eu 20, el 23, casatoriE?

Detaliaza .
Rotty
Postat pe 2 Octombrie 2014 16:56
Piti scot ghearele... apoi sa tu vezi miorlaiala
ladyDY
Postat pe 2 Octombrie 2014 19:52
Rotty, detailarea in episoadele urmatoare !!!! garbo deocamdata nu a stabilit grila de programe!!!
ladyDY
Postat pe 2 Octombrie 2014 20:00
Ok. Io astept ...
Rotty
Postat pe 2 Octombrie 2014 20:58
esti cam labila. iar ai baut ?
_Isis_
Postat pe 2 Octombrie 2014 21:05
ce-o mai intrebi, nu se vede?

lady, vrei in coor....e, esti mult prea sclifosita!;))

pitiTa_
Postat pe 2 Octombrie 2014 23:21
Piti nu mai pune etichete, am avut senzatia la un moment dat ca poti mai mult !!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 06:42
Vai Piti ce "bine" vedeti tu si cu 669...parca ati fi surate...daca nu mai mult.
Rotty
Postat pe 3 Octombrie 2014 07:28
De la: ladyDY, la data 2014-10-03 06:42:25Piti nu mai pune etichete, am avut senzatia la un moment dat ca poti mai mult !!!


cu tine ? moare de infarct. =))
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 07:52
De la: Rotty, la data 2014-10-03 07:28:50Vai Piti ce "bine" vedeti tu si cu 669...parca ati fi surate...daca nu mai mult.


pentru ca traiesti in virtual, ai deja halucinatii. trateaza-te !
plimbari lungi, fara face bine. ;)
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 07:55
este un topic pe undeva, de ce suntem imbecili in viata virtuala? lectura pentru zile ploioase in loc de ;)
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 08:05
nu va multumesc pentru vizita si nici nu va servesc, cu nimic. continuati barfa dupa perdele !
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 08:13
_669 daca ar muri de infarct, ar fi trebuit ca tu sa fii deja in putrefactie,.....vorbesti din experienta???? la barfa ma refer!!!! deci, cu alte cuvinte nu esti cu toti boii acasa, imbecila ca tot iti place sa alergi pe topice si sa iti arunci dejectiile pe aici !!!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 08:44
De la: Rotty, la data 2014-10-01 19:27:11" tu ai de toate si tot fata batrana ai ramas."

669 , da` tu de unde stii ?


stie pe naiba, pai cum ai vrea tu sa se citeasca si sa isi umfle in piele cat este de grozava???!!!! vai de mama ei!!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 08:51
De la: ladyDY, la data 2014-10-03 08:44:37_669 daca ar muri de infarct, ar fi trebuit ca tu sa fii deja in putrefactie,.....vorbesti din experienta???? la barfa ma refer!!!! deci, cu alte cuvinte nu esti cu toti boii acasa, imbecila ca tot iti place sa alergi pe topice si sa iti arunci dejectiile pe aici !!!!


puti, nu zic doamna ca nu esti nici macar femeie, doar o tentativa. tu de ce nu alergi ? kilogramele ?
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 09:04
tot ce dejectezi pe topice ti se potrivesc de minune !!!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 09:15
cuvantul care-ti place si te caracterizeaza, dejectezi !!!!!!!!!!!!!! =)) sa mai pun ??????? !!!!!!!! =)) daca esti o lady, de ce nu reusesti sa ma ignori? razi de nervi. =)) te-am atins?
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 12:12
lasand amuzamentul la o parte, sigur suferi de alienatie mintala !!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 12:36
am avut dreptate, nu mai razi? e diagnosticul cu care ai fost externata?
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 12:52
ioiiiiiiiiiiiiii ....ce iti este cu alienatii mintal!!!! ai cumva nevoie de vreo traducere a diagnosticului???? la cat esti de disteapta, nu este nevoie sa ti-l traduc, mergi pe goagla !!! esti reflexia a tot ce scrii si asta este diagnosticul tau" alienata mintal"
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 13:05
saraca, doctorul ti-a explicat, nu ai priceput, ai ajuns la google. desteapto, de ce nu te poti controla ?! daca aveai si tu un barbat langa tine poate te linisteai, dar asa e greu. dar nu e inca traziu, pentru bani si casa poate totusi cineva te suporta.
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 13:08
ca sa ma amuz pe seama ta si sa-ti exciti neuronii care ti-au mai ramas, alienato mintal
atat timp cat am bani si casa, inseamna ca imi permit sa am si barbat!!!! tu????? niema....dupa cum ti-am spus esti alienata mintal !!! gata pe ziua de astazi, a durat cam mult sedinta!!!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 13:13
adica tu esti excitata? stiam eu, ca in lipsa de altceva... =)) =)) ajunge un kg de detergent pentru chilotii tai ? =)) =))
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 13:18
De la: ladyDY, la data 2014-10-03 06:42:25Piti nu mai pune etichete, am avut senzatia la un moment dat ca poti mai mult !!!



