Mi_a dat semne ca ma place și acum ma evita

Bună, în urma cu câteva luni sa angajat un tip nou la firma unde lucrez, colegele mele îl tachinau eu însă nu_i dădeam importanta. A început sa flirteze cu mine adică sa îmi dea semne ca ma place ma trata altfel ma tachina, ma privea insistent în ochi, ma atingea pe spate, o data si_a pus mana pe a mea și ma întrebat ce fac? O data colegele mele au râs pe seama noastră si ia zis sa ma muște și el a răspuns ca după ce ieșim de la munca și de astea în fiecare zi. Pana într-o zi când am apelat la ajutorul altui coleg avenit și el chiar dacă nu la chemat nimeni și a văzut ca glumesc cu el a plecat de lângă noi supărat de atunci nu mai e cu mine la fel. Țin sa va spun ca ma făcut sa ma îndrăgostesc de el . Amândoi santem căsătoriți mie rușine sa o spun dar ma_m împotrivit mult vreo doua luni pana la urma am cedat eu care ma credeam cea mai statornica în chestiile astea Adica sant fidela niciodată nu mi_am înșelat soțul. Vreau păreri ce credeți a fost o joaca pentru el sau ce sa întâmplat cu schimbarea lui eu nu iam dat speranțe în continuare îl iubesc pe ascuns. Ce sa fac? Mulțumesc!
garbo_501959
Postat pe 6 Martie 2020 01:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre relatia barbatului Taur cu femeia Taur 3 De la: cinezee 21 Octombrie 2009 14:17
Despre "inteligenta" 156 De la: tutankhamon 10 Noiembrie 2009 13:39
CE LEGATURA EXISTA INTRE SEX SI DIVORT? 84 De la: garbo003632 16 Octombrie 2009 12:01
Paradoxu' Pandorei 31 De la: charmelen 4 Aprilie 2013 14:54
BARBATII...II IUBIM,II URAM SI NU NE SUNT INDIFERENTI 276 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:52
Setari Cookie-uri