papucei ! 3 De la: tutankhamon 20 Mai 2009 02:43
Meditatii lb. Engleza 6 De la: cretz0oolina 29 Aprilie 2010 15:13
Ce veti gati mai deosebit de sarbatori? 1 De la: deanna 1 Decembrie 2009 09:37
Setari Cookie-uri