ce parerea aveti voi despre topikul ca femeia este de pe venus barbatii de pe marte?

eu una nu cred ca doar femeile si barbatii sunt diferiti..ci toti oamenii in general sunt diferiti.
in comparatie cu femeile care sunt mai visatoare care viseaza la iubire intr-o lume atat de saraca sufleteste si valori morale..
barbatii sunt mai realisti in comparatie cu femeile,,dar ei fii motivati de mici ca ei au dreptul sa gandeasca cu instinctul pt ca este barbat..Adica barbatii folosesc creierul cand este vorba de interesele lui..
eu sunt realista..
si stiu cum gandesc barbatii ii cercetez de mult felul lor de afii
ingerasulluptator
Postat pe 26 Iulie 2013 22:23
"barbatii sunt mai realisti in comparatie cu femeile,"

....Povesti Ingeritzo... ....Sunt mai imprastiati....
Rotty
Postat pe 26 Iulie 2013 22:27
De la: Rotty, la data 2013-07-26 22:27:39"barbatii sunt mai realisti in comparatie cu femeile,"

....Povesti Ingeritzo... ....Sunt mai imprastiati....


da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra
ingerasulluptator
Postat pe 26 Iulie 2013 22:31
barbatii sunt si foarte smecheri..

ce imi zicea mie un barbat roman care I-am zis ca daca vrea sa se insoare saa cauta o femeie tinerica frumusica si sa o invete sa se fereasca de barbatii banditi care umbla doar ca sa iti puna piedica..

si ghici ce mi-a raspuns ca..

ce sa o invete el..ca cica barbatul este capul si femeia gatul..adica barbatul face pe seful dar femeia trebuie sa gandeasca si pt el..Dar nu sa gandeasca sa fie mai desteapta ca el ci sa gandeasca cum sa resolve toate problemele inclusiv si pe ale lui..Ca daca femeia este gatul,,barbatul este doar cu comanda..femeia cu executatul
ingerasulluptator
Postat pe 26 Iulie 2013 22:35
De la: ingerasulluptator, la data 2013-07-26 22:31:18
De la: Rotty, la data 2013-07-26 22:27:39"barbatii sunt mai realisti in comparatie cu femeile,"

....Povesti Ingeritzo... ....Sunt mai imprastiati....


da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra


da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra

da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra

da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra

da sunt mai imprastiati ca sa adune femeile dupa ei.

ei nu vor sa aiba o gandire ordonata si sa refuze bunaciunile de femei frumoase care sunt si foarte darnice pe deasupra


S U P E R B !!!! ASTA E DE NOBEL!!!
heartbit
Postat pe 26 Iulie 2013 22:43
Aoleo Ingeritzo , ca iar m-ai bagat in ceatza.... Lasa ca ma gandesc la chestia asta mai profund la noapte...
Rotty
Postat pe 26 Iulie 2013 22:45
Bitule , ai dat in balbaiala ???
Rotty
Postat pe 26 Iulie 2013 22:46
barbatii incearca la femei..practice toata lumea incearca cu prosteala daca vede ca ii merge atunci merge si mai departe pana te face sa ajungi o carpa de sters pe jos..Femeile sunt facute de barbate carpe de sters pe jos si ele inca mai viseaza la iubire..iubirea exista doar la inceput atunci cand barbatul se comporta frumos cu femeia ca sa o doboare si sa sa preia el condusul ...si sa il lase femeia ca barbatul sa ii modeleze gandirea in favoarea barbatilor..


ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2013 12:23
http://www.educapriniubire.ro/carti-educative/coperta-educa.gif
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2013 12:27
va recomand o carte buna..

Educa prin iubire si intelepciune

de Sanda Arsene si Florin Constantin

o carte buna si educativa
mi-am cumparato si sunt lucruri foarte interesante in ea in legatura cu educatia copiilor dar si pt autoeducatia adultilor..
ingerasulluptator
Postat pe 27 Iulie 2013 12:35
sunt multe de spus , diferentele sunt o certitudine , depinde cum ne infuenteaza aceste diferente!
garbo_19362
Postat pe 1 August 2013 19:30


O seara buna tuturor !

scuze ! eroare ,gresisem topicul .......
ica2
Postat pe 1 August 2013 22:23
De la: garbo_13283, la data 2013-08-01 19:30:53sunt multe de spus , diferentele sunt o certitudine , depinde cum ne infuenteaza aceste diferente!

barbatii nu vor sa aiba credinta in Dumnezeu si ca Dumnezeu sa ii faca mai destepti.ca si noi femeile sa avem o viata linistita..Pt ca tinem foarte mult la sanatatea noastra si nu vrem sa ne imbolnavim din cauza stresului.
ingerasulluptator
Postat pe 1 August 2013 22:41
Ingeritzo , ia o pauza maica , ca ai inceput sa vorbesti in dodii...
Rotty
Postat pe 2 August 2013 06:41
cred ca noi femeile am ramane tinere si frumoase si la 80 ani daca am sta separate de voi..
voi barbatii ne suparati de aceea la 80 ani devenim urate si batrane si rele ca niste cotoroante la batranete
ingerasulluptator
Postat pe 4 August 2013 23:03

Eu cred ca are relevanta atat timp cat se mentine ipoteza ca Adam a trait intr-o perioada de timp si Eva in alta perioada de timp
Deaci, deci!

NB!
Fss_ssu
Postat pe 10 August 2013 22:01
Îngeraş, unii de supărare, ajung cotoronţi la nici 40.
Axl_R
Postat pe 10 August 2013 22:09
Oglinda oglinjoara.....
Irinok, n-ai cum sa stii pana nu ai de-aface cu barbatii...asa din presupuneri nu scapa
D-zeu omenirea di barbati ca sa ramaneti voi vemeile frumoase si neimbatranite
Da, fa-ti o" programaRe", poate se schimba ceva in Eden
Fss_ssu
Postat pe 10 August 2013 22:31
Io zic sa se faca amazoana
Sara buna !
Rotty
Postat pe 10 August 2013 22:34
M-ai făcut cotoroanţă! Nu-i bai! Dau drumu' la câine, aşe că ocoleşte ograda me!
Axl_R
Postat pe 10 August 2013 22:34
Io?
Piticu' ;))

Sara!:*
Fss_ssu
Postat pe 11 August 2013 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare. 44 De la: ulygarbo 11 Aprilie 2017 01:07
Chiloti cu fese push-up pentru un fund bombat? Voi ati purta? 3 De la: Axl_R 30 Mai 2012 16:20
Premiile de la dr.Oetker 3 De la: Mihaela_Tudora_1 5 Iunie 2013 19:03
Despre cele de trebuinta pentru bunii crestini 21 De la: barboneli 2 Martie 2011 16:53
indiferenta doare! 73 De la: KNIGHT_31 9 Decembrie 2010 19:54
Setari Cookie-uri