Help....help...

Am o besinutza in tartacutza....Vreau sa ma re-marit intr-un loc cu scharm....Sotul e acelasi,nu va sparieti ...Daca il schimb pe parcurs,va anunt.
Astept ideiutze.....dragutze.....
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 12:57
Cum deja MARIA TA locuieste intr-o tzara straina..parerea mea este sa te duci la muntele ATHOS (poate dai nas in nas si cu Dl.Becali..itzi dai seama fata ce onoare=))=)))...
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:03
pai rotty, ca sa te re-mariti trebe sa divortezi... asa ca impusti doi iepuri: divortezi intr-un loc, te remariti imediat in altu'....si tot asa ... Si in unele tari mai ai si neste zile de concediu alocate pentru chestia asta, si ce, e specificat undeva ca nu poti sa iti iei concediu de maritat si divortat in fiecare saptamina?!?! Daca voi asa de repede va razginditi, care e problema?!

Iar daca ma gindesc mai bine, iti recomand sa oficiezi evenimentul in toate MALL-urile, ca intilnesti oameni cu stil.... MALL-ul din Baneasa e primul!
quasaria
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:09
Cand am vazut HELP HELP..zic: Cineva cere ajutor..ma duc sa ii dau un stalp de telegraf ca sa se agatze de el
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:12
De la: jjulyeta, la data 2012-11-04 13:03:34Cum deja MARIA TA locuieste intr-o tzara straina..parerea mea este sa te duci la muntele ATHOS (poate dai nas in nas si cu Dl.Becali..itzi dai seama fata ce onoare=))=)))...


Ce onoare pentru el...ai vrut sa zici
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:13
un loc cu scharm ar fi in pivnitza langa butoiul cu vin, butoiul cu varza murata si borcanele cu muraturi... ... ...
sau in pod langa shirul de carnati si slana afumata si cascavalul pus la pastrare... dar sa ai totusi la indemana si furtunul de la butoiul de vin din pivnita...


la un moment dat un el si o ea (spre exemplu aleg asa aleator niste cifre... sa zicem 9068) se casatoresc... probabil la o cathedrala din las vegas si preotul le zice cum zice el de obicei... fraiere o iei pe pitzipoanca asta de sotie pana cand moartea va v-a desparti?
el zice DA!
preotul nu se lasa si continua... pitzipoanco il iei pe fraierul asta de barbat pana cand moartea va v-a desparti?
ea zice daaaaaa!
dupa ceva vreme el moare si se duce la locul lui in ceruri
mai trec vreo 40 de ani si moare si ea ... si merge si ea in ceruri...
culmea ghinionului se intalnesc...
cand il vede ea striga: Ah iubitule, cat mi-am dorit sa fim impreuna si pe lumea asta ...
la care el replica sec: auzi, pana aici. ajunge! dispari! a fost vorba doar 'pana cand moartea ne v-a depsarti?'
heartbit
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:13
De la: Rotty, la data 2012-11-04 12:57:41Am o besinutza in tartacutza....Vreau sa ma re-marit intr-un loc cu scharm....Sotul e acelasi,nu va sparieti ...Daca il schimb pe parcurs,va anunt.
Astept ideiutze.....dragutze.....


DE ACEEA SPUI MEREU CA TREBUIE SA AERISESTI crm-UL
garbo_5862
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:13
Bre, io zc s meri la Rciu, gseti acolo o cpi sau un tvlug. i o s fie f original i rustic.
Axl_R
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:14
Bit-ule in ceruri nu se intalnesc se re-intalnesc
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:18
Raciu ? ...Hmmmm....si io ma gandeam la piramidele din Pogaceaua...
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:20
De la: jjulyeta, la data 2012-11-04 13:18:15Bit-ule in ceruri nu se intalnesc se re-intalnesc


Pai si io ma re-marit....
Q....nu vreau sa divortez...ca costa....Imi re-improspatez mariajul
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:22
Local patriotismu-n floare.
Axl_R
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:24
De la: Rotty, la data 2012-11-04 13:22:18
Pai si io ma re-marit....
Q....nu vreau sa divortez...ca costa....Imi re-improspatez mariajul


