nu stiu cu care sa raman

apropo, persoana a III A SINGULAR, EA nu IA
josephinne
Postat pe 20 Octombrie 2013 18:38
De la: Sonya_Ioana06, la data 2013-10-20 12:34:12cu respect domnu Adi.........sa inteleg ca dumneavoastra ati petrecut destul de mult timp pe aceasta centura a Sucevei???..sau acolo locuiti??..sau poate ca este centura dumneavoastra....nu ma bag...dar vedeti ...la mine in localitate aceasta vorba....era exact cum am spus-o eu......acum...ca nu ai si ai vrea e alta treaba...banuiesc si de acolo aceste vorbe......''si lauda de sine''......stiti dumneavoastra continuarea......


ci buza ai???????????????
zici ca-i ventuza, cred ca daca tzo pui pi pamant sugi di colosghia pana si tzitzei...
ca in rest...si cand ma gandesc...dija ma doare sira spinarii ca raman fara maduva...
ti pup pepusha. daca vrei un "interviu" pi cintura (unde io-s printzu) lasa draga un numar di tilifon, restu' numerelor le ai gratis de la mine...
adi27
Postat pe 20 Octombrie 2013 20:40
De la: josephinne, la data 2013-10-20 18:38:17apropo, persoana a III A SINGULAR, EA nu IA


pusy, daca pe mini ma ai in vedere afla ca ma refeream s-o ia...adica ea s-o ia...unde vrea dinsa.
apropo o stii pe josephinne aia de canta si dansa goala pushca shi cu banana in mana... cu trimitere directa ...la maria sa...(stii la ce ma refer ca doar esti fata mare, nu????????????).
daca vrei un montaj d'asta foto...cu banana...ma ofer...fac si poze gratis...

adi27
Postat pe 20 Octombrie 2013 20:49
...domnul printz....sa-mi fie cu iertare...dar in poza este un copil..(..la aia cu buza.)..daca aveti anumite fantezii legate de aceasta poza ..este strict treaba dumneavoastra....si multumesc frumos de bienvointa de care dati dovada...dar nu am nevoie...spre deosebire de dumneavoastra.....va doresc o seara frumoasa... cu acelasi respect....pe care l-am invatat de la o varsta destul de mica spre deosebire...de alte persoane.....
Eu1985
Postat pe 20 Octombrie 2013 20:49
De la: mmaleahim, la data 2013-10-20 11:57:41
De la: MARILENA_25, la data 2013-10-07 08:48:53ce sa faci? sa inveti sa scrii in primul rand si apoi sa apreciezi cum trebuie o relatie de 7 ani, un om care ti-a fost alaturi pana acum si sa nu te arunci in bratele primului venit. daca a plecat departe a facut-o pentru a-si face o situatie, pentru voi doi de fapt, iar tu dai bir cu fugitii. urat tare..degeaba ai 23 ani, nu ai minte fato.


Din cate am citit esti o persoana superficiala, parerea mea. Cred ca ai tras chiului la orele de romana.


i-auzi ce tare..alta care se simte cu musca pe caciula. in curand se aduna toti certati cu gramatica bat-o vina
MARILENA_25
Postat pe 20 Octombrie 2013 20:54
De la: Eu1985, la data 2013-10-20 20:49:52 ...domnul printz....sa-mi fie cu iertare...dar in poza este un copil..(..la aia cu buza.)..daca aveti anumite fantezii legate de aceasta poza ..este strict treaba dumneavoastra....si multumesc frumos de bienvointa de care dati dovada...dar nu am nevoie...spre deosebire de dumneavoastra.....va doresc o seara frumoasa... cu acelasi respect....pe care l-am invatat de la o varsta destul de mica spre deosebire...de alte persoane.....


iar te-am suparat!
daca asa este iarta-ma. afla insa ca nu am nici un fel de fantezii, dar de loc! io de regula traiesc din plin fiecare clipa ca si cum ar fi ultima, dupa principiul; vazut, placut, acceptat...si...sex cat cuprinde. serile mele, de fapt noptile mele sunt o adevarata feerie...si nu obosesc nici cand. evident depinde si de partener(a).
cam atat despre mine.
in rest, sunt o loaza, recunosc asta, iar cand ma privesc in oglinda pana si asta crapa uneori (daca incerc sa ma privesc duios).
adi27
Postat pe 21 Octombrie 2013 17:48
"cataaaa faiiin"...tu faci ce vrei dar ar trebui sa ii zici lui primul de al2lea ...cu al2lea n-o sa dureze...asta e clar...daca il lasi pe primul pt el deci din start n-o sa aiba incredere in tine,ca ai aruncat o relatie de 7 ani doar pt motivul ca el e departe,si ca se cunosc e si mai urat...si tot ce faci e sa il vezi pe primul in al2lea...pt ca "is cam la fel"...pupicuri nevinovate nu exista...cel putin nu vor fi in privinta primului...te va calca in picioare,,,sau mai bine spus va face praf inimioara si mintea ta naiva...multa bafta...pe scurt nu ai ce cauta cu 2 daca simti ceva pt 1
garbo016505
Postat pe 22 Octombrie 2013 20:35
De la: MARILENA_25, la data 2013-10-20 20:54:22
De la: mmaleahim, la data 2013-10-20 11:57:41
De la: MARILENA_25, la data 2013-10-07 08:48:53ce sa faci? sa inveti sa scrii in primul rand si apoi sa apreciezi cum trebuie o relatie de 7 ani, un om care ti-a fost alaturi pana acum si sa nu te arunci in bratele primului venit. daca a plecat departe a facut-o pentru a-si face o situatie, pentru voi doi de fapt, iar tu dai bir cu fugitii. urat tare..degeaba ai 23 ani, nu ai minte fato.


