Echipa Garbo va ureaza PASTE FERICIT!

Adevarat a inviat !
Paste fericit ,lumina ,bucurie si pace in viata dumneavoastra de zi cu zi!
Mihaela_Tudora_1
Postat pe 8 Mai 2013 17:44
De la: Rotty, la data 2013-05-03 21:03:00
De la: suparatu_, la data 2013-05-03 19:07:03
Si poza ta, seamana cu a lui 470......


Da are un nume , nu un numar


cine si ce vrea? ce legatura este intre 470 si continutul topicului, intre poza lui 470 si topic? de ce se impiedica iar suparatu_ si rotty, de 470? ATENTIE CA FACETI MULT MULT RAU ! va spun asta cu lacrimi in ochi.
garbo_13807
Postat pe 18 Mai 2013 20:48
mai 807 alias 470, Pastele a trecut... a trecut chiar si Izvorul Tamaduirii!
decat sa stai cu lacrimi in ochi asa cum te lauzi... mai bine ai incerca sa lasi prostiile deoparte si sa te comporti civilizat si normal si nimeni nu o sa te deranjeze cu nimic! se accepta si ironii pe acest forum, se accepta chiar si discutii contradictorii si destul de aprinse... insa nu se accepta la infinit mahalagisme si atacuri personale!

ca sa iti raspund intrebarii... nu are legatura 470 cu topicul, acolo se discuta despre un user si faptul ca la poza era la fel cu tine... insa avea un nume, nu ca in cazul tau un numar! (de fapt nu era vorba de un user oarecare ci chiar de adminul care a initiat topicul!)
heartbit
Postat pe 18 Mai 2013 21:55
De la: heartbit, la data 2013-05-18 21:55:34mai 807 alias 470, Pastele a trecut... a trecut chiar si Izvorul Tamaduirii!
decat sa stai cu lacrimi in ochi asa cum te lauzi... mai bine ai incerca sa lasi prostiile deoparte si sa te comporti civilizat si normal si nimeni nu o sa te deranjeze cu nimic! se accepta si ironii pe acest forum, se accepta chiar si discutii contradictorii si destul de aprinse... insa nu se accepta la infinit mahalagisme si atacuri personale!

ca sa iti raspund intrebarii... nu are legatura 470 cu topicul, acolo se discuta despre un user si faptul ca la poza era la fel cu tine... insa avea un nume, nu ca in cazul tau un numar! (de fapt nu era vorba de un user oarecare ci chiar de adminul care a initiat topicul!)



DACA TACEAI, FILOZOF RAMINEAI.

poti sa nu te mai chinui sa-mi raspunzi.pastreaza-ti raspunsurile si justificarile pt tine.

SCUTESTE-MA !
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 00:10
asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!
heartbit
Postat pe 19 Mai 2013 01:41
De la: heartbit, la data 2013-05-19 01:41:56asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!


vad ca tot nu te rabda inima.

SA-TI FIE RUSINE , MITOCANULE !
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 08:19
De la: heartbit, la data 2013-05-19 01:41:56asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!


DE ASTA NU AI SOMN? TREBUIE SA JIGNESTI SI IN TOIUL NOPTII ? SA-TI FIE RUSINE.
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 08:21
De la: heartbit, la data 2013-05-19 01:41:56asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!


IN ATENTIA ADMINILOR

VI SE PARE CA ACEST DOMN ESTE BUN PT SITE? VI SE PARE CA LIMBAJUL SI ATITUDINEA LUI SINT DEMNE DE UN OM MATUR? DORESC SA VAD SI EU O SANCIUNE CARE SA II PUNA LA PUNCT PE ACESTI INSULTATORI DE SERVICIU. PINA ACUM AM VAZUT CUM AM FOST EU SANCTIONATA.VREAU SA VAD DREPTATE.

NU AM AVUT NICI UN DIALOG CU EL, IN VAIANTA ASTA, IAR IN 470 CRED CA DE O LUNA AM TOLERAT TOATE NEMERNICIILE LINGVISTICE. REZULTATUL ? MI S-A BANAT CONTUL.

AM CERUT SA VAD SI EU CARE IMI SINT GRESELILE NU MI SE EXPLICA , SE DAU DOAR NISTE GENERALITATI CARE IN CAZUL MEU NU SE CONFIRMA.

garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 08:29
De la: heartbit, la data 2013-05-19 01:41:56asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!


te rog cu lacrimi in ochi lasa-ma sa traiesc. nu ti-am facut nimic ce vrei?om sau porc , am dreptul la viata. ce vrei?nu ti-am cerut nimic, nu ti-am facut nimic. lasa-ma , te rog. pastreaza pt tine toate invectivele si parerile. chiar daca nu sint adevarate, crede-ma ca nu mai suport. ce tot vrei ?stii tu ce e in sufletul meu?stii tu ce e in viata mea? de ce simti mereu ca trebuie sa intri cu atita rautate in viata unui om pe care nu il cunosti.

te rog , nu mai vorbi atit de urit si vulgar la adresa mea. nu ai nici un motiv ca de dimineata sa imi umbresti mica raza de lumina a fiecarei zile.
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 08:37
De la: heartbit, la data 2013-05-19 01:41:56asa se intampla cand dau margaritare porcilor!

am sa te ignor ca si pana acum!
esti scutita!
sper sa fii si satisfacuta! cu sau fara lacrimi in ochi!


astea sint margaritarele tale ?

garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 09:01
De la: suparatu_, la data 2013-05-03 19:07:03
Si poza ta, seamana cu a lui 470......



si de ce ti-a venit in minte sa asociezi poza cu 470? vad ca plin de aceeasi poza pe aici ? doar ca sa te iei din senin de mine? sa ma iriti, enervezi si sa ma dai afara ? SA ITI FIE RUSINE !

admini va rog, incercati sa fiti corecti si cinstiti.
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 09:17

Mai, io nu ma iau de nimeni pana sa se ia cineva de mine fara motiv.....
Tu esti harrrrrr! harrrrrrr! bag seama, o cauti cu lumanarea si improsti in stanga si'n dreapta cu ce ai tu mai "bun" si p'orma tot tu te dai victima......lasa teatru de nici'o para......dute la bul(e)andra,
imbraca haine noi si fii prietenoasa ca tot omu'......ti rog fr.!