Sa iti re-mprospatezi juramintele...ca,eventual sa nu le uitzi!!
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:45
Reaooooo....
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 13:48
ROTTY...
http://www.youtube.com/watch?v=pQXFPFsEitw
o luna nu se mai opreste!
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:04
Uite ...fara sa vreau tzi-am dat o alta idee unde sa te re...
PE MANSARDA
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:07
....Nuuuu....Nu-i romantic.
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:12
http://www.youtube.com/watch?v=YWGNVfX3shc
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:23
Multumesc
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:26
De la mine pt tine Rotty
http://www.youtube.com/watch?v=EKXpmc8EwrY&feature=related
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:30
Frumoooosss....Imi placa Terti-Perti (asa-i zic io )
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:34
De la: heartbit, la data 2012-11-04 13:13:49un loc cu scharm ar fi in pivnitza langa butoiul cu vin, butoiul cu varza murata si borcanele cu muraturi... ... ...
sau in pod langa shirul de carnati si slana afumata si cascavalul pus la pastrare... dar sa ai totusi la indemana si furtunul de la butoiul de vin din pivnita...


la un moment dat un el si o ea (spre exemplu aleg asa aleator niste cifre... sa zicem 9068) se casatoresc... probabil la o cathedrala din las vegas si preotul le zice cum zice el de obicei... fraiere o iei pe pitzipoanca asta de sotie pana cand moartea va v-a desparti?
el zice DA!
preotul nu se lasa si continua... pitzipoanco il iei pe fraierul asta de barbat pana cand moartea va v-a desparti?
ea zice daaaaaa!
dupa ceva vreme el moare si se duce la locul lui in ceruri
mai trec vreo 40 de ani si moare si ea ... si merge si ea in ceruri...
culmea ghinionului se intalnesc...
cand il vede ea striga: Ah iubitule, cat mi-am dorit sa fim impreuna si pe lumea asta ...
la care el replica sec: auzi, pana aici. ajunge! dispari! a fost vorba doar 'pana cand moartea ne v-a depsarti?'



Nu-i rea ideea cu beciul... Problema e ca nu am beci
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:37
http://www.youtube.com/watch?v=yVECSKo-RjE

Cu oru'...prins la bru...

Mai bine aprind tot satu'!
Axl_R
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:40
Inchiriezi unul In ziua de azi orisice se poate inchiria...vrei iubire??..ai iubire!!!Vrei masina..ai masina...smdp
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:40
Mihaaa...gata am gasit unde sa te...
http://www.youtube.com/watch?v=sTKioRL1UIs&feature=fvst
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 14:54
Asta da idee...Fug afara ca bate vantul,sa adun vreo 3-4 pungi cu aer... Sa am pe drum nu de alta...
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 15:42
Ai fugit dupa pungile de aer..si dusa ai fost?
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 17:55
Mi-a fost frig la ochi....asa vreo doua ceasuri
Rotty
Postat pe 4 Noiembrie 2012 18:28
De la: Rotty, la data 2012-11-04 12:57:41

Am o besinutza

in tartacutza....Vreau sa ma re-marit intr-un loc cu scharm....Sotul e acelasi,nu va sparieti ...Daca il schimb pe parcurs,va anunt.
Astept ideiutze.....dragutze.....



auzi Rotty... nu-i mai simplu si mai ieftin sa iei un Carboxin sau niste Bicarbonat.... ??? ... ...


barboneli
Postat pe 4 Noiembrie 2012 18:41
Barbo.. La asta nu m-am gandit!
nu_sunt_nimeni
Postat pe 4 Noiembrie 2012 20:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
criza tot mai profunda pe continent 28 De la: eu_geminy 2 Decembrie 2011 23:16
ce ma fac ? 21 De la: si_totusi 23 Martie 2010 12:26
hey 59 De la: betty37 19 Aprilie 2011 23:40
Poveste de dragoste -partea a doua 18 De la: 12 Iulie 2012 23:06
Concurs rochie Larissa Fashion 1 De la: laridelia 7 Martie 2011 11:00
Setari Cookie-uri