Din cate am citit esti o persoana superficiala, parerea mea. Cred ca ai tras chiului la orele de romana.


i-auzi ce tare..alta care se simte cu musca pe caciula. in curand se aduna toti certati cu gramatica bat-o vina


Ati uitat sa adaugati un i la "in curand se aduna toti certatii cu gramatica bat-o vina"
Fata_Morgana
Postat pe 23 Octombrie 2013 15:23
De la: adi27, la data 2013-10-20 10:54:57
De la: Fata_Morgana, la data 2013-10-20 10:41:45Fetito, vei avea ceea ce cauti .... Daca nu ai stiut sa-ti apreciezi iubitul care a fost cu bune si cu rele langa tine 7 ani, o sa ai parte de ceea ce meriti iar tu deja mergi pe un teren minat . Acel R "se va distra" o saptamana, doua cu tine si-ti va da papucii pt. simplu fapt ca nu prezinti din start garantia ca esti o femeie serioasa.... cine crezi ca s-ar incurca la modul serios cu o femeie care nu-si poate astepta iubitul 6 luni ?!


hallo marocana(sau morgana...ma rog...),
da' tu n-ai intzeles ca R (baiatu' din rau) nu i-o tras-o???????????????????????????
o fi cu probleme la...erectie sau o fi bulangiu (din aia care se ard in c*ur), deci sfatul tau ie de toata jena. iar zicala ta cu "femeie serioasa"...hai ca m-apuca rasu' cacand vi se arata in fata cocoshelu' toate chicatz pi spate. asa ca ma leshhhhhhhhhhi cu femeia seioasa !?!?!?
ca io asa ceva n-am intalnit...tot ce mi-a placut, de la 18 la 65 de ani, serioase neserioase, maritate , nemaritate le-am "ezecutat" in fel si chip si toate mi-or dus doru'...de fapt nu mie, ci lu' Domnia Sa !
...comprende??????????????????


Macaroana oi fi tu, in fine ...
De unde ai dedus tu ce am inteles si ce n-am inteles? Am scris eu ceva despre fapte petrecute in trecut? Daca n-ai inteles mesajul meu mai citeste-l inca o data sau de 10 ori si poate il vei pricepe si daca n-ai capacitatea sa-l intelegi, nu-l comenta ... Zi buna iti doresc !
Fata_Morgana
Postat pe 24 Octombrie 2013 15:12
Hei, hei.....haideti sa incercam sa-i dam fetei o parere, k sfaturi nu e nimeni competent sa-i dea...asta ptr k nu stim f exact ce fel de om este, nu stim multe amanunte ale situatiei ...insa.....problema nu este in ,,a alege,, ci de ce a ajuns ,,sa aleaga,,asta poate ptr k , intre timp si sentimentele ei au suferit ceva schimbari. Prietenul ei plecat la munca , nu are nici o vina ( cred) dar caracterul unei personae se manifesta diferit in situatii diferite, ori la aceasta virsta destul de frageda, dupa o relatie de 7 ani, tragind linie cam asta a rezultat...ce ne-a spus ea, conjuncture in care pe termen lung nu vad ka fata sa ramina cu prietenul ei. Si asta nu din cauza acelui ,,R,, ci din cauza faptului k mintea ei doreste altceva...a ajuns intr-un moment periculos din care crede k iese doar daca allege...greseste......nu-si rezolva situatiaasa, trebuie sa se gindeasca la ce vrea, ce-i mai important in viata ptr ea, daca prietenul ei corespunde sau nu cerintelor ei, pe care de asemenea trebuie sa si le scoata la lumina.........e destul de greu k ea sa faca asta, nu pare a-si dori lucruri de profunzime, ci doar sa aleaga!
garbo_389508
Postat pe 13 Noiembrie 2013 23:53
Eh, cred k sint putin cam in urma, abia acum am vazut data, nu cred k mai este acest subiect de actualitate...totusi as fi curioasa sa stiu ce a facut, pe cine,,a ales,,......poate stie cineva.......
garbo_389508
Postat pe 13 Noiembrie 2013 23:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu- stiu daca il mai iubesc si nu stiu daca il mai vreau langa mine!!! 20 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:54
il iubesc,desi el este bagabond.. 22 De la: Rha 29 Iunie 2010 17:13
Sa-l cred ca a fostdoar o ratacire? 123 De la: tatoo64 17 Februarie 2011 16:57
CE PARERE AVETI DESPRE TINERII ARTISTI??? 10 De la: Ioana007 29 Noiembrie 2009 13:32
Relatie intortochiata 48 De la: garbo331107 6 Iulie 2014 18:20
Setari Cookie-uri