conteaza inaltimea intr o relatie???



bravoooo... ! poate acum o sa intelegi si replicile mele, care sunt cu totul diferite decat le-ai vazut sau apreciat tu ! chiar nu stiu cum tu ai vazut sau inteles ca eu (Quasaria o sa-si spuna parerea ei foarte bine si singura...) as fi cel mai destept sau ca nu am lasat pe cineva sa-si dea cu parerea sau ca i-am spus cuiva ca n-are personalitate chiar daca n-o avea la el/ea atunci... sau ca nu stiu la ce deget de-al meu nu ajunge... etc !!! nimic nu e adevarat din ce ai spus, dar... e dreptul tau sa crezi ce vrei sau poti ! iar cate parale fac eu zi de zi, e chiar treaba mea personala ! poate nu ai observat, dar 84.67% din replicile sau comentarile pe care le-am scris pe aici in topic, au fost adresate numai lui Qusaria... si ea nu s-a plans de loc ! si cu degetul mic al meu ce ai mai avut ??? acum, prieteneste si cu respect... ma gandeam dupa ce ti-am citit si ultima postare catre Quasaria... oare de cata palinca ai avut nevoie sa prinzi curaj s-o "ataci"... ???
barboneli
Postat pe 28 Aprilie 2014 21:54

barbo... nu cred ca e cazul sa se justifice cineva, astia intra la "multi si prosti". Daca vorbea tzuica, macar mai era vreo sansa sa se trezeasca. Din pacate, cred ca nu e neuronu' beat, e neuronu' in stare normala care ii da convulsiile astea.
Whatever.

Da, sint "angajata". iau milioane de dolari de pe garbo - in special cind imi sterge postarile. E vreo 300 k o postare stearsa. Vrei si tu?
quasaria
Postat pe 29 Aprilie 2014 03:35
Aha ! Q , deci tu mi-ai suflat locul de munca ?
Buna.
Rotty
Postat pe 29 Aprilie 2014 07:56
pt mine a contat, dak il iei de sot, mereu te vei simti mai sus fatza de el , mai ales la petreceri unde trebuie sa-ti pui papuci cu toc!!
papusika
Postat pe 29 Aprilie 2014 09:16
Daca se iubesc si e omul viselor ei , crezi ca mai conteaza ? Sau tre sa-si ia unul inalt ca bradul care sa-i mai altoiasca cate o bataie din cand in cand de la inaltime ?
Rotty
Postat pe 29 Aprilie 2014 09:22


buna.
quasaria
Postat pe 29 Aprilie 2014 12:46


ufff... ! ce violenta esti azi... !!! de la aerul tare ti se trage, probabil... !
barboneli
Postat pe 29 Aprilie 2014 12:48


ok, nu lui Quasaria am vrut sa-i scriu... s-a intamplat ca a picat din cer tocmai intre noi, Rotty si mandea ! Quasaria nu e violenta niciodata ! doar violeta e...
barboneli
Postat pe 29 Aprilie 2014 12:50
eh, ma si miram.... Tocmai eu, care eram intr-asa o dispozitie angelica!
quasaria
Postat pe 29 Aprilie 2014 13:50


aha... trebuie sa studiez cuvantul asta "angelica"... sa inteleg ce vrea sa spuna ! eu il stiu doar ca nume ! sau... daca ma straduiesc sa ma gandesc un pic, e ceva care aminteste de ingeri... dar de aia chiar ca nu stiu nimic. n-am vazut sau intalnit niciodata asa ceva. la adevarat... nu la metaforic !
barboneli
Postat pe 29 Aprilie 2014 14:00
Asadar, ramane cum am stabilit!
Plus........o nesimtire cat China!
Dar ce ceri de la niste complexati cu juma' de buletin?! Sarmana Quasaria! Inafara de a improsca cu venin si a poza in geniu.........ce mai poti?
Penibila! Si tu si partenerii tai de "ping pong" !

Ramaneti cu bine! Jalnici sunteti! Probabil aci aveti si voi posibilitatea sa va mai desfasurati! Sa jigniti in stanga si dreapta, sa va manifestati frustrarile.
P.S. Nu ma mir ca ti-au mai sters cei de pe Garbo din postari. La cata frustrare si venin iese din tine...........otravesti tot site-ul.
garbo_5596
Postat pe 29 Aprilie 2014 22:57
Marsh la cotetz, 55.. whatever.
Sint intr-o dispozitie prea zen sa imi pierd timpul cu rahatzi in drum ca tine.
quasaria
Postat pe 30 Aprilie 2014 04:51
Draga Pygmalyon,ne-am intalnit parca de-a lungul vietii undeva candva,dar nu conteaza, insa imi pari tare cunoscut.Sau cine stie ne-am vazut in timpul spiritismului matinal.Lasa numaratul foilor de placinta si hai la un vin vechi sa depanam amintiri...amintiri d-ale mele, d-ale tale...
garbo_8672
Postat pe 30 Aprilie 2014 05:16
96, nu te agita! Au rămas vreo 3-4 ''angajaţi/e'' aici.
Las' că le trece.
Axl_R
Postat pe 30 Aprilie 2014 07:38
Cui ? La angajati ?
Rotty
Postat pe 30 Aprilie 2014 08:33


