Iubitul meu le povesteste prietenilor sai viata noastra intima...

Da-i click pe "ignore"si cauta-ti pe cineva care sa te respecte si care sa te iubeasca cu adearat.
garbo181552
Postat pe 9 Februarie 2014 14:41
trebuie sa ii spui ca speri ca el sa nu fie ca altii,care discuta despre viata intima,cu prietenii,si ca daca ai afla ca o face,te-ai supara si rusina foarte tare.
Ca oamenii invata,se corecteaza,mai ales cand sunt asa de tineri...
Insa nu e corect,nici daca stii parola,sa intri in contul cuiva....nu mai face asta,si nu ii spune lui,mai ales,ca se supara foc,si pe viitor,daca vei avea nevoie cu adevarat sa stii ceva,nu vei putea,ca va schimba parola....
daniilia
Postat pe 9 Februarie 2014 17:45
draga mea,da-i cu flit,nu merita sa-ti mai pierzi timpul cu el!
andragafita
Postat pe 9 Februarie 2014 23:04
Urat!!!!!!!
CAUTA CUMVA SA AFLE K STII CE A FACUT SI CREDE-MA , EL NU TE IUBESTE. GASESTE PE CINEVA CARE SA TE IUBEASCA, NU MARLANI DE FELUL LUI.

garbo216453
Postat pe 10 Februarie 2014 13:53
De la: dani2303, la data 2014-02-08 10:34:16Saracuta de tine!penibil ,oribil ce a facut!
Eu as termina-o imediat cu el si i-as spune tot ce ai vazut acolo in fata!Sunt atatia baieti cu mult bun simt si care stiu cu adevarat sa pretuiasca o fata!Capul sus ,fii tare...


vai vai vai !
ce repede te-ai gasit sa-i alini asteia apasarile...
pe mine m-a amuzat nespus chestia cu...capul sus si fii tare.
nu cumva te-ai referit la...scula lui !?
adi27
Postat pe 10 Februarie 2014 16:23
De la: lya, la data 2014-02-08 16:32:28Da. E cel putin imatur. Si needucat.Concluzia? NU MERITA. Fugi cat mai poti. Nu te lasa prinsa in capcana.Esti tanara. Ai toata viata inainte. Si sa nu uiti ca CE NU TE OMOARA TE INTARESTE. Este o experienta de viata de care ar fi bine sa tii cont pe viitor. SUCCES!


sa moara mama. alta care se da balsam pentru sufletu' aleia!
da' si matale esti cam ...lubrica in exprimari. dracu' stie ce sa mai creada, numa perverse icishia in discutiile pe acest subiect...
ma refer la..INTARIT. adica banuiesc ca te referi tot la...scula...aluia, nu !?
adi27
Postat pe 10 Februarie 2014 16:29
se vede ca iti place sa te dai drept rom, desi nu esti , iar aia cu sa moara mama .... este de tot rasul .... limbajul si gandirea iti sunt submediocre .....
garbo_19362
Postat pe 10 Februarie 2014 18:14
De la: Ibia18, la data 2014-02-04 15:27:56Suntem impreuna de 2 ani, iar eu am 18 ani. Credeti ca e ok sa povesteasca astfel de lucruri? Noi am fost despartiti doua saptamani, timp in care el s-a intalnit si a vorbit cu o fata. Acum am intrat chiar din greseala pe contul lui de facebook (laptopul care il am acum a fost al lui, iar parola era memorata si. uitata) si am vazut toate conversatiile cu prietenii lui. M-am rusinat foarte tare, mai ales cand i-a cerut unui prieten sa nu-i mai lase comentarii perverse la unele poze pentru ca, citez "aia a mea ma crede un romantic neputincios'' si sincer, chiar asa il credeam. Iar in perioada in care am fost despartiti le-a spus amicilor: citez ''alea nu au reusit decat sa ma consoleze''. Nu il credeam asa si daca nu as fi intrat din greseala pe contul lui, nu as fi fost niciodata interesata sa-i citesc conversatiile. Cum ati reactiona voi, fetelor, daca ati afla ca iubitul povesteste cum faceti sex prietenilor? Si voi, baietilor, daca iubiti fata le mai povestiti amicilor tot? Va rog, ajutati-ma cu un sfat.
garbo_19362
Postat pe 10 Februarie 2014 18:15
pai si il mai numesti iubitul meu ....?
garbo_19362
Postat pe 10 Februarie 2014 18:16

