Despre realitatea ignorata a oraselor Romaniei

si pe mine..M-a muscat un caine cand eram mica...Alergam,,nu stiu de ce si caine a a venit si m-a muscat am avut noroc ca a vut c=doar un dinte...ca mi-ar fi luat bucata de carne...dar mi-a luat pielea doar cu un dinte si a trebuit sa fac injectii,,asta este a trecut...Nu trebuie sa alergi .
Dar zic multumesc ca nu m-a muscat vreun sarpe sau sa ma atace vreun leu

ingerasulluptator
Postat pe 25 Noiembrie 2012 14:34
De la: garbo229821, la data 2012-11-21 00:22:07iar tu ingerasule luptator cred ca ai probleme la scufita,suferi de mania persecutiei,esti genul de sociopat care duci o viata normala de fapt dar in paralel si una virtuala in care iti expui ideile bolnave.lumea am vazut ca te accepta deja ai devenit un fenomen,dar sincer du-te la un psihiatru ca poate mai ai leac.mie deja nu mi se mai pare amuzant sa te citesc,pe oriunde apari si tu cu fixatia ta despre barbati,la tine si un subiect despre cainii vagabonzi se rezuma in final la barbati.cred ca si cand esti constipata e din cauza barbatilor


pai eu cred ca tu nu ai toate cestile in dulap...
Eu ma iau de barbati doar cand sunt obraznici si barbatii sunt orbraznici mai mereu..Doar nu ai vrea sa tac si sa fac si eu tot la fel...Asa ca mai bine fac galagie...Stii vorba aia cainele care latra nu musca...

Ci mai degraba aia care tac de la ei te poti astepta ce este mai rau...pt ca ei tac suporta si se razbuna cand nu te astepti.
Asa mai bine ca mine,,latru dar nu musc dar nu sunt caine vagabont..

Sunt o catekusa de rasa asa ca va rog sa nu va ganditi sa ma eutanasiati..
.

eu doar ma enervez pe buna dreptate...De amaratii de cateii vagabonti va luati,,dar cand un barbat este obraznic il lasati de capul lor.rusine sa va fie
ingerasulluptator
Postat pe 25 Noiembrie 2012 14:43
De la: ingerasulluptator, la data 2012-11-25 14:43:25
De la: garbo229821, la data 2012-11-21 00:22:07iar tu ingerasule luptator cred ca ai probleme la scufita,suferi de mania persecutiei,esti genul de sociopat care duci o viata normala de fapt dar in paralel si una virtuala in care iti expui ideile bolnave.lumea am vazut ca te accepta deja ai devenit un fenomen,dar sincer du-te la un psihiatru ca poate mai ai leac.mie deja nu mi se mai pare amuzant sa te citesc,pe oriunde apari si tu cu fixatia ta despre barbati,la tine si un subiect despre cainii vagabonzi se rezuma in final la barbati.cred ca si cand esti constipata e din cauza barbatilor


pai eu cred ca tu nu ai toate cestile in dulap...
Eu ma iau de barbati doar cand sunt obraznici si barbatii sunt orbraznici mai mereu..Doar nu ai vrea sa tac si sa fac si eu tot la fel...Asa ca mai bine fac galagie...Stii vorba aia cainele care latra nu musca...

Ci mai degraba aia care tac de la ei te poti astepta ce este mai rau...pt ca ei tac suporta si se razbuna cand nu te astepti.
Asa mai bine ca mine,,latru dar nu musc dar nu sunt caine vagabont..
bun,ok..dar ce legatura are topicul despre caini cu barbatii,chiar nu te poti controla deloc?chiar nu vezi nimic anormal in postarile tale?
Sunt o catekusa de rasa asa ca va rog sa nu va ganditi sa ma eutanasiati..
.

eu doar ma enervez pe buna dreptate...De amaratii de cateii vagabonti va luati,,dar cand un barbat este obraznic il lasati de capul lor.rusine sa va fie
venizigoldplated
Postat pe 26 Noiembrie 2012 10:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Obiceiuri, traditii si superstitii de Boboteaza 1 De la: malinad 5 Ianuarie 2012 13:22
curs de manichiura pedichiura arad oradea timisoara 1 De la: garbo_3782 26 Mai 2012 17:31
In curand trei ani si tot cu pampersi 18 De la: garbonixon 29 Mai 2010 21:45
urgent!! 20 De la: hermosa20 10 Februarie 2013 13:35
bonaaa 6 De la: Ciresica 18 Aprilie 2010 19:43
Setari Cookie-uri