am stranutat... si a plecat foaia...
barboneli
Postat pe 30 Aprilie 2014 08:44
Io nu zic nimic.
Rotty
Postat pe 30 Aprilie 2014 08:45


ok, atunci ii zic eu ! da... 5596, cea mai mare tara din lume este Rusia, asa ca lasaCchina in pace ! ea este aproape de 2 ori mai mica. asta asa... ca fapt divers !
barboneli
Postat pe 30 Aprilie 2014 08:49
Nici Federatia Rusa si nici China sunt STATE si nu TZARI. O tzara defineste teritoriul de etnogeneza si cultura a unui neam, un stat defineste teritoriul unei multimi de catateni convietuitori in relatii mai mult ori mai putin "pasnice".
Prea des folosim impropriu termeni pe care semantic ii intelegem in diagonala, asa ca suna bine ori ca i-am mai auzit intr-un context asemanator.
Mys_Saly_1
Postat pe 30 Aprilie 2014 09:43
No bine no...Atunci salutari din localitatea Ardeal.
Rotty
Postat pe 30 Aprilie 2014 10:21
De la: Mys_Saly_1, la data 2014-04-30 09:43:59Nici Federatia Rusa si nici China sunt STATE si nu TZARI. O tzara defineste teritoriul de etnogeneza si cultura a unui neam, un stat defineste teritoriul unei multimi de catateni convietuitori in relatii mai mult ori mai putin "pasnice".
Prea des folosim impropriu termeni pe care semantic ii intelegem in diagonala, asa ca suna bine ori ca i-am mai auzit intr-un context asemanator.


azi nu mai este federatia rusa. astazi este doar Rusia, asa cum este Ucraina, sau Moldova, etc. asa ca.....

aici ai "dimensiunile".

1 Rusia 17.098.242 11,5% Cea mai mare țară din lume.
2 Canada 9.984.670 6,7% Cea mai mare țară din America de Nord și din Emisfera vestică.
3 Republica Populară Chineză 9.640.011 6,4% Cea mai mare țară aflată în întregime în Asia.

tot ca fapt divers, adica of topic !

a... scuze, am uitat sa pun sursa ! google. wikipedia.
barboneli
Postat pe 30 Aprilie 2014 11:06
Postare de la doamna Quasaria! O minune de femeie!

Marsh la cotetz, 55.. whatever.
Sint intr-o dispozitie prea zen sa imi pierd timpul cu rahatzi in drum ca tine.


Felicitari!
Va intreceti in a ne demonstra cine sunteti!


Or mai fi "angajati" pe aici, apropo de comentariul Axl.........dar au comentarii omenesti, uneori de-a dreptul delicate. Dar aceasta minune de femeie.......care se crede desteapta pamantului, cu drept divin de a corecta sau pune la punct pe unul sau altul, al carui comentariu nu ii place.....NU are pereche! Ea detine dreptatea si adevarul absolut! Noi ceilalati care ne mai dam pe aici cu parerea la una, alta..........prosti gramada toti! Ea ..........este Quasaria! Superba doamna! Ultima postare de aici e .......totala si completa!

garbo_5596
Postat pe 30 Aprilie 2014 16:23


auzi 5596... tu daca mai scri asa frumos despre Quasaria... sa sti ca eu ma indragostesc de ea !
eu nu cred ca dansa merita toate ce le scrii despre ea, pe undeva exagerezi tu... dar e dreptul tau ! eu stiu ca cam... nimic din ce ai scris nu e adevarat... altfel de mult ma indragosteam de dansa. pe bune... !
barboneli
Postat pe 30 Aprilie 2014 16:59
ca cam cand? te-ai...
_Isis_
Postat pe 30 Aprilie 2014 22:07

Valea_Diana_1
Postat pe 1 Mai 2014 17:20
De la: garbo_394669, la data 2014-04-30 22:07:13ca cam cand? te-ai...


pai cam de cand au inceput unele persoane sa o faca cu ou si cu otet... ca cam asa stau lucrurile pe garbo, invidia... lipsa de simtul umorului... etc. duc la asa discutii... !
barboneli
Postat pe 1 Mai 2014 17:43
co_rect
_Isis_
Postat pe 1 Mai 2014 18:05
Am 3 postări deja şi fiind 2 Mai, care ştie unde primim leii?
Îmi spuneţi şi mie?
Am fost delicată?
Axl_R
Postat pe 2 Mai 2014 11:36
Ai 4 , asa ca iti dau astia si prima...nu stiu exact daca la stanga , sau la dreapta.
Rotty
Postat pe 2 Mai 2014 11:42
Las' că-mi zici tu la ureche stânga/dreapta, nu contează.
Axl_R
Postat pe 2 Mai 2014 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii pe internet 164 De la: zambil 12 Aprilie 2010 17:15
Mesaj de interes national 129 De la: dana1975 14 Mai 2016 16:31
Numai divorturi nimic interesant??? 43 De la: vieru_cezar_iasi 26 Iunie 2010 13:30
Nevoie de sfaturi! Va rog! 24 De la: Celleste_ 25 Octombrie 2010 09:45
buna,vreau un sfat sincer de la cineva care a trecut prin asa ceva 27 De la: liviu738 27 Iulie 2012 16:26
Setari Cookie-uri