lady, pe bune, nu-mi doresc sa te cunosc dar faptul ca ma perind din cand in cand pe garbo, imi rezerv si dreptul de-a-mi face impresii(la fel ca si tine) despre anumiti/te forumisti/te. Pacat ca
vezi peste tot "etichete si dai diagnostice", nepotrivirea lor in virtual adresate pers. necunoscute, fac dovada calitatii bunelor tale moravuri si naravuri. Stiu ca buturuga ii lemn dar tu ai o tartacuta goala de care m-am impiedicat si cu alte ocazii, te-ai "rostogolit" de cateva ori cu anumite aparitii si ai iesit scarmanata rau sau cu coada intre picioare!
Eu, nu stric detergentul cu tine, primeste-l pe cel oferit de 669, poate, te speli/cureti pe unde ai nevoie si apari stralucind de "inteligenta" datile viitoare.


Rotty, nu o cunosc pe 669, nici pe lady si nici pe oricare alta pers. de pe aici dar nu-i nevoie sa spun: ca fiecare postare indif. de topic spune cate ceva despre "noi". Pacat ca indispozitia unor/a, aruncata la voia intamplarii, nu face altceva decat rau, dar cand aceeasi pers, se repeta si o tine intr-o prosteala sau nebunie continua cred ca se subantelege.

Eu port un respect deosebit persoanelor care stiu sa exprime "esenta" binelui, a prieteniei, empatiei....etc. chiar si prin micile conflicte subtile, insa nu toata lumea stie sa citeasca printre randuri.
O imbratisare si :*-cel pt. cei/cele care au inteles la ce m-am referit!

Sa fiti iubiti!
pitiTa_
Postat pe 3 Octombrie 2014 15:06
Nu are rost, atat timp cat ai acelasi aluat ca si _669. Daca imi aduc bine aminte cam tot asa ti-ai facut si tu aparitia, legandu-te de useri fara sa-i 'cunosti'!!! Da, pun etichete, iar scarmanatul sau coada intre picioare ma lasa rece, n-am inventat nimic pe seama altora, n-am scris eculubratii doar din dorinta sa pun in lumina proasta pe altii.Asa ca scuteste-ma cu respectul deosebit persoanelor care stiu sa exprime 'esenta' binelui, a prieteniei, empatiei.....Ai vazut tu asta la _669!!!,...detergentul de care zici, poate ii dai o mana de ajutor tizei tale, lasa-ma tu pe mine, are cine sa-mi poarte de grija.




ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 15:48
"n-am scrii eculubratii"...

Respectul meu nu se refera la tine ca persoana, in niciun caz, oricum vad cum nu stii sa apreciezi si iti arati frustrarile. Ii problema ta, no comment!
Semnalizeaza si ocoleste, rog fr. daca nu esti capabila sa intelegi si sa te exprimi ca o fiinta normala.

Se spune elucubratii= combinatie de elemente absurde, aberatii.

pitiTa_
Postat pe 3 Octombrie 2014 16:02
Am sesizat cat de normale sunteti....valabil si in cazul tau !!!
ladyDY
Postat pe 3 Octombrie 2014 16:12
in comparatie cu tine, eu pot afirma, ca sunt normala. sunt necesitati fiziologice, saraca de tine din lipsa de...ai ajuns asa. dar barbati casatoriti sunt, asa ca nu-ti pierde timpul pretios cu mine, fugi pe facebook, kudika... twoo
_Isis_
Postat pe 3 Octombrie 2014 17:36
.... mai bine pe "drum infundat"!

Genul de birocrati: inceti la minte, statuti in exprimare dar cu ochiul "pe berbecul, taurul vecinei"

pitiTa_
Postat pe 3 Octombrie 2014 17:43
Mai Bine amanta
Decit psihopata,
Mica, indesata,
... si.n halat alb...
vivacedonna
Postat pe 3 Octombrie 2014 17:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cameraman si fotograf nunta Craiova 5 De la: garbo_410518 27 Februarie 2018 14:03
casatorie in las vegas 173 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:20
De ce sa inseli???Daca ai tot ce vrei...??? 40 De la: gio_kiko 16 Martie 2013 17:11
ce Restaurante recomandati ptr nunta si ce ponturi aveti ptr viitoarele miresici? 15 De la: garbo_446242 13 Martie 2019 13:55
Cum asigurati transportul nuntasilor care sunt de departe? 4 De la: paula_daniela 30 Iunie 2009 08:00
Setari Cookie-uri