Sa te dau eu afara din ce??....nu ca m-ar interesa dar nu vad sa fi scris la adresa ta ceva care sa te lezeze si sa strigi pi aicea, sa ma vizitezi fara motiv si sa bati din la tati tampeniile pe care le debitezi......
Observ ca toate persoanele pe care ti s-o pus tie "pata" te-o sfatuit...... la fel ca mine.:(
Eu ma sufoc cad imi vad spatiul invadat de virusi si prosteala.........da, stiu ca esti fata desteapta si oricand .....clona.....neinteresant
O zi domestica! :(
Fss_ssu
Postat pe 19 Mai 2013 12:55
De la: suparatu_, la data 2013-05-19 12:55:41
Mai, io nu ma iau de nimeni pana sa se ia cineva de mine fara motiv.....
Tu esti harrrrrr! harrrrrrr! bag seama, o cauti cu lumanarea si improsti in stanga si'n dreapta cu ce ai tu mai "bun" si p'orma tot tu te dai victima......lasa teatru de nici'o para......dute la bul(e)andra,
imbraca haine noi si fii prietenoasa ca tot omu'......ti rog fr.!

Sa te dau eu afara din ce??....nu ca m-ar interesa dar nu vad sa fi scris la adresa ta ceva care sa te lezeze si sa strigi pi aicea, sa ma vizitezi fara motiv si sa bati din la tati tampeniile pe care le debitezi......
Observ ca toate persoanele pe care ti s-o pus tie "pata" te-o sfatuit...... la fel ca mine.:(
Eu ma sufoc cad imi vad spatiul invadat de virusi si prosteala.........da, stiu ca esti fata desteapta si oricand .....clona.....neinteresant
O zi domestica! :(


abtine-te sa te mai iei de viata mea. nu ma intereseaza profilul tau, nu esti atit de important incit sa nu rezist fara sa-ti vad minciunile. CLAR? nu te cunosc, nu ma cunosti. ce tot faci pe desteptul? eu daca intru pe un profil este pt ca citesc blogul, vad clipurile si pozele. tu nu ai nici una din aceste activitati. daca am intrat pe pagina ta, a fost sa vad pe unde , pe ce topicuri te-ai mai afirmat.

deci, nu am nici o consideratie pt tine si activitatea ta.

SCUTESTE-MA !

domnilor admini, am voie sa nu ii bag in seama pe domnii din inalta societate, cum ar fi suparatu, heartbit si barboneli ? este un delict?
garbo_13807
Postat pe 19 Mai 2013 14:58

Vezi?....am zis eu ca esti desteapta! ....in orice colt de lume macar o data pe an
deruleaza " inblanzirea scorpiei"

...cineva, inaintea mea, o zas ca esti 70....sunt de aceasi parere si nici nu ma deranjeaza atat timp cat te comporti fara tipete,urlete, "reproduceri" si tranteli cu couru de pamant cum ca te-oooo
Nu tre sa-i ceri voie lui admin pt. nica, tre sa citesti instructiunile cand iti deschizi cont si sa te conformezi PLANGACIOASO!....da poate ca nu intzalegi si ai nevoie di ajutor.......treaba ta,na

Referitor la "bogatiile" mele de la blog, nici nu o sa ai vreodata satisfactia asta.....tot nu stii sa apreciezi.....asa ca, neinteresant pt. mine si findca ai de unde alege....de clip_it, clipesc normal si
fara sa ma vizitezi tu, dar cand o faci, clipesc cu viteza maxima......:-P

Mai, da ci legatura are felicitarea cu ce balivernezi tu pi aicea?........ si cin'te crezi matali sa ai vreo consideratie pt ceva/cineva anume?.....eu nu-ti cer asta, ii prea mult pt. tine....fii ignoranta ca la asta te pricepi mai ghini
Fss_ssu
Postat pe 19 Mai 2013 18:44
curve proaste si jegoase
garbo_13441
Postat pe 19 Mai 2013 19:27
cine zice, ala este !

adminii ? nu se vede ce se striga pe aici? 13441 scrie corect gramatical.suparat este in forma ...multumesc pt corectitudinea voastra.
garbo_13807
Postat pe 21 Mai 2013 01:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Meditatii lb. Engleza 6 De la: cretz0oolina 29 Aprilie 2010 15:13
romtelecomul si Blaga??? 3 De la: vuvuzela 27 Septembrie 2010 17:19
bani ...profita si tu 1 De la: pampy_pitick 3 Noiembrie 2009 20:15
Economie meditatii 1 De la: Ioana_R 3 Octombrie 2009 12:11
Vreau un sfat va rog! 6 De la: mielutza 8 Iulie 2009 18:02
Setari Cookie-uri