"Amicul" tau are carente grave de educatie, se vede ca habar n-are ca
" a true gentleman would never kiss and tell" ; nu stiu ce intelegi tu prin "neputincios romantic", eu gasesc ca este mai curand un mitocan imatur si un palavragiu zevzec cu probleme de autocontrol.
Una din comenzile minunate pe care le-am descoperit inca de la inceputurile aventurii mele informatice este Ctrl Alt Del. Foloseste-o cu incredere ori de cate ori te vei trezi blocata intr-o relatie cu un moftangiu ca amicul de care te plansesi, dar nu ca sa restartezi relatia, ci ca sa te debarasezi de un balast inutil.
charmelen
Postat pe 12 Februarie 2014 19:27
nu mi vine sa cred k problema ta initiala este ca el vb cu altii de viata voasta intima! viata voastra intima nici nu ar mai trebui sa existe avand in vedere k el si a tras o cu altele '' care au reusit sa l consoleze''...wtf???
garbo_3196
Postat pe 13 Februarie 2014 17:32
fa-te ca nu ai citit, nu trebuie sa stie.
provoaca-l sa-ti spuna singur ce-si doreste.
da, baietii vb intre ei cu tot felul de detalii...
garbo243957
Postat pe 16 Februarie 2014 09:14
Şi noi fetele, nu prea.
Axl_R
Postat pe 16 Februarie 2014 09:16
ibia 18 draga,
am uitat ceva. nu cumva iubitu tau are si poze cu voi doi in ...momentele fierbinti?
daca da, m-ar interesa cateva. (evident contra cost!).
nu de alta dar daca tot povesteste despre acele momente macar sa faceti ceva bani si bineinteles sa se bucure si privitorii...
adi27
Postat pe 16 Februarie 2014 18:24
rebela8172
Postat pe 18 Februarie 2014 10:45
De la: Erika-, la data 2014-02-18 10:45:59


esti si tu cumva interesata sa le vezi pozele?!
adi27
Postat pe 18 Februarie 2014 15:32
De la: adi27, la data 2014-02-10 16:29:00
De la: lya, la data 2014-02-08 16:32:28Da. E cel putin imatur. Si needucat.Concluzia? NU MERITA. Fugi cat mai poti. Nu te lasa prinsa in capcana.Esti tanara. Ai toata viata inainte. Si sa nu uiti ca CE NU TE OMOARA TE INTARESTE. Este o experienta de viata de care ar fi bine sa tii cont pe viitor. SUCCES!


sa moara mama. alta care se da balsam pentru sufletu' aleia!
da' si matale esti cam ...lubrica in exprimari. dracu' stie ce sa mai creada, numa perverse icishia in discutiile pe acest subiect...
ma refer la..INTARIT. adica banuiesc ca te referi tot la...scula...aluia, nu !?
lya
Postat pe 18 Februarie 2014 18:57
PENTRU adi27: Esti cam obsedat de....scule. Si mitocan pe deasupra.Ce naiba cauti tu pe aici? Daca nu esti in stare sa fii civilizat,stai drecului in mocirla ta si nu mai iesi de acolo ca sa murdaresti si pe altii!
lya
Postat pe 18 Februarie 2014 19:02
De la: IREALLEON, la data 2014-02-09 05:50:36Înainte de a trece propriu-zis la rãspuns, voi preciza cã sunt bãrbat. Nu, nu e în regulã povestirea intimitãtii. Cum spun americanii, What happens in Vegas stays in Vegas. Indiferent cât de mult sau de putin esti implicat afectiv într-o relatie care ajunge la intimitatea fizicã, asa ceva nu se face. Odatã cã nu e etic, a doua oarã si mult mai important e cã ..... ceea ce s-a întâmplat acolo e DOAR AL NOSTRU. Cum adicã sã povestesc asta cuiva?! E ca si cumva l-as invita în pat cu noi, ca si cum i-as pasa iubita mea asa cum îi pasez o sticlã de bere, când iesim seara la o terasã sã vedem un meci de Liga Campionilor. Stii ce se întâmplã cu pet-urile de bere, nu?! Se aruncã!!! Astepti sã devii si tu un pet pasat si apoi golit, devenit inutil?! Nu vreau sã se înteleagã cã au fost o multime, dar cu toate distinsele doamne cu care am ajuns acolo mentin o legãturã frumoasã. Mi-au oferit clipe minunate, cum as putea sã împart asta cu cineva?


bey papa...LEONNE,
sa stii ca m-ai spart cu filozofia ta americana gen pop-corn si carnatz in corn.
te pomenesti ca ai fost coloshia piste balta mare.
brava boy ! da' nu-s de acord cu egoismu' feroce care exulta din vorbele matali. de ce sa nu bucure si altii de cum o tragi pe fus pe pretena ta. uite la mine, daca vrei iti furnizez si poze si video din aventurile mele. daca nu de alta sa mai inveti cate ceva ca din cate stiu la voi in logosh ie plin de popo*nari. bineinteles pe bani. ca doar -time is money- daca te hotarasti lasa icishia un nr. de telefon si om te fac.
adi27
Postat pe 19 Februarie 2014 15:51
De la: adi27, la data 2014-02-19 15:51:36
De la: IREALLEON, la data 2014-02-09 05:50:36Înainte de a trece propriu-zis la rãspuns, voi preciza cã sunt bãrbat. Nu, nu e în regulã povestirea intimitãtii. Cum spun americanii, What happens in Vegas stays in Vegas. Indiferent cât de mult sau de putin esti implicat afectiv într-o relatie care ajunge la intimitatea fizicã, asa ceva nu se face. Odatã cã nu e etic, a doua oarã si mult mai important e cã ..... ceea ce s-a întâmplat acolo e DOAR AL NOSTRU. Cum adicã sã povestesc asta cuiva?! E ca si cumva l-as invita în pat cu noi, ca si cum i-as pasa iubita mea asa cum îi pasez o sticlã de bere, când iesim seara la o terasã sã vedem un meci de Liga Campionilor. Stii ce se întâmplã cu pet-urile de bere, nu?! Se aruncã!!! Astepti sã devii si tu un pet pasat si apoi golit, devenit inutil?! Nu vreau sã se înteleagã cã au fost o multime, dar cu toate distinsele doamne cu care am ajuns acolo mentin o legãturã frumoasã. Mi-au oferit clipe minunate, cum as putea sã împart asta cu cineva?


bey papa...LEONNE,
sa stii ca m-ai spart cu filozofia ta americana gen pop-corn si carnatz in corn.
te pomenesti ca ai fost coloshia piste balta mare.
brava boy ! da' nu-s de acord cu egoismu' feroce care exulta din vorbele matali. de ce sa nu bucure si altii de cum o tragi pe fus pe pretena ta. uite la mine, daca vrei iti furnizez si poze si video din aventurile mele. daca nu de alta sa mai inveti cate ceva ca din cate stiu la voi in logosh ie plin de popo*nari. bineinteles pe bani. ca doar -time is money- daca te hotarasti lasa icishia un nr. de telefon si om te fac.





treaba ta! da eu zic sa n-o faci ca iar o sa "te plangi ca te doare" si te tii de pom! Mai bine veza-l cum flutura "steagu'"!
pitiTa_
Postat pe 20 Februarie 2014 20:41
De la: pitiTa_, la data 2014-02-20 20:41:09
De la: adi27, la data 2014-02-19 15:51:36
De la: IREALLEON, la data 2014-02-09 05:50:36Înainte de a trece propriu-zis la rãspuns, voi preciza cã sunt bãrbat. Nu, nu e în regulã povestirea intimitãtii. Cum spun americanii, What happens in Vegas stays in Vegas. Indiferent cât de mult sau de putin esti implicat afectiv într-o relatie care ajunge la intimitatea fizicã, asa ceva nu se face. Odatã cã nu e etic, a doua oarã si mult mai important e cã ..... ceea ce s-a întâmplat acolo e DOAR AL NOSTRU. Cum adicã sã povestesc asta cuiva?! E ca si cumva l-as invita în pat cu noi, ca si cum i-as pasa iubita mea asa cum îi pasez o sticlã de bere, când iesim seara la o terasã sã vedem un meci de Liga Campionilor. Stii ce se întâmplã cu pet-urile de bere, nu?! Se aruncã!!! Astepti sã devii si tu un pet pasat si apoi golit, devenit inutil?! Nu vreau sã se înteleagã cã au fost o multime, dar cu toate distinsele doamne cu care am ajuns acolo mentin o legãturã frumoasã. Mi-au oferit clipe minunate, cum as putea sã împart asta cu cineva?


bey papa...LEONNE,
sa stii ca m-ai spart cu filozofia ta americana gen pop-corn si carnatz in corn.
te pomenesti ca ai fost coloshia piste balta mare.
brava boy ! da' nu-s de acord cu egoismu' feroce care exulta din vorbele matali. de ce sa nu bucure si altii de cum o tragi pe fus pe pretena ta. uite la mine, daca vrei iti furnizez si poze si video din aventurile mele. daca nu de alta sa mai inveti cate ceva ca din cate stiu la voi in logosh ie plin de popo*nari. bineinteles pe bani. ca doar -time is money- daca te hotarasti lasa icishia un nr. de telefon si om te fac.





treaba ta! da eu zic sa n-o faci ca iar o sa "te plangi ca te doare" si te tii de pom! Mai bine veza-l cum flutura "steagu'"!


m-am invatat minte. nu mai f*ut fara ...prapor pe ...dansu. nu prea imi place dar asta este.
adi27
Postat pe 21 Februarie 2014 17:44

pai la o alta tema explicai de nevasta.....

deci ce esti ? fecior ori un pervers
garbo_945
Postat pe 21 Februarie 2014 19:43
Sincer cautati pe altcineva care sa te aprecieze. Omul isi schimba parul da naravul ba. Viata e prea scurta sa stai sa te rogi de cineva sa se schimbe.
hristo_elada
Postat pe 22 Februarie 2014 08:07
Sincer cautati pe altcineva care sa te aprecieze. Omul isi schimba parul da naravul ba. Viata e prea scurta sa stai sa te rogi de cineva sa se schimbe.
hristo_elada
Postat pe 22 Februarie 2014 08:07
De la: garbo_945, la data 2014-02-21 19:43:48
pai la o alta tema explicai de nevasta.....

deci ce esti ? fecior ori un pervers


n-ai inteles manca ti-ash...vorbeam de nevasta...altuia...ca io am un principiu existential: cat timp altii au neveste io nu ma insor in veci.... sa moara mama de va mint!
ps esti maritata cumva? daca da...te iubesc pana pleznesc...
adi27
Postat pe 22 Februarie 2014 16:14
acela nu merita sa fie iubt de tn.sfatul meu e sa-l lasi
esti tanara,meriti cv mai bun
garbo158400
Postat pe 23 Februarie 2014 05:31
De la: garbo158400, la data 2014-02-23 05:31:34acela nu merita sa fie iubt de tn.sfatul meu e sa-l lasi
esti tanara,meriti cv mai bun


Iti e foame maica ? Du-te papa ceva si nu mai manca litere.Aici nu esti pe FB
Rotty
Postat pe 23 Februarie 2014 09:43
Si tu il mai numesti iubit pe neardenthalul asta ...? Este foarte clar ca nu are caracter sau vre-o urma de decenta .... Ce ganduri ai cu viata ta ?
garbo_392853
Postat pe 23 Februarie 2014 20:11
Da, asa e. Chestiunile intime nu se cheama asa degeaba. Ele ar trebui sa ramana intime.
metaphor
Postat pe 25 Februarie 2014 10:58
asta tine de educatie ..... dar si tu esti de vina ca permiti asa o atitudine de omul cavernelor !!!!!!!!!!!!!!!!! ia atitudine si sau scapa urgent de specimen ......
garbo_19362
Postat pe 25 Februarie 2014 13:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Simplu si usor 6 De la: micabis 28 Iulie 2009 06:36
Iubitul meu le povesteste prietenilor sai viata noastra intima... 68 De la: Vlad_Emil_Oz_1 26 Noiembrie 2015 06:59
Ajutor pentru tati 1 De la: helpturan 16 Decembrie 2011 20:45
Nu-mi gasesc echilibrul 55 De la: garbo162935 15 Aprilie 2012 00:53
Ce am fost si ce am ajuns... 14 De la: tutankhamon 2 Iulie 2009 00:37
Setari Cookie-uri