Sotul zice ca nu este femeie,cine stie mai multe ?
|
||
|
VOIAJOR Postat pe 10 Ianuarie 2012 17:46 |
||
|---|---|---|
despre ce vorbesti?
|
||
|
dor72_ Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:15 |
||
dorulet, sa-ti aduc un evantai?
|
||
|
|
||
|
Eugenia69 Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:18 |
||
nu. voiam sa fac si eu conversatie si habar nu am despre ce este vorba...e...neshte vedete?
|
||
|
dor72_ Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:24 |
||
daca-i ka_libra
|
||
|
Eugenia69 Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:26 |
||
| shini, draga, shini? | ||
|
dor72_ Postat pe 10 Ianuarie 2012 18:30 |
||
De la: dor72_, la data 2012-01-10 18:30:35shini, draga, shini? O FI American Idol Elvis & Celine Dion Duet "If I Can Dream" |
||
|
DEVILL Postat pe 10 Ianuarie 2012 20:46 |
||
De la: dor72_, la data 2012-01-10 18:24:05nu. voiam sa fac si eu conversatie Cica niste maidanezi fac Legea in sanatate
|
||
|
DEVILL Postat pe 10 Ianuarie 2012 20:48 |
||
Si daca nu mai vrea Kalibra sa fie sotie, o putem noi convinge ca de fapt vrea? Si cine e Kalibra? |
||
|
klaire Postat pe 10 Ianuarie 2012 20:52 |
||
De la: klaire, la data 2012-01-10 20:52:37 O fi manelista
|
||
|
DEVILL Postat pe 10 Ianuarie 2012 21:39 |
||
| Probabil va ramane misterul serii. | ||
|
klaire Postat pe 10 Ianuarie 2012 21:42 |
||
|
bai nenica... imi frec ockii, ca oi fi obosit... dar se vede ca nu ma frec unde trebuie...:D :))) |
||
|
eu_geminy Postat pe 10 Ianuarie 2012 21:47 |
||
PRINDE O GONFLABILA CA NU TIPA
|
||
|
DEVILL Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:15 |
||
|
o fi suierand, ca tine...:D :))) |
||
|
eu_geminy Postat pe 10 Ianuarie 2012 22:18 |
||
| da' tu, ce te freci? | ||
|
dor72_ Postat pe 11 Ianuarie 2012 17:38 |
||
klaire, pai, kalibra-i nevasta lu` kHalibru, bre... ioanide: "cine stie mai multe?" io zic ca ca kalibra nu stie nimeni.... "decat" ea detine adevarul`gol-golut..... |
||
|
carmen396 Postat pe 11 Ianuarie 2012 23:13 |
||
De la: carmen396, la data 2012-01-11 23:13:19klaire, Era o stire la TV si credeam ca lumea lui Garbo STIE MAI MULT.sTIRISTA SPUNEA DESPRE O BLONDA CA O ACUZA BARBATUL ACHIZITIONAT DOAR DE 2 SAPTAMINI ,CA NU-I FEMEIE
|
||
|
VOIAJOR Postat pe 13 Ianuarie 2012 02:50 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| De ce imi este teama de casatorie !!!! | 15 | De la: garbo025622 24 Septembrie 2009 12:07 |
| castiga bani in timpul liber...si tu poti deveni reprezentant! | 1 | De la: fyfy 17 Noiembrie 2009 22:46 |
| EGOISMUL= "INGER" SAU "DEMON"? | 9 | De la: moment31 16 Octombrie 2009 13:08 |
|
|
||
| OARE DE CE FACE ASTA? | 28 | De la: garbo119729 17 Mai 2010 23:05 |
| ajutor!! | 6 | De la: garbo181940 15 Octombrie 2011 11